Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Buca Hürriyet Mahallesi Satılık Daire

araması için 53 ilan bulundu
search
Hürriyet Mahallesicancel
Bucacancel
İzmircancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Hürriyet Mahallesi Satılık Daire Düşünenlere Bölge Hakkında Önemli Kilit Bilgiler

Hürriyet Mahallesi satılık daire bakan takipçilerimiz için mahalle hakkındaki genel bilgilere yer verdiğimiz yazımızı hazırladık. Hürriyet Mahallesi, İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde yer alan bir mahalledir. İlçede, semt polikliniği, sağlık ocağı, sağlık evi ve verem savaş dispanseri tarafından sağlık hizmetleri verilmektedir. Gaziemir ilçesinin batısında ve kuzeyinde Karabağlar, doğusunda Buca, güneyinde ise Menderes ilçeleri yer alır. Bölgenin yüzölçümü ise 70 km²’dir. Ege Bölgesi’nde yer alan Gaziemir ilçesinde Akdeniz iklimi görülür. Yaz mevsimi sıcak ve kurak, kış mevsimi ise ılık ve yağışlı geçer. Bölgede kar yağışı ve don çok nadir gerçekleşir. Yaz aylarında bölgede serin rüzgâr eser. En çok yağış kışın, en az yağış yazın görülür. Yıllık yağış miktarı yükseltiye bağlı değişiklik göstermektedir. Bitki örtüsü Kızılçam ormanlarıdır. Kış dönemi yağış alması sayesinde portakal, mandalina ve limon gibi ürünlerin yetiştirilmesi için olanak sağlar. Yaz döneminde çokça güneş alması ile üzüm, kiraz ve incir yetiştirilir.

Hürriyet Mahallesi Satılık Daire Tercih Edeceklere Bölgedeki Kültür ve Sanat

İzmir mutfağında Osmanlı yemek geleneklerinin dışında Musevi, Ermeni ve Rum lezzetleri de dikkat çeker. Bunun dışında İzmir mutfağında İtalyan ve Fransız etkisi de görülür. Ege Bölgesi’nin harika balıklarının dışında, İzmir mutfağının en dikkat çeken lezzetleri otlar ve zeytinyağlı yemeklerdir. Deniz börülcesi, ıspanak, cibez otu, arapsaçı, ısırgan otu gibi çeşitli otla yapılan salataları ünlüdür. Aynı zamanda İzmir köftesi, midye dolması ve boyozu da tanınan lezzetler arasındadır. Kentte kültür merkezi olarak Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi ve İzmir Opera Binası bulunur. İzmir Avrupa Caz Festivali, 1993 senesinden itibaren İzmir Kültür Sanat Eğitim Vakfı tarafından gerçekleştirilir. Bölgede İzmir Devlet Tiyatrosu, İzmir Sanat Tiyatrosu, İzmir Tiyatro, Güzel Sanatlar Oyuncuları, Sahne Tozu Tiyatrosu, Ege Sanat Atölyesi, Duvara Karşı Tiyatro Topluluğu, Ege Üniversitesi Tiyatro Topluluğu gibi tiyatro sahnesi ve grupları bulunur. Siz de bu mahallede yaşamak istiyorsanız Hürriyet Mahallesi satılık daireler ilanlarına sitemizden istediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

Hürriyet Mahallesi Satılık Daire Almak İsteyenlere Bölgenin Emlak Piyasası

2020 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 135 metrekare olarak karşımız çıkar. Hürriyet Mahallesi satılık daire fiyatları 753.975 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 5.585 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 45 yıldır.

Hürriyet Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık ev Hürriyet Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2023 Yılı Emlak Vergisi

2023 Yılı Emlak Vergisi

26 Ocak 2023

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

26 Ocak 2023

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

26 Ocak 2023

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

26 Ocak 2023

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

26 Ocak 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.