/static/img/logo.svg
search
Kaynaşlıcancel

Düzce Kaynaşlı Satılık Daire İlanları

araması için 4 ilan bulundu

Kaynaşlı Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kaynaşlı satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan haftalar süren araştırmalara sona erdiriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Kaynaşlı Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Düzce ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Kaynaşlı ilçesi 1999 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Düzce Ovası’nın doğu uzantısı üzerinden Bolu Dağı eteklerine kadar uzanan bir vadi üzerinde uzanan ilçenin doğusundan Bolu ili, batısında Düzce ili, güneyinde Mudurnu ilçesi, kuzeyinde ise Yığılca ilçesi yer almaktadır. Kaynaşlı satılık daire arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalarda ilçenin dağlık bir arazi yapısına sahip olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede yer alan en yüksek tepeler:

 • Menekşe Tepesi
 • Bolu Dağı Sırtı

İlçe bulunduğu lokasyon sebebi ile Karadeniz iklim bölgesi içerisindedir. Bu sebeple ilçede yazlar serin, kışlar ise soğuk geçmektedir. İlçeye yağışın en fazla düştüğü aylar ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Bu sebeple ilçe ormanlık araziler bakımından da oldukça zengindir. 

Kaynaşlı Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Ekonomisi

Uluslararası ve şehirlerarası yolların kesişim noktasında yer alan ilçe doğal güzellikleri ve tarihi ile oldukça dikkat çeken bir bölgedir. Ekonomisinin temeli çiftçilik, hayvancılık ve ormancılık faaliyetlerine dayanan ilçe nüfusunun yüzde 40’ı tarım ve hayvancılık,  yüzde 30’u orman işçiliği, yüzde 30’u ise ticaret, hizmet ve sanayi sektörü ile geçimini sağlamaktadır. İlçenin temel tarım ürünü fındık olmakla birlikte ilçede tarla bitkileri ve sera yetiştiriciliği de oldukça yaygındır. Düzce Kaynaşlı kiralık daire arayan kişiler ilçede tarım faaliyetleri ile ilgilenerek geçimlerini sağlayabilirler.

Kaynaşlı Satılık Daire Arayanlara İlçe Nüfus Ve Mahalleleri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 20 bin 772’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,80’ini (10 bin 344) erkek, yüzde 50,20’sini (10 bin 428) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kaynaşlı satılık daire arayan vatandaşların ilçede konut tercihinde bulunabileceği 7 mahalle ve 20 köy bulunmaktadır. Kaynaşlı satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Çele Mahallesi, Eskiköy Mahallesi, Karaçalı Mahallesi, Kumluca Mahallesi, Merkez Mahallesi, Sarıyer Mahallesi, Şimşir Mahallesi, Altunköy Köyü, Bıçkıyanı Köyü, Çakırsayvan Köyü, Çamlıca Köyü, Çamoluk Köyü, ÇatalcamKöyü, Darıyeri Yörükler Köyü, Darıyeri Hasanbey Köyü, Darıyeri Mengencik Köyü, Dipsizgöl Köyü, Fındıklı Köyü, Hacıazizler Köyü, Muratbey Köyü, Sarıçökek Köyü, Sazköy Köyü, Tavak Köyü, Üçköprü Köyü, Yeniyurt Köyü ve Yeşiltepe Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Düzce Kaynaşlı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Düzce Kaynaşlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı inceleyerek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilrsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

Konut Hesabı İle Vatandaşlara 25 Bin ...

21 Şubat 2020

Yabancıya Konut Satış İşlemlerinde De...

Yabancıya Konut Satış İşlemlerinde De...

20 Şubat 2020

Yazlık Evlerde Emlak Vergisi İndirimi...

Yazlık Evlerde Emlak Vergisi İndirimi...

19 Şubat 2020

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum

18 Şubat 2020

İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

İstanbul’da Konut Yatırımında Tercih ...

17 Şubat 2020

Kaynaşlı Satılık Daire
Düzce Kaynaşlı Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Kaynaşlı Satılık Daire seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • Kayseri Kocasinan Oymaağaç Mahallesi Satılık Konut
 • İstanbul Tuzla Tepeören Mahallesi Satılık Daire
 • İstanbul Çekmeköy Hamidiye Mahallesi Kiralık Daire
 • İstanbul Büyükçekmece 19 Mayıs Mahallesi Günlük Kiralık Daire
 • Ankara Etimesgut Şeker Mahallesi Satılık Daire
 • /static/img/logo.svg
  /static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

  Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  /static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
  Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.