Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Balçova Onur Mahallesi Satılık Daire

araması için 66 ilan bulundu
search
Onur Mahallesicancel
Balçovacancel
İzmircancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Onur Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Onur Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Onur Mahallesinin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Onur Mahallesinin içerisinde bulunduğu İzmir ilinde Ege Bölgesinde yaygın olan Akdeniz iklimi hâkimiyet göstermektedir. Akdeniz iklimine göre, yaz ayları oldukça sıcak ve kurak geçmektedir ve kış ayları ise serin ve bazen yağışlı yaşanmaktadır. İzmir ilinin bir yıllık ortalama sıcaklığı 14 ilâ 18 derece arasında değişkenlik göstermektedir. En sıcak ayı ağustos olup en soğuk ay genel olarak ocak ayıdır. 

Onur Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Onur Mahallesi, İzmir iline bağlı olan Balçova ilçesine ait bir mahalledir. Balçova ilçesi, İzmir il merkezinin güneybatı yönünde kalmaktadır. Onur Mahallesinde eğitim kurumları, dinî mekânlar, restoranlar, gıda marketleri ve yeşil alanlar gibi pek çok sayıda sosyal olanak vardır. Mahallede birçok eğitim kurumu mevcuttur. Bu eğitim kurumlarının arasında Balçova Anadolu Lisesi başı çekmektedir. Mahallede bulunan Duru Parkı, bölgenin daha yeşil bir alan olmasına katkı sağlamaktadır.

Onur Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Onur Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Balçova ilçesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü, İzmir’in farklı yerlerine giderken kullanılabilecek pek çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Onur Mahallesi, 0-33 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. Balçova ilçesinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Üçkuyular İskele Son Durak - Narlıdere: 5 kodlu otobüs hattı,

  • Atatürk Kültür Merkezi – Üçkuyular İskele Son Durak: 10 kodlu otobüs hattı,

  • Havalimanı İç Hatlar Geliş – İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: 202 kodlu otobüs hattı.

Onur Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler İçin Mahallenin Gayrimenkul ve Demografik Bilgileri

2020 yılında yapılmış olan demografik araştırmalara göre, Onur Mahallesinin toplam nüfusu 16.613 olarak tespit edilmiştir. Balçova ilçesinin toplam nüfusu ise 78.804 olarak belirlenmiştir. İzmir Balçova satılık daire ortalama 564.000 Türk lirasıdır. Evlerin ortalama alanı ise 120 metrekare olarak ölçülmüştür. Ortalama bir evin birim fiyatı 4.700 Türk lirasıdır.

İzmir Balçova Onur Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2023 Yılı Emlak Vergisi

2023 Yılı Emlak Vergisi

26 Ocak 2023

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

26 Ocak 2023

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

26 Ocak 2023

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

26 Ocak 2023

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

26 Ocak 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.