Emlakjet

İzmir Güzelbahçe Satılık Daire

araması için 53 ilan bulundu
search
Güzelbahçecancel
İzmircancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Güzelbahçe Satılık Daire Arayanlara Yol Gösterici Bilgiler İçeren İlçe Rehberi

Emlakjet.com yeni bir ev sahibi olmak isteyenler için aradığı evi kolaylıkla bulmasına yardımcı oluyor. Güzelbahçe satılık daire arayışında olanlar için ilçenin genel özellikleri, nüfusu, iklimi, komşu ilçeleri, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilmek istediğiniz tüm bilgileri içeren rehberimiz sizlerle buluşuyor. İzmir ilinin yarımada denilen bölgesinde bulunan kıyı ilçelerinden birisidir. Zeytinalanı ve Narlıdere arasında bulunan sahil şeridinde plaj ve yürüyüş parkurları bulunmaktadır. İlçenin;

 • Batısında Urla, 
 • Doğusunda Narlıdere, 
 • Güneyinde Seferihisar,
 • Kuzeyinde Ege Denizi bulunmaktadır. 

 

Daha önce Narlıdere ilçesi ile birleştirilmiş ve Narlıbahçe adını almış olan Güzelbahçe ilçesi 1993 yılında müstakil ilçe statüsüne yükseltilmiştir. Toplam yüzölçümü 495 kilometrekare olan ilçede tipik akdeniz iklimi görülmektedir. Yaz mevsimi sıcak ve kurak, kış mevsimi ılık ve yağışlı geçmektedir. Güzelbahçe satılık konut arayanlar için ilçenin 2018 yılı nüfusu 32.592 kişi ile İzmir’in en az nüfuslu ilçelerinden biridir. Bu nüfusun yüzde 51,63’ü kadın, yüzde 48,37’si erkektir. 

 

Güzelbahçe Satılık Daire Arayanların Tercih Edebileceği Mahalleleri

 • Yalı Mahallesi

 • Yelki Mahallesi

 • Küçükkaya Mahallesi

 • Kahramandere Mahallesi

 • Maltepe Mahallesi

 • Atatürk Mahallesi

 • Payamlı Mahallesi

 • Yaka Mahallesi

 • Siteler Mahallesi

 • Çamlı Mahallesi

 • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi

 • Çelebi Mahallesi

 

Aradığınız evi en hızlı şekilde bulabilmek için en çok tercih edilen semtlerinden biri olan Güzelbahçe Yelki satılık daire ilanlarına listeleme sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Güzelbahçe Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Konut Satış Piyasası

Emlakjet Bölge Raporu 2019 yılı Mart ayı verilerine göre ilçede toplam 19.122 adet konut bulunmakta ve bu konutlarda hane başına 3,02 kişi yaşamaktadır. Güzelbahçe satılık daire arayanlar için ilçedeki konut satış piyasasına göre ortalama alan 180 metrekare, ortalama birim satış fiyatı 5.000 TL’dir. Bu bölgede geri dönüşü ortalama 27 yıl olarak hesaplanmıştır. İzmir’in pek çok bölgesine göre daha yüksek ücretli olmasının sebebi hem yaz mevsiminde çok tercih edilen plajlarının olması hem de şehrin tam merkezinde sayılabilmesi kabul edilmektedir. 

 

Konut tipine göre ortalama satış fiyatları;

 • 1+1 59 metrekare daire satış fiyatı 283.200 TL,

 • 2+1 100 metrekare daire satış fiyatı 446.000 TL,

 • 3+1 149 metrekare daire satış fiyatı 685.400 TL,

 • 4+1 220 metrekare daire satış fiyatı 1.212.640 TL,

 • 5+1 264 metrekare daire satış fiyatı 1.435.104 TL’dir.

 

İlçede hem merkezi hem de manzaraya sahip olan Güzelbahçe Yalı satılık daire arayışında olanların aradıkları evi en hızlı bulabildikleri listeleme sayfamıza sizde göz atabilirsiniz.

 

Güzelbahçe Satılık Daire Arayanlar İçin Güncel Konut Projeleri

Güzelbahçe ilçe genelinde ev satın alırken lokasyonunun, metrekaresinin, daire tipinin, ulaşım seçeneklerine yakınlığı gibi pek çok özelliğin uygunluğuna göre seçim yapmak oldukça önemli olacaktır. Genellikle lüks konut projelerinin sayıca arttığı ilçede sizde kendinize en uygun olan projeyi bulabilmeniz için araştırdık. Bunlar;

 • Saygın İnşaat, Liman Reis Konakları
 • Çiçek Kardeşler İnşaat, Çiçek Evler Mavi Yaka
 • Saykap Mühendislik, Golden Park Evleri
 • Saykap Mühendislik, Güzide Hanım Konakları
 • Saykap Mühendislik, Yakamoz Villaları
 • Saykap Mühendislik, Meltem Sitesi
 • Saykap Mühendislik, Çakıl sitesi
 • Ege Koop, La Casa Güzelbahçe
 • Yunusoğlu İnşaat, Nefes Sahil

