Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

İstanbul Ümraniye Satılık Daire Fiyatları

araması için 1,160 ilan bulundu
search
Ümraniyecancel
İstanbulcancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Ümraniye’yi Yaşanılır Kılan Özellikler Nelerdir?

 

İstanbul’da Anadolu Yakası’nın son zamanlarda en fazla öne çıkan ilçeleri arasında yer alan Ümraniye kurumsal inşaat firmalarının da yatırım yapmak için tercih ettiği ilçeler arasında yer alıyor. Konut sektöründeki artış da göz önünde bulundurulduğu zaman her geçen gün değerlenen Ümraniye satılık daire seçenekleri ile ön plana çıkıyor. İstanbul’un nüfusunun en hızlı şekilde arttığı ilçelerden biri olan Ümraniye’de yaşamak için çok sayıda sebep bulmak mümkün. Ulaşımdan sağlığa, sosyal imkanlardan Finans Merkezine kadar çok sayıda etkeni bu İlçede yaşamak için birer sebep olarak sayabiliriz.

 

  • Alışveriş İmkanı: Ümraniye’yi yaşanılır kılan özelliklere alışveriş açısından zengin bir ortama sahip olmasını sayarak başlayabiliriz. Ana merkezindeki Çarşı’sıyla bilinen bu ilçede bulunan alışveriş merkezleri herkese hitap edecek konumda.

 

  • Ulaşım Kolaylığı: Ümraniye’de yaşamanın en önemli ayrıcalıklarından biri de ulaşımının çok kolay olmasıdır. Anadolu ve Avrupa yakasındaki merkez ilçelerden buraya toplu taşıma araçlarını kullanarak ulaşım kolaylıkla sağlanabiliyor. Anadolu yakasından dolmuş ve otobüs, Avrupa yakasından da özel halk otobüsleri ve İETT otobüsleriyle ulaşım seçenekleri sunuluyor. Ayrıca ana arterlere yakın olması ve Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metrosunun burada bulunması da yine bu ilçenin sağladığı ulaşım kolaylıklarının arasında yer alıyor.

 

  • Konut Sektörünün Gelişmesi: Ümraniye satılık daire seçenekleri arasında gelişen ve değerlenen konut projeleri ön plana çıkıyor. Her türlü bütçeye uygun daire seçeneklerinin sunulduğu sitemizden, ister emlakçıdan isterseniz de sahibinden Ümraniye satılık daire ilanlarını inceleyerek yatırım yapacağınız veya oturacağınız evi bulabilirsiniz.

 

  • Sağlık Hizmetler: Ümraniye İlçesinde çok sayıda devlet ve özel hastane seçenekleri bulunuyor. Aralarında en fazla bilinen ve yoğun olan ise Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’dir.

 

  • Sosyal Aktiviteleri: Ümraniye pek çok bilgi evine ve kültür merkezine ev sahipliği yapıyor. Eğer sizde sosyal aktivitelere önem verenlerdenseniz, Ümraniye satılık daire seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

  • İstabul Uluslararası Finans Merkezi’ne Yakınlığı: İstanbul’da Anadolu Yakası’nın son yıllarda öne çıkan ilçeleri arasında yer alan Ümraniye, İstanbul Finans Merkezi’ne olan yakınlığı ile de ön plana çıkıyor. Ümraniye satılık daire seçeneklerini inceleyenler genellikle İstanbul Finans Merkezi’ne yakın olan daire ve konut seçenekleri üzerinde yoğunlaşıyor. Bunun en büyük sebeplerinin başında ise İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin dünyanın en büyük küresel finans merkezlerine alternatif olacağının düşünülüyor olması geliyor. Ayrıca İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin Ümraniye’de TEM ile E5 otoyollarının kesiştiği alana inşa ediliyor olması da yine buranın tercih edilir olmasını sağlıyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi hem mimarisi hem de konumu ile Ümraniye İlçesi’ne yepyeni bir çehre kazandırıyor.

 

Markalı üreticilerinde proje geliştirme yarışı içerisine girdiği Ümraniye’de; Sinpaş Palas, Avrupa Konutları Yamanevler, Sinpaş Finans Şehir, İva Modern Ümraniye ve Sarphan Business Park gibi yaklaşık 25 adet konut projesi bulunuyor. Aynı zamanda Ümraniye gelişme potansiyeli, ulaşım kolaylığı, İstabul Uluslararası Finans Merkezi’ne yakınlığı, nüfus yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda proje geliştiren şirketlerinde yeni fırsatlar için değerlendirdikleri İlçe oluyor.

 

Eğer sizde bol avantajlı ve değerlenen bu ilçeden ev almak veya yatırım yapmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Ümraniye satılık daire fiyatları ve seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri listeleme sayfamızda yer alan ilanlarımızı inceleyerek öğrenebilirsiniz.  

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.