Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Düzce Kaynaşlı Satılık Daire

araması için 3 ilan bulundu
search
Kaynaşlıcancel
Düzcecancel

Kaynaşlı Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kaynaşlı satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan haftalar süren araştırmalara sona erdiriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Kaynaşlı Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Kaynaşlı ilçesi 1999 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Düzce Ovası’nın doğu uzantısı üzerinden Bolu Dağı eteklerine kadar uzanan bir vadi üzerinde uzanan ilçenin doğusundan Bolu ili, batısında Düzce ili, güneyinde Mudurnu ilçesi, kuzeyinde ise Yığılca ilçesi yer almaktadır. Kaynaşlı satılık daire arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçenin dağlık bir arazi yapısına sahip olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede yer alan en yüksek tepeler:

  • Menekşe Tepesi
  • Bolu Dağı Sırtı

İlçe bulunduğu lokasyon sebebi ile Karadeniz iklim bölgesi içerisindedir. Bu sebeple ilçede yazlar serin, kışlar ise soğuk geçmektedir. İlçeye yağışın en fazla düştüğü aylar ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Bu sebeple ilçe ormanlık araziler bakımından da oldukça zengindir. 

Kaynaşlı Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Ekonomisi

Uluslararası ve şehirlerarası yolların kesişim noktasında yer alan ilçe doğal güzellikleri ve tarihi ile oldukça dikkat çeken bir bölgedir. Ekonomisinin temeli çiftçilik, hayvancılık ve ormancılık faaliyetlerine dayanan ilçe nüfusunun yüzde 40’ı tarım ve hayvancılık,  yüzde 30’u orman işçiliği, yüzde 30’u ise ticaret, hizmet ve sanayi sektörü ile geçimini sağlamaktadır. İlçenin temel tarım ürünü fındık olmakla birlikte ilçede tarla bitkileri ve sera yetiştiriciliği de oldukça yaygındır. Düzce Kaynaşlı kiralık daire arayan kişiler ilçede tarım faaliyetleri ile ilgilenerek geçimlerini sağlayabilirler.

Kaynaşlı Satılık Daire Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalleleri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 20 bin 772’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,80’ini (10 bin 344) erkek, yüzde 50,20’sini (10 bin 428) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kaynaşlı satılık daire arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 7 mahalle ve 20 köy bulunmaktadır. Kaynaşlı satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Çele Mahallesi, Eskiköy Mahallesi, Karaçalı Mahallesi, Kumluca Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sarıyer Mahallesi, Şimşir Mahallesi, Altunköy Köyü, Bıçkıyanı Köyü, Çakırsayvan Köyü, Çamlıca Köyü, Çamoluk Köyü, ÇatalcamKöyü, Darıyeri Yörükler Köyü, Darıyeri Hasanbey Köyü, Darıyeri Mengencik Köyü, Dipsizgöl Köyü, Fındıklı Köyü, Hacıazizler Köyü, Muratbey Köyü, Sarıçökek Köyü, Sazköy Köyü, Tavak Köyü, Üçköprü Köyü, Yeniyurt Köyü ve Yeşiltepe Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Düzce Kaynaşlı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Düzce Kaynaşlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı inceleyerek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilrsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Yeni Evim Konut Kampanyasına İlgi Yü...

“Yeni Evim Konut Kampanyasına İlgi Yü...

30 Ocak 2023

2023 Yılı Emlak Vergisi

2023 Yılı Emlak Vergisi

26 Ocak 2023

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

26 Ocak 2023

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

26 Ocak 2023

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

26 Ocak 2023

Kaynaşlı Satılık Daire
Altunköy KöyüBıçkıyanı KöyüÇakırsayvan KöyüÇamlıca KöyüÇamoluk KöyüÇatalçam Köyü (Alt Mahallesi)Çatalçam Köyü (Fındıklı Mahallesi)Çatalçam Köyü (Merkez Mahallesi)Çatalçam Köyü (Üst Mahallesi)Çele MahallesiDarıyeribakacak KöyüDarıyerihasanbey Köyü (D-100 Karayolu Mahallesi)Darıyerihasanbey Köyü (Dereboyu Mahallesi)Darıyerihasanbey Köyü (Dip Mahallesi)Darıyerihasanbey Köyü (Elmalı Mahallesi)Darıyerihasanbey Köyü (Güldere Mahallesi)Darıyerihasanbey Köyü (Hendanoğlu Mahallesi)Darıyerihasanbey Köyü (Kulubeyanı Mahallesi)Darıyerihasanbey Köyü (Merkez Mahallesi)Darıyerihasanbey Köyü (Meşelik Mahallesi)Darıyerihasanbey Köyü (Şevki Mahallesi)Darıyerihasanbey Köyü (Şirinevler Mahallesi)Darıyerihasanbey Köyü (Taşaltı Mahallesi)Darıyerimengencik Köyü (Hacımehmet Mahallesi)Darıyerimengencik Köyü (Kahveci Mahallesi)Darıyerimengencik Köyü (Merkez Mahallesi)Darıyeri Yörükler KöyüDipsizgöl KöyüEskiköy MahallesiFındıklı KöyüHacıazizler KöyüKaraçalı MahallesiKumluca MahallesiMerkez MahallesiMuratbey Köyü (Merkez Mahallesi)Muratbey Köyü (Velioğlu Aliosman Mahallesi)Muratbey Köyü (Yağcılar Bilal Mahallesi)Sarıçökek KöyüSarıyer MahallesiSazköy KöyüŞimşir MahallesiTavak KöyüTavak Köyü (Çimenlikoruluk Mahallesi)Tavak Köyü (Merkez Mahallesi)Tavak Köyü (Onbaşı Mahallesi)Tavak Köyü (Osmançavuş Mahallesi)Üçköprü KöyüYeniyurt KöyüYeniyurt Köyü (Düzgöstek Mahallesi)Yeniyurt Köyü (İlhanlı Mahallesi)Yeniyurt Köyü (Mehmetpınar Mahallesi)Yeniyurt Köyü (Tütekyatak Mahallesi)Yeşiltepe Köyü
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.