/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Cumhuriyet Mahallesicancel

İstanbul Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire

araması için 1.981 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Cumhuriyet Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesinin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Cumhuriyet Mahallesinde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Bölgede Bulunan Çeşitli Lokasyonlar

Cumhuriyet Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakasında konumlanmıştır. Cumhuriyet Mahallesi’nin etrafında Avcılar, Esenyurt ve Büyükçekmece gibi semtler bulunmaktadır. 

Cumhuriyet Mahallesinin sınırları içerisinde Beylikdüzü Yaşam Vadisi bulunmaktadır. Medicana International İstanbul, mahallenin hemen bitişiğinde bulunmaktadır. Bu durum, bölge içerisinde konut arayan kişiler için önemli bir avantaj oluşturmaktadır. Mahalledeki evler genel olarak siteler halinde toplanmış bir haldedir. Mahallede bulunan Kuğulu Park, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkıda bulunmaktadır. Mahalle içerisinde aynı zamanda pek çok sayıda eğitim kurumu da bulunmaktadır. Doktor Ayla Savaş Ortaokulu ve Beylikdüzü Cahit Zarifoğlu Anadolu Lisesi, bu eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Beylikdüzü Cumhuriyet satılık ev arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Cumhuriyet Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Cumhuriyet Mahallesi, E5 numaralı karayolu hattına yakın bir yerde konumlanmıştır. Mahallede ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

 • Beylikdüzü – Zincirlikuyu: 34BZ numaralı metrobüs hattı,
 • Tepekent – Yenibosna Metro: 401T numaralı otobüs hattı.

Cumhuriyet Mahallesinin içerisinde ya da etrafında bulunan otobüs duraklarının bir listesine aşağıda yer verilmiştir:

 • Talatpaşa Sokak Durağı,
 • Bizimkent Durağı,
 • Dolunay Sitesi Durağı.

Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2018 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Cumhuriyet Mahallesinde toplam 22.428 kişi yaşamaktadır. Mahallede ortalama bir ev 110 metrekaredir. Ortalama bir Cumhuriyet satılık ev 183.590 Türk Lirasıdır.

İstanbul Beylikdüzü sahibinden satılık ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Koronavirüs Ofis Kiralarını Nasıl Etk...

Koronavirüs Ofis Kiralarını Nasıl Etk...

22 Mayıs 2020

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum Ne ...

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum Ne ...

21 Mayıs 2020

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

19 Mayıs 2020

Emlak Vergisi Ödemelerinde Online Öde...

Emlak Vergisi Ödemelerinde Online Öde...

18 Mayıs 2020

TÜİK 2020 Nisan Ayı Konut Satış İstat...

TÜİK 2020 Nisan Ayı Konut Satış İstat...

15 Mayıs 2020

Beylikdüzü Satılık Daire
İstanbul Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Satılık Daire ilanları ve fiyatları Emlakjet'te! Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • İstanbul Beylikdüzü Dereağzı Mahallesi Satılık Daire
 • İstanbul Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Satılık Daire
 • İstanbul Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi Satılık Ev
 • İstanbul Beylikdüzü Marmara Mahallesi Satılık Ev
 • İstanbul Beylikdüzü Sahil Mahallesi Satılık Ev
 • /static/img/logo.svg
  /static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

  Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

  Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

  /static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
  Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.