/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
İmrahor Mahallesicancel

Arnavutköy İmrahor Mahallesi Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu

Arnavutköy İmrahor Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Bölge Hakkında Kısa Bilgiler

İstanbul Arnavutköy İmrahor Mahallesi satılık daire arayışında olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, bölge hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amaç ile hazırladığımız bu bölge rehberinde Arnavutköy İmrahor Mahallesi bölgesinin konumu, yaşantısı, konut piyasası ve nüfusu gibi bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Arnavutköy ilçesine karasal iklim hakimdir. Yaz mevsimleri sıcak ve kurak geçerken kış ayları soğuk ve yağışlı geçmektedir. Bölgenin etrafında pek çok ormanlık alan bulunmaktadır. İmrahor Mahallesi’nde toplam 10.231 kişi yaşamaktadır. İlçe nüfusunu çoğunlukla genç insanlar meydana getirmektedir. 

Arnavutköy İmrahor Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

İmrahor Mahallesi, etrafındaki ormanlık alanlara yakınlığının haricinde, bir de yakınında park bulunmaktadır. Hizmete yeni açılmış olan İstanbul Havalimanı, Arnavutköy İmrahor Mahallesi’ne oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Bu da bölgede yapılabilen ulaşım imkanlarını çok daha fazla artırmaktadır. Karadeniz kıyısına da uzak bir mesafede yer almamaktadır. Arnavutköy ilçe merkezinin kuzey yönünde yer almaktadır.

Arnavutköy’den İstanbul’un pek çok merkezî yerine gidiş mümkündür. Arnavutköy İmrahor Mahallesi satılık konut arayanlar için mahallenin ve etrafındaki mahallelerdeki duraklar aşağıdaki gibidir:

  • İmrahor Yolu Durağı, 
  • İmrahor Mezarlık Durağı,
  • İmrahor Atatürk Caddesi Durağı,
  • İmrahor Mahallesi Durağı,
  • Bahar Caddesi Durağı.

Yukarıda sayılmış olan duraklardan, İstanbul’un diğer yerlerine giden ulaşım imkanları yine aşağıdaki listede sıralanmıştır:

  • Taşoluk Peron-Cebeci Peronlar: 36TC
  • Bolluca-İmrahor-Cebeci: 336MC

Arnavutköy İmrahor Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgede Bulunan Önemli Yerler

Arnavutköy satılık ev arayan okuyucularımız için mahallede ve mahalleye yakın olan yerlerdeki önemli konumlara yazımızda yer verdik. İmrahor Mahallesi’nde pek çok dinî ibadet mekanı ve eğitim merkezi bulunmaktadır. Zaten mahallenin tam ortasında İmrahor Merkez Cami konuşlanmıştır. Bu cami haricinde İmrahor Hazreti Ömer Çinili Cami ve Malkoçoğlu Cami de vardır. İlçede İmrahor Mezarlığı mevcuttur. İstanbul Havalimanı’na olan yakınlığından ötürü pek çok araba kiralama hizmeti veren yer mevcuttur. Mahallede hem küçük bakkallar hem de zincir marketler vardır. Suatlar İlkokulu, Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu, Örfi Çetinkaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bolluca Ticaret Meslek Lisesi ve Şeyh Şamil Ortaokulu İmrahor Mahallesi’ne yakın olan eğitim kurumlarından yalnızca birkaç tanesini meydana getirmektedir. Mahalle etraflarında Arnavutköy Tapu Müdürlüğü de bulunmaktadır. 

İstanbul Arnavutköy İmrahor Mahallesi sahibinden satılık ev benzeri, bölge çevresindeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilir, Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Arnavutköy Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.