/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Fevzipaşa Mahallesicancel
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Silivri Fevzipaşa Mahallesi Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Fevzipaşa Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız için Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Fevzipaşa Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacaksınız; böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da bölge hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı hizmet etmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Fevzipaşa Mahallesi’nin konumu, yaşantısı, daire piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Marmara Bölgesi’nde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik bir karasal iklim, özelliklerini Fevzipaşa Mahallesi’nde de göstermektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri soğuk ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. Yıllık ortalama sıcaklık 14,5 derece Celsius civarında değişmektedir. Kış aylarında zaman zaman kar yağışı görülebilmektedir.

Fevzipaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçenin Konumu ve Mahallede Bulunan Önemli Yerler

Fevzipaşa Mahallesi, Marmara Bölgesi sınırları içerisinde bulunan İstanbul iline bağlı olan Silivri ilçesinde yer almaktadır. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda konumlanmıştır. Fevzipaşa Mahallesi’nin etrafında Çatalca, Büyükçekmece ve Küçükçekmece civarı ilçeler bulunmaktadır. Mahallenin etrafında Seymen Mahallesi, Çantaköy Mahallesi ve Yakuplu Mahallesi konumlanmıştır. Fevzipaşa Mahallesi, Marmara Denizi kıyısına yakın bir konumda yer almaktadır. Silivri ilçe merkezine 23 kilometre uzaklıkta konumlanmıştır.

Mahalle içerisinde hazır yemek hizmeti veren restoran ve kafeler vardır. Aynı zamanda küçük çaptaki bakkallara ek olarak zincir gıda marketleri de bulunabilmektedir. Mahallede pek çok sayıda eğitim kurumu da mevcuttur. Bu eğitim kurumlarının arasında Değirmenköy Atatürk İlköğretim Okulu, Değirmenköy İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Değirmenköy Fevzipaşa İlköğretim Okulu bulunmaktadır. Yeni Cami ve Değirmenköy Merkez Cami, mahallede bulunan dinî mekânlar arasında yer almaktadır. Mahallede bulunan park, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır. Mahallede bir adet mezarlık bulunmaktadır. Değirmenköy Spor Tesisleri, bu mahalle sınırları içerisinde yer almaktadır.

Fevzipaşa Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler için Bölgeye Ulaşım İmkanları

Fevzipaşa Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Fevzipaşa Mahallesi’nin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İstanbul’un diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Fevzipaşa Mahallesi, D100 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. 

Fevzipaşa Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler için Mahallenin Demografik ve Daire Piyasası Bilgileri

2019 yılında yapılmış olan son nüfus araştırmalarının sonuçlarına göre, Fevzipaşa Mahallesi’nde toplam 3.232 kişi yaşamaktadır. Mahallede bulunan ortalama bir ev 118 metrekaredir. Ortalama bir Fevzipaşa Mahallesi sahibinden satılık ev 225.616 Türk lirasıdır.

İstanbul Silivri Fevzipaşa Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz veya Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Türkiye'de 3D Yazıcı ile İlk Ev!

Türkiye'de 3D Yazıcı ile İlk Ev!

29 Temmuz 2021

Emlak yetki belgesi için kritik tarih...

Emlak yetki belgesi için kritik tarih...

29 Temmuz 2021

Yabancıya gayrimenkul satışında 2025 ...

Yabancıya gayrimenkul satışında 2025 ...

29 Temmuz 2021

Ankara’nın 1000 konutluk Rezidans, AV...

Ankara’nın 1000 konutluk Rezidans, AV...

26 Temmuz 2021

Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

Emlakjet, Haziran verilerini yayınlad...

17 Temmuz 2021

Silivri Satılık Daire
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.