Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Odunpazarı Arifiye Mahallesi Satılık Daire

araması için 12 ilan bulundu
search
Arifiye Mahallesicancel
Odunpazarıcancel
Eskişehircancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR

Arifiye Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız İçin Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Arifiye Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Arifiye Mahallesinin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Arifiye Mahallesinin içerisinde bulunduğu Eskişehir ilinde, İç Anadolu Bölgesinin step / bozkır iklimi söz konusudur. Eskişehir havası kış aylarında soğuk olduğu gibi yaz aylarında oldukça sıcak olmaktadır. Eskişehir ilinde ve dolayısıyla Arifiye Mahallesinde ortalama sıcaklık 11,3 derece olmak ile beraber, en sıcak ay ağustos ayıdır ve en soğuk ay ocak ayıdır. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir. 

Arifiye Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Eskişehir Valiliği’nin ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin bu mahallenin sınırlarının içerisinde olması, etrafta konut bakan kişiler için önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Mahallede bol sayıda eğitim kurumu gibi imkânlar vardır. Örneğin, H. Süleyman Çakır Lisesi bu eğitim kurumlarının arasında yer almaktadır. Mahallede aynı zamanda dinî mekânlar da ulaşılabilir bir haldedir. Reşadiye Cami, bu dinî mekânlardan bir tanesidir.

Arifiye Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Bölgenin Toplu Taşıma İmkânları

Arifiye Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Odunpazarı ilçesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, Eskişehir’in diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Arifiye Mahallesi, E90 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Odunpazarı ilçesi içerisinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

 • Batıkent Son Durak - İki Eylül Caddesi: 23S kodlu otobüs hattı,
 • Emin Sazak Caddesi - Alaeddin Caddesi: 44K kodlu otobüs hattı,
 • Kanlıpınar Köyü Mahallesi - İki Eylül Caddesi: 57S kodlu otobüs hattı,
 • Hekimdağ Köyü Mahallesi – İki Eylül Caddesi: 62S kodlu otobüs hattı,
 • Organize Sanayi - İki Eylül Caddesi: 6S kodlu otobüs hattı,
 • Dutluca Köyü Mahallesi - İki Eylül Caddesi: 83S kodlu otobüs hattı.

Arifiye Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler İçin Mahallenin Demografik ve Gayrimenkul Piyasası Bilgileri

Arifiye Mahallesinin 2020 yılında kaydedilmiş, resmî 5.717 olarak geçmektedir. Mahalle içerisinde bir satılık ev ortalama 408.915 Türk lirası değerinde satışa çıkmaktadır. Geri dönüşü ise 25 yıl olarak hesaplanmıştır.

Eskişehir Odunpazarı Arifiye Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

9 Ağustos 2022

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Odunpazarı Satılık Daire
71 Evler71 Evler Mahallesi75. Yıl OSB MahallesiAğapınarAğapınar MahallesiAkarbaşıAkarbaşı MahallesiAkcamiAkcami MahallesiAkçağlan MahallesiAkçakaya MahallesiAkkaya MahallesiAkpınar MahallesiAlanönü MahallesiArifiyeArifiye MahallesiAşağı Çağlan MahallesiAşağıılıca MahallesiAvdan MahallesiAyvacık MahallesiBüyükdereBüyükdere MahallesiCunudiye MahallesiÇamlıca MahallesiÇankayaÇankaya MahallesiÇavlum MahallesiDede MahallesiDeliklitaş MahallesiDemirli MahallesiDoğankaya MahallesiEmek MahallesiErenköyErenköy MahallesiEşenkara MahallesiGökmeydanGökmeydan MahallesiGöztepe MahallesiGülpınar MahallesiGültepe MahallesiGümele MahallesiGündoğdu MahallesiHarmandalı MahallesiHuzur MahallesiIhlamurkent Mahallesiİmişehir Mahallesiİstiklal MahallesiKalkanlı MahallesiKanlıpınar MahallesiKaraalan MahallesiKaracahöyük MahallesiKaracaşehir MahallesiKaraçay MahallesiKarahüyük MahallesiKaramustafa MahallesiKarapazar MahallesiKarapınar MahallesiKaratepe MahallesiKargın MahallesiKayacık MahallesiKayapınar MahallesiKıravdan MahallesiKırmızıtoprak MahallesiKireç MahallesiKurtuluşKurtuluş MahallesiKuyucak MahallesiLütfiye MahallesiMusalar MahallesiOrhangaziOrhangazi MahallesiOrta MahallesiOsmangaziOsmangazi MahallesiPaşa MahallesiSarısungur MahallesiSeklice MahallesiSevinç MahallesiSultandereSultandere 75. Yıl MahallesiSultandere MahallesiSümer MahallesiSüpüren MahallesiŞarkiye MahallesiTürkmentokat MahallesiUluçayır MahallesiVadişehir MahallesiVişnelik MahallesiYahnikapan MahallesiYassıhöyük MahallesiYenidoğan MahallesiYenikentYenikent MahallesiYenisofça MahallesiYıldıztepe MahallesiYukarıçağlan MahallesiYukarıılıca MahallesiYukarıkalabak MahallesiYürükkaracaören MahallesiYürükkırka Mahallesi
Odunpazarı Arifiye Mahallesi Satılık Daire fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Odunpazarı Arifiye Mahallesi Satılık Daire ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Odunpazarı Arifiye Mahallesi Satılık Daire fırsatları emlakjet.com'da!
 • Odunpazarı Büyükdere Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • Odunpazarı Çankaya Mahallesi Satılık Daire Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Odunpazarı Deliklitaş Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Odunpazarı Emek Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Odunpazarı Erenköy Mahallesi Satılık Daire Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.