/static/img/logo.svg
search
Şilecancel

Şile Satılık Daire

araması için 64 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Şile Satılık Daire Arayanlara İlçe Rehberi

Şile satılık daire arayanlar için ihtiyacınız olabilecek fiyat, mekan, mahalle gibi proje bilgilerini sizler için derledik. Şile Karadeniz’e kıyısı olan deniz ve yeşilin birleştiği muhteşem bir doğa harikasıyla sizi karşılayan bir ilçe olarak karşımıza çıkıyor. Çatalca ve Silivri’den sonra İstanbul’un üçüncü büyük ilçesi olan Şile’nin nüfusu 317 bin 718’dir.

 

792 km’lik bir alana yayılmış olan Şile’de sürekli yaşayanların yanı sıra daha çok Şile satılık yazlık arayışı oluyor. Yeşilin hakim olduğu bir yerleşim yeri olan Şile’nin çevresi Kocaeli Yarımadası ve Karadeniz kıyısıyla çevrilidir. 62 köyü olan Şile’nin köyleri yeni adıyla mahalleleri verimli tarım arazilerine de sahiptir. Bölge arazilerinde markalı konut projeleri de geliştirilmektedir. Şile satılık daire alacakların penceresi yeşile ve denize açılırken İstanbul’un gürültüsünden de uzaklaşılmış oluyor.

 

Şile Satılık Daire Alacaklar İçin Bölgenin Coğrafi Özellikleri

Şile doğa harikası bir bölge olarak karşımıza çıkar. Hem Marmara hem de Karadeniz ikliminin etkisi altında olan Şile’nin bitki örtüsü kayın, meşe, kestane ve kızılağaçlarla kaplıdır. İlçenin yüzde 80’ini yeşil alanlar ve deniz oluşturur. Şile satılık ev düşünenler için bölgeye akarsular, göller ve verimli tarım arazileri de ekonomik açıdan değer katar. İlçede bulunan Oruçoğlu, Kervansaray, Karamandere ve göletleri de içme suyu olarak kullanılır.

 

Şile Satılık Daire Arayanlara Ulaşım Rehberi

 

  • İstanbul’a 60 kilometre mesafede yer alan Şile, Anadolu Yakası’nda yer alır.
  • Şile satılık daire tercih edecekler için ulaşım şüphesiz çok önemlidir. TEM’de Sarıgazi istikametinde ilerlediğinizde, Şile Anadolu Feneri’nin devamında Riva’yı geçtikten sonra gelen İstanbul ilçesi Şile’dir.
  • Yapılan ulaşım yatırımlarıyla otobandan gidiş kolaylık kazanmıştır.
  • İETT otobüsleri Harem’den kalkarak Şile’ye kadar hizmet verir.
  • Ayrıca çeşitli otobüs firmaları da Şile-Ağva arası aktif olarak hizmet verir. Özellikle ziyaretçi akımının fazla olduğu yaz aylarında sefer saatleri artırılır.

 

Hafta sonu ve yaz aylarında turizm açısından büyük potansiyele sahip olan Şile’de İstanbul’un kalabalığından kaçmak amacıyla yazlık bakanların sayısı bir hayli fazladır. İstanbul’un yüksek yapılarından biraz olsun uzaklaşmak isteyenler Şile satılık daire ile İstanbul’dan tamamen kopmak istemeyenler Şile satılık müstakil ev tercihi yapıyorlar. Hem yatırım hem de doğayla iç içe bir yaşam sürmek isteyenler için Şile vazgeçilmez bir bölgedir.

 

Şile Satılık Daire Arayanlar İçin Bölge Rehberi

Şile’ye yapılan ulaşım yatırımlarıyla bölgede Işık Üniversitesi Şile Kampüsü kurulmuştur. Böylece bölge kış aylarında da canlılığını korumaya devam eder. Öğrencilerin daire arayışı da buna katkı sağlamaktadır. Şile’ye bağlı 62 mahalle bulunmaktadır. Bu da Şile’yi İstanbul’un en büyük üçüncü ilçesi yapar. Şile’ye bağlı olan Ağva da yine İstanbul’un bilinen turizm ve tatil mekanları arasındadır. Şile satılık daire Ağva seçenekleri de ilginizi çekebilir. Şile’nin cazibe merkezi olan ve ilçeye daha da hareketlilik katan Ağva şirin bir balıkçı koyudur. Yerleşimin yüksek olduğu Ağva otelleri ve pansiyonları ile de turizm merkezidir.

 

Şile Satılık Daire Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Daha çok az katlı müstakil evlerin dikkat çektiği ilçe köylerinden Şile Sofular Köyü satılık müstakil ev fiyatlarına baktığımızda 500 bin TL’den başladığını görüyoruz. Yatırımlarla değerlenen ve yaptığınız yatırımın katlanarak değerlendiği Şile’de ev sahibi olmak sizi her anlamda karlı çıkaracaktır. seçeneklerini değerlendirmek için bölgenin satılık konut piyasasını da iyi analiz etmeniz gerekiyor. Şile satılık daire düşünenler için hangi bölgenin daha değerli olduğunu ya da ilerideki yatırımlarla değerlenme potansiyelini analiz ettiğiniz bir mahalleden ev sahibi olmak sizi uzun vadede kazançlı çıkaracaktır. Siz de emlakçıdan ya da sahibinden Şile satılık daire seçeneklerini hemen inceleyebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Faiz İndirimi Gayrimenkul Sektörünü C...

Faiz İndirimi Gayrimenkul Sektörünü C...

23 Ağustos 2019

Vatandaş Mevduattaki Parasını Konuta ...

Vatandaş Mevduattaki Parasını Konuta ...

22 Ağustos 2019

E-İpotek Kullanımı Yaygınlaşıyor

E-İpotek Kullanımı Yaygınlaşıyor

21 Ağustos 2019

TÜİK 2019 Temmuz Konut Satış Verileri...

TÜİK 2019 Temmuz Konut Satış Verileri...

20 Ağustos 2019

Univia Sakarya Projesi Ticari Alan Sa...

Univia Sakarya Projesi Ticari Alan Sa...

20 Ağustos 2019

Şile Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.