/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Bahçelievler Çobançeşme Mahallesi Satılık Daire

araması için 68 ilan bulundu
search
Çobançeşme Mahallesicancel
Bahçelievlercancel
İstanbulcancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Çobançeşme Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Çobançeşme Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, konut arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Bahçelievler Çobançeşme Mahallesinin konumu, yaşantısı, konut piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Çobançeşme Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Çobançeşme Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Ulaşımı

Çobançeşme Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Bahçelievler ilçesinde yer almaktadır. Bahçelievler ilçe merkezine oldukça yakın bir konumda bulunmak ile birlikte, ilçe merkezini batı yönünde kalmaktadır. Mahallenin etrafında Bakırköy, Şirinevler ve İncirli semtleri bulunmaktadır. 

Bahçelievler Çobançeşme satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Çobançeşme Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Mahallenin çok yakınından E5 numaralı karayolu geçtiği için, mahalledeki ulaşım seçenekleri diğer yerlere nazaran daha fazla sayıdadır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Marmaray,
  • Yenikapı-Atatürk Havalimanı: M1A metro numaralı hattı,
  • Yenibosna Kuyumcukent-Yenikapı: 31 numaralı otobüs hattı,
  • Zincirlikuyu-Beylikdüzü: 34BZ numaralı metrobüs hattı,
  • Yenibosna Kuyumcukent-Bakırköy: 98B numaralı otobüs hattı,
  • Güneşli Basın Tesisleri-Yenibosna: HT12 numaralı otobüs hattı.

Çobançeşme Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Çobançeşme Mahallesi sınırları içerisinde Çobançeşme Mezarlığı bulunmaktadır. Spotçular Çarşısı ile birlikte oto galeriler mevcuttur. İBB Yenibosna Katı Atık Aktarma Tesisi bu mahalleye kurulmuştur. Mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu eğitim kurumlarının arasında İhlas Koleji’nin Bahçelievler kampüsü, Çobançeşme Şehit Sedat Mekan Anadolu Lisesi ve Ata İlkokulu ve Ortaokulu bulunmaktadır. 

Çobançeşme Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Konut Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Çobançeşme Mahallesi’nde toplam 33.039 kişi yaşamaktadır. Bölgede ortalama bir daire 90 metrekaredir. Ortalama bir Çobançeşme Mahallesi satılık ev fiyatı ise 238.140 Türk lirasıdır. 

İstanbul Bahçelievler sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

Satışlara ‘Sosyal Konut’ Freni

23 Eylül 2022

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

Kiracıya Hangi Durumlarda İhtarname G...

23 Eylül 2022

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

Kira Fiyatlarındaki Artış O Sektöre İ...

23 Eylül 2022

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

Gayrimenkul zengini 6 ünlü!

23 Eylül 2022

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

TOKİ'den Dolandırıcılık Uyarısı Geldi...

23 Eylül 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.