/static/img/logo.svg
search
Esenyurtcancel

Esenyurt Sahibinden Satılık Daire

araması için 84 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Esenyurt Sahibinden Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Emlakjet, Türkiye’nin her bölgesinden emlak ilanlarını sizlerle buluşturmakla birlikte Esenyurt sahibinden satılık daire ilan tercihlerinizde de sizin bu ilanları en hızlı bir biçimde görüntülemeniz için hizmet vermektedir. Esenyurt'ta satılık ev seçeneklerinin metrekare birim fiyatı ortalama 2100 TL'dir. Satılık ve kiralık birçok emlak seri ilanını sizlerle buluşturan kurumumuz, aşağıda sıraladığımız gibi birçok farklı emlak ilan aramalarınıza hızlı ve kolay bir biçimde erişim imkanı sağlamaktadır.

 

 • Konut,
 • Günlük kiralık konut,
 • Arsa,
 • İşyeri,
 • Devren işyeri,
 • Kat karşılığı arsa,
 • Turistik tesis…vs

 

Esenyurt, İstanbul Avrupa Yakası’nda nüfus yoğunluğu oldukça fazla olan ve doğu illerinden yoğun göç alan bir ilçedir. Bununla birlikte yeni yapılan projelerle birlikte Esenyurt son dönemde iyi bir atılım gerçekleştirmiş ve emlak yatırımlarında İstanbul’da hatırı sayılır bir konuma erişmiştir. Ayrıca Esenyurt çevresinde bulunan Beylikdüzü, Büyükçekmece gibi nezih semtlere göre daha kozmopolit bir yapıdadır ve bu ilçelere göre satılık ve kiralık dairelere daha uygun fiyatlarla sahip olunabilmektedir.

 

Esenyurt Sahibinden Satılık Daire İlanları

2006 yılından bu yana 500.000’den fazla ilanı sizlerle buluşturan web sitemiz ve uygulamamız yalnız ev arayanların değil, ev sahiplerinin de ilk tercihidir. Bu tercihlerin sebepleri arasında aşağıdaki özellikleri gösterilebilir.

 

 • Sitemize ücretsiz olarak sahibinden kiralık ya da satılık konut ilanı verilebilmesi,
 • Aracıya gerek kalmadan milyonlarca müşteriye kurumumuzun web sitesi üzerinden ulaşılabilmesi,
 • İletişim bilgilerinin girilerek ev arayanların ev sahipleriyle iletişime geçebilmesi.

 

Emlakçıdan veya sahibinden Esenyurt satılık daire ve diğer tüm emlak ilanlarınızı sizlerde ücretsiz olarak web sitemizin listeleme sayfalarına yükleyerek yukarıda bahsi geçen avantajlardan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. “Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet” sloganıyla uzun yıllar boyunca kesintisiz olarak binlerce ilanı sizlerle buluşturan kurumumuz, arzu ettiğiniz uygun fiyatlı evlere kavuşmanız için her türlü teknolojik imkanı kullanmaktadır. Sizlerde Esenyurt satılık daire sahibinden seçeneklerine göz atarak hayalinizdeki eve geniş ilan yelpazemiz arasından ulaşabilirsiniz.

 

Esenyurt Sahibinden Satılık Daire Seçenekleri

kararsız kaldığınız ve seçim yapmakta zorlandığınız iki ya da daha fazla konut arasında karşılaştırma yapma özelliğini sizlere sunuyoruz. Emlakjet’le satın almak ya da kiralamak istediğiniz iki farklı daire arasında fiyat durumlarını, bina yaşı, oda sayısı, konumu gibi fiziksel özellikleri değerlendirerek ileride pişman olacağınız hatalı karar almanızın önüne geçebilir ve en doğru tercihe uygulamamız üzerinden yapacağınız karşılaştırmalarla ulaşabilirsiniz. Sizlerde özellikle İstanbul Esenyurt sahibinden satılık dubleks daire seçeneklerinden kararsız kaldığınız ve hangisini seçmeliyim diye tereddüt yaşadığınız daireleri uygulamamız üzerinden karşılaştırın. Hem en uygun fiyatlara Esenyurt satılık daire sahibi olun hem de kapı kapı dolaşmak zorunda kalmadan arzu ettiğiniz daireye dakikalar içerisinde ulaşma imkanını yakalayın. 

 

Esenyurt Sahibinden Satılık Daireler Bölge Değerlendirme Raporunda

Türkiye’nin her bölgesinden bölge değerlendirme raporlarına Emlakjet web sayfamız üzerinden ulaşarak Esenyurt satılık daire Kıraç bölgesi şeklinde yapacağınız aramalarla aşağıda belirttiğimiz bilgilere ulaşabilir kiralamak ya da satın almak istediğiniz bölgeniz yapısı hakkında web sitemiz kanalıyla önceden bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 • Bu bölgedeki nüfus yoğunluğu ve demografik grafikleri
 • Emlak yatırım endekslerine
 • Kira piyasasına ve alacağınız dairenin ücretini kaç yıl içinde karşılayacağına
 • Seçim sonuçları, eğitim düzeyi gibi genel bilgilere…vs

 

Ayrıca kolay emlak arama imkanı sunan yakında ara seçeneğimizi kullanarak okul, hastane, metro, metrobüs gibi çok tercih edilen konumlara yakın ilana çıkmış Esenyurt satılık daire seçeneklerini listeleyebilir dilerseniz yine uygulamamız üzerinden bu ilanları haritadaki konumlarına ve fiyatlarına hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz.  

 

Yeni Projelerle Esenyurt Sahibinden Satılık Daire Fırsatları

Esenyurt’ta bulunan satılık ve kiralık daireler yalnız tamamlanmış projeler değildir. Esenyurt ilçesinde yükselen yeni projelerde bu bölgeden İstanbul ortalamasının altında bir ücretle sıfır ev sahibi olmak isteyenler için iyi bir tercihtir. Esenyurt bölgesinden ev sahibi olmak isteyen kişiler web sitemizde bulunan müteahhit ve proje firmasından seçeneklerini kullanarak yapımı devam eden en yeni projelere ulaşarak en uygun fiyatlarla daire sahibi olabilmektedir. Ayrıca ayın fırsatları ve acil satılık daire seçeneklerinde bulunan ilanlar, sizlerin piyasa değerinin çok altında bütçenizi zorlamadan peşin ya da taksitle yepyeni projelerde ev sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır. Sizlerde her saat yenilenen ve hiçbir yerde bulamayacağınız geniş ilan seçeneklerimize göz atarak emlakçıdan veya sahibinden Esenyurt satılık daire ve diğer birçok seçeneğe hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.   

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Faiz İndirimlerinin İlk Etkisi Konut ...

Faiz İndirimlerinin İlk Etkisi Konut ...

20 Eylül 2019

7 Banka Konut Kredi Faiz Oranlarını D...

7 Banka Konut Kredi Faiz Oranlarını D...

19 Eylül 2019

TÜİK Konut Satış İstatistikleri Ağust...

TÜİK Konut Satış İstatistikleri Ağust...

18 Eylül 2019

Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve...

Emlakjet, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve...

18 Eylül 2019

Bankalarla Anlaşan İnşaat Firmalarınd...

Bankalarla Anlaşan İnşaat Firmalarınd...

17 Eylül 2019

Esenyurt Sahibinden Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.