Emlakjet

Bağcılar Bağlar Mahallesi Satılık Daire

araması için 50 ilan bulundu
search
Bağlar Mahallesicancel
Bağcılarcancel
İstanbulcancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Bağlar Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Bağlar Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bağcılar Bağlar Mahallesinin konumu, yaşantısı, konut piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Bağlar Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Bağlar Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Bağlar Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Bağcılar ilçesinde yer almaktadır. Bağcılar ilçe merkezine çok uzak bir mesafede yer almamaktadır. Bağlar Mahallesinin etrafında konumlanmış olan semtler arasında Güngören, Fatih, Başakşehir ve Küçükçekmece semtleri vardır. 

Bağcılar Bağlar'da satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Bağlar Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Mahallenin çok yakınından 0-7 numaralı karayolu geçtiği için, mahalledeki ulaşım seçenekleri diğer yerlere nazaran daha fazla sayıdadır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Güneşli-Beyazıt: 97 numaralı otobüs hattı,
  • Güneşli-Mecidiyeköy: 97M numaralı otobüs hattı,
  • Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi-Üçyüzlü Metro: HT1 numaralı otobüs hattı,
  • Yenikapı-Kirazlı: M1B numaralı metro hattı. 

Bağlar Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Bağlar Mahallesi sınırları içerisinde Bağcılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bulunmaktadır. TÜZDER (Tüm Üstün Zekalılar Derneği) bu mahallede konumlanmıştır. Birden fazla veteriner kliniği bulunmaktadır. Hazır yemek satan restoranlar da bol miktarda bulunmaktadır. Mahallede bulunan eğitim kurumları arasında Hayriye Kayraklı Ortaokulu, Bağcılar Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Safir International School bulunmaktadır. Ayrıca mahallede pek çok sayıda otel de mevcuttur. 

Bağlar Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Konut Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Bağlar Mahallesi’nde toplam 16.029 kişi yaşamaktadır. Bölgede ortalama bir daire 98 metrekaredir. Ortalama bir Bağlar Mahallesi satılık ev fiyatı ise 449.526 Türk lirasıdır. 

İstanbul Bağcılar Bağlar sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

26 Eylül 2023

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

26 Eylül 2023

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

26 Eylül 2023

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.