/static/img/logo.svg
search
Avcılarcancel

Avcılar Satılık Daire

araması için 1.767 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Avcılar Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Rehberi

 

Avcılar satılık daire bakanlar için Avcılar hakkında edinmeniz gereken bilgileri derledik. Yıllar içinde kabul değiştirerek lüks konut projeleriyle değeri artan Avcılar konutlarını emlakjet.com’dan inceleyebilirsiniz. İstediğiniz tüm mahallelerinde konutlara bakarak detaylı inceleyebilirsiniz. Oturacağınız semtin merak edilenlerini ise aşağıdan bulabilirsiniz.

 

Avcılar Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Rehberi

 

Avcılar, İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan 435 bin 682 nüfusa sahip olan İstanbul’un ilçesidir. İlçenin güneyinde Marmara Denizi, doğusunda ise Küçükçekmece ilçesi ve Küçükçekmece Gölü, batısında Yakuplu ve Esenyurt, kuzeyinde ise Bahçeşehir bulunur. 3.600 hektar 36 milyon m2'lik bir yüzölçümüne sahip olan ilçenin içinden geçen TEM otoyolu ile E-5 (d-100) karayolu ilçeyi üç parçaya bölmüş durumdadır. Bölgenin merkezi konuma sahip olması da ev alacaklar için aranılan özelliklerden biri oluyor. İlçenin merkezi konumda olması, ulaşımının kolay olması ilçeyi daha cazip kılarken Avcılar da satılık daire fırsatları sizleri karşılıyor. Ayrıca ilçede bulunan büyük bir alana yayılan İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü de ilçenin değerini artıran etkenler arasındadır. 10 mahallesi bulunan Avcılar ilçesinin, 29 caddesi ve 746 sokağı bulunmaktadır. Şimdi Avcılar ilçesinin mahallelerine bir göz atalım;

 

  1. Denizköşkler Mahallesi
  2. Ambarlı Mahallesi
  3. Cihangir Mahallesi
  4. Firuzköy Mahallesi
  5. Gümüşpala Mahallesi
  6. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi
  7. Merkez Mahallesi
  8. Üniversite Mahallesi
  9. Tahtakale Mahallesi
  10. Yeşilkent Mahallesi

 

Mahalleler arasında Denizköşkler Mahallesi ve Ambarlı Mahallesi en yoğun olan ve tercih edilen bölgeler arasında sayılabilir. Denizköşkler ve Ambarlı Mahallesi’nin sahile yakın olması, eğlence mekanlarının bu bölgelerde fazla olması özellikle yaz aylarında ilçeyi hareketlendirmektedir. Konut tercihi olarak da tercih edilen bu mahallelerden Avcılar satılık daire Denizköşkler de seçenekler arasında yer alıyor.

 

Avcılar Turistik Mekanlar

 

Avcılar ilçesinin turistik mekanlarına göz atacak olursak karşımıza Alibey Çiftliği, yürüyüş için sahil şeridi, marina, özellikle yazın oldukça yoğun olan balık lokantaları, İstanbul Üniversitesi içinde Ketova denilen bölge, Atatürk Evi ziyaretçi çekmektedir. Bölgenin merkezi konumda olması turistlerin de sıkça ziyaret ettiği bir yer olmasını sağlıyor.

 

Firuzköy Mahallesi’ne bakacak olursak da 22 bin nüfusa sahip bu şirin mahallenin Küçükçekmece Gölü’ne kıyısı vardır. Bölgede piknik alanları fazladır. Firuzköy Yarımadası denilen bölge ise sit alanıdır ve arkeolojik çalışmalar yapılmaktadır. Bölge ‘Central Park’ projesi ile de değerini ikiye katlayacak. ‘Bathonea Arkeopark’ adlı proje 400 hektarlık bir alanda yürütülüyor. Tamamen kabuk değiştiren böşge gayrimenkul firmalarının da gözdesi durumunda. Yeni konut projeleri bir bir hayata geçirilirken sizin de Avcılar satılık daire Firuzköy seçeneklerini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Avcılar Deniz Manzaralı Satılık Lüks Konutlar

 

Günümüzde yıllar içinde şekil değiştirerek modern bir görünüme kavuşan Avcılar’da Ambarlı Mahallesi’ne de ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Çünkü Ambarlı Sahili Avcılar’ın en çok yoğun olan bölgesi. Kalabalık şehirlerde sahile yakın bir eviniz olması bulunması zor gibi görünse de Ambarlı Mahallesi’nde oturanlar bunun keyfini sürüyor. Balıkçıların uğrak yeri olan Ambarlı sahili ayrıca deniz manzaralı lüks konutlarıyla da dikkat çekiyor. Avcılar satılık daire Ambarlı projeleri için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli. 

 

Avrupa’dan Asya’ya gitmek için mutlaka geçilen, yol üstünde olan Avcılar’ın uğrak yeri olması ilçedeki hareketliliği, projeleri sürekli canlı kılarken, değeri de her geçen gün artıyor. Deprem riski bulunan yapıların yıkılarak yenilerinin yapılmasıyla da bölge depreme karşı daha dayanıklı bir hale geldi. Konut projelerinde de müteahitlerin değerlendirdiği ve konut stokunun artması gereken ilçelerinden olan Avcılar’da artan nüfus bunu zorunlu kılıyor. Uzmanlar konut yatırımı için Avcılar ilçesini tavsiye ederken siz de sahibinden Avcılar satılık daire listelerimizi inceleyebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
TÜİK 2019 Temmuz Konut Satış Verileri...

TÜİK 2019 Temmuz Konut Satış Verileri...

20 Ağustos 2019

Univia Sakarya Projesi Ticari Alan Sa...

Univia Sakarya Projesi Ticari Alan Sa...

20 Ağustos 2019

70 Bin Kişi Yeni Evine Taşınacak

70 Bin Kişi Yeni Evine Taşınacak

19 Ağustos 2019

Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metro H...

Ataköy-Basın Ekspres-İkitelli Metro H...

19 Ağustos 2019

Tapu harcı indirimi 31 Aralık Tarihin...

Tapu harcı indirimi 31 Aralık Tarihin...

12 Ağustos 2019

Avcılar Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.