Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Satılık Daire

araması için 938 ilan bulundu
search
Adnan Kahveci Mahallesicancel
Beylikdüzücancel
İstanbulcancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Adnan Kahveci Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Adnan Kahveci Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesinin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Adnan Kahveci Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Adnan Kahveci Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Adnan Kahveci Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında konumlanmıştır. Adnan Kahveci Mahallesi’nin etrafında Avcılar, Esenyurt ve Büyükçekmece gibi semtler bulunmaktadır. 

Adnan Kahveci Mahallesinin sınırları içerisinde Beylikdüzü Kolan Hastanesi bulunmaktadır. Bu hastanenin varlığı, bölge içerisinde konut arayışı içerisinde olan kimseler için oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır. Mahallenin hemen bitişiğinde Beylikdüzü Yaşam Vadisi yer almaktadır. Mahalle içerisinde küçük çapta bakkallar, zincir gıda marketleri ve alışveriş merkezleri mevcuttur. Pınarkule Ortaokulu, mahallede bulunan eğitim kurumlarından bir tanesidir.  

Adnan Kahveci Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Beylikdüzü Adnan Kahveci satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Adnan Kahveci Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Adnan Kahveci Mahallesi, E5 numaralı karayolu hattına yakın bir yerde konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Deliklikaya / Ömerli Kiptaş – Yeşilkent: 144B numaralı otobüs hattı,
  • Yeşilkent / Beykent – Taksim: 145M numaralı otobüs hattı,
  • Yeşilkent / Beykent – Yenibosna Metro: 400A numaralı otobüs hattı,
  • Gürpınar – Avcılar Metrobüs: 76G numaralı otobüs hattı.

Adnan Kahveci Mahallesinin içerisinde ya da etrafında bulunan otobüs duraklarının bir listesine aşağıda yer verilmiştir:

  • İstanbul Caddesi Durağı,
  • Kazım Karabekir Caddesi Durağı,
  • Adnan Kahveci Mahallesi Durağı.

Adnan Kahveci Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Adnan Kahveci Mahallesinde toplam 92.651 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 150 metrekaredir. Ortalama bir Adnan Kahveci satılık ev 441.000 Türk Lirasıdır.

İstanbul Beylikdüzü sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.