/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Fenerbahçe Mahallesicancel

Kadıköy Fenerbahçe Mahallesi Satılık Daire

araması için 203 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Fenerbahçe Mahallesi Satılık Daire Bakanlara Genel Bilgiler 

Fenerbahçe Mahallesi satılık daire bakan okuyucularımızın ev ararken daha bilgili ve bilinçli olmaları için mahalle hakkında bilinmesi gerekenleri bir araya getirdiğimiz bu yazıyı hazırladık. Fenerbahçe Mahallesi, İstanbul'un Anadolu yakasında, Marmara Denizi kıyısında, Kadıköy ve Moda'nın güneyinde, Kızıltoprak ve Çiftehavuzlar mahalleleri arasında kalan yerdir. Fenerbahçe Spor Kulübü adını bu semtten almıştır. Fenerbahçe, Marmara Denizi'ne doğu-batı yönlerinde uzanan bir yarımadadır. Yarımadanın batısı, kuzeyinde Kalamış, güneyinde Fenerbahçe koyları vardır. Bu yarımadanın güneybatısındaki burun Fenerbahçe Burnu; Fenerbahçe Koyu'nun doğusunda kalan ve Fenerbahçe Koyu ile Dalyan Koyu'nu birbirinden ayıran burun ise Laz Burnu adını alır. Tarihi çekirdeği bugünkü Fenerbahçe Feneri'nin ve çeşitli spor kulüpleri ile Yelken Kulübü tesislerinin bulunduğu küçük yarımada üzerindedir. Güneyinden ve kuzeybatısından Marmara Denizi ile çevrelenen semt, Kızıltoprak, Feneryolu, Çiftehavuzlar, Caddebostan semtleriyle çevrilidir. Lüks kafeleri ile dikkat çeken bir semttir. Fenerbahçe semti bugünkü adını yarımadanın batı ucundaki fener kulesinden almıştır. Osmanlı kaynaklarında Kalamış yöresi olarak geçen bölgenin Fener Bahçesi adıyla anılmaya başlaması, 1562'de burada bir deniz feneri yapılmasından sonradır.

Fenerbahçe Mahallesi Satılık Daire Düşünenlere Bölgenin Kurumları

Ev arayışlarınız emlakjet ile artık daha kolay. Sizler için bölgedeki kurumları inceledik.

  • Kadıköy Gençlik Merkezi, Fenerbahçe Mah, Rüştiye Sok. No: 49, 34726 Kadıköy/İstanbul. Tel: 0216 349 77 68.
  • Garanti BBVA Kızıltoprak Şubesi, Fenerbahçe Mah, Bağdat Cad. 64/A, 34726 Kadıköy/İstanbul. Tel: 0216 542 54 30.
  • Tango Kursu İstanbul Kızıltoprak, İstanbul Tango- Kızıltoprak Stüdyosu Otra Bağdat Caddesi Katrancıoğlu İşhani Kat: 6 Kızıltoprak, 34724 Kadıköy. Tel: 0532 263 71 61.
  • Op. Dr. Melike Erdim Estetik, Fenerbahçe Mahallesi, Fener Kalamış Cad. Atlas Apt D: No:12 D: 8, 34726 Kadıköy. Tel: 0216 347 87 08.
  • Kaçkar Bisiklet, Fenerbahçe Mah, Fener Kalamış Caddesi Billur Apt D:No5/5, 34726 Kadıköy. Tel: 0216 385 82 20.
  • Terapi İstanbul Psikiyatri Merkezi, Fenerbahçe, Kalamış Cad. Cengiz Topel Sok. No: 1 D: 6, 34726 Kadıköy/İstanbul – Asya. Tel: 0216 418 02 60.

Siz de bu bölgede yaşamak isterseniz Fenerbahçe'de satılık daire ilanlarına sitemizden bakabilirsiniz.

Fenerbahçe Mahallesi Satılık Daire Emlak Piyasası

2019 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 170 metrekare olarak karşımız çıkar. Fenerbahçe Mahallesi satılık daire fiyatları 1.982.200 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 11.660 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 41 yıldır.

Burada yaşamayı düşünüyorsanız EmlakJeti tercih ederek en doğru kararı verdiniz. İlgili ilanlar sitemiz üzerinde sizler için bir araya getirildi. Bölgedeki ilanlar Fenerbahçe satılık ev sahibinden ya da emlakçıdan seçenekleriyle listeleme sayfalarımızda sizleri bekliyor.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
2020 Mayıs Sonunda Konut Kredi Faizle...

2020 Mayıs Sonunda Konut Kredi Faizle...

29 Mayıs 2020

Emlak Vergisi Ödemleri için Son 5 Gün

Emlak Vergisi Ödemleri için Son 5 Gün

28 Mayıs 2020

Emlakjet Acil Nakde İhtiyacı Olanları...

Emlakjet Acil Nakde İhtiyacı Olanları...

27 Mayıs 2020

Koronavirüs Ofis Kiralarını Nasıl Etk...

Koronavirüs Ofis Kiralarını Nasıl Etk...

22 Mayıs 2020

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum Ne ...

Konut Kredi Faizlerinde Son Durum Ne ...

21 Mayıs 2020

Kadıköy Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.