 

Sizde hayalinizdeki evi hızlı ve konforlu bulabilmek için bölgedeki en güvenilir emlakçıdan ya da sahibinden İzmir Güzelbahçe Atatürk Mahallesi satılık müstakil evler gibi pek çok ilanı listeleme sayfamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

 

Güzelbahçe Satılık Daire

Aradığınız evi en kısa sürede güvenle bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Güzelbahçe satılık daire ilanlarına EmlakJet'ten ulaşabilirsiniz. Güzelbahçe satılık daire arayışınızda aradığınız özellikteki evleri bulabilirsiniz. Satılık daire arayışınızda sıfır yapılar, birkaç yıl içerisinde yapılmış yapılar ya da daha eski binalara uygun fiyatlı seçenekler ile sahip olabilirsiniz. Her geçen gün daha da gelişen Güzelbahçe sizin ihtiyaç ve beklentilerinize uygun konutlara ev sahipliği yapıyor. Bölgedeki sosyal hayat, ulaşım ve alışveriş olanakları ile ön plana çıkan Güzelbahçe satılık daire ilanlarını keşfetmek için EmlakJet'te yer alan ilanları inceleyin. 

 

Güzelbahçe Satılık Daire Fiyatları

Güzelbahçe satılık daire fiyatları arasında bütçenize en uygun olan evi bulabilirsiniz. Gittikçe gelişen bölgede satılık daire fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiyor. Evin metrekaresi, konumu, oda sayısı, ısıtması, bina yaşı, asansörünün olup olmaması, bulunduğu kat ve sahip olduğu diğer ek özelliklere göre dairelerin fiyatları değişmektedir. Beklentilerinize ve bütçenize en uygun evi bulmak için sayfadaki ilanları inceleyebilirsiniz. 

 

Güzelbahçe Satılık Daire İlanları

EmlakJet'te yer alan Güzelbahçe satılık daire ilanlarının inceleyerek hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilanlar arasından sizin için en ideal eve sahip olabilirsiniz. Kriterlerinize ve bütçenize uygun ev ilanları EmlakJet'te sizleri bekliyor. 

 

Güzelbahçe Satılık Daire 3+1

Güzelbahçe satılık daire 3+1 ilanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ailenizle geniş ve ferah bir evde yaşamak için 3 oda ve 1 salon ev arayışında iseniz doğru adrestesiniz. EmlakJet'teki 3+1 ilanları ile istediğiniz bölgede aradığınız kriterlere uygun daireleri kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız 3 oda bir salon daire ilanları ile istediğiniz eve kavuşun!

 

Güzelbahçe Satılık Daire 2+1

Güzelbahçe satılık daire 2+1 ilanları sitemizde sizleri bekliyor. EmlakJet sahibinden 2+1 satılık daire ilanları ile sizi aradığınız eve kavuşturuyor. Uygun fiyatlı ilanlar, aradığınız konumda, istediğiniz metrekarede incelenmek üzere sayfamızda sizleri bekliyor. EmlakJet aracılığıyla daire sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir ve daireler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile dostu ve uygun fiyatlı 2 oda 1 salon ev ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Güzelbahçe Satılık Daire 1+1

Güzelbahçe satılık daire 1+1 ilanları ile aradığınız eve sahip olabilirsiniz. 1 oda 1 salondan oluşan evler için sayfamızdaki ilanları inceleyebilirsiniz. Daha çok öğrenciler, tek yaşayanlar ya da çocuksuz aileler tarafından tercih edilen 1+1 dairelere daha çok modern konut yapılarında ve rezidanslarda rastlanıyor. Bu yapı tipinde genel olarak mutfak salonun içinde yer alıyor. EmlakJet tarafından sizin için hazırlanan ilanlar aracılığıyla aradığınız o dairede yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

Güzelbahçe Satılık Daire Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Güzelbahçe satılık daire ararken, dikkatli bir şekilde hareket etmek oldukça önemlidir. Satılık daire arayışınızda ilk olarak, bütçenizi net bir şekilde belirlemelisiniz. Ardından, konum faktörüne dikkat etmelisiniz. Dairenin bulunduğu bölgenin güvenliği, ulaşım imkanları, altyapı olanakları, işyerinize ya da okula olan uzaklığı gibi faktörlere de dikkat etmelisiniz. Dairenin fiziksel durumunu da incelemek de gereklidir. Yapısal problemler ya da bakım gerektiren alanlar ilerleyen dönemlerde size ek masraflar çıkarabilir. Evde yaşamaya başlamadan önce eve ne kadar masraf yapılacağını belirlemelisiniz. Ayrıca tapu ve diğer tüm hukuki belgelerin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olmalısınız. Yaşayacağınız ya da yatırım yapacağınız evi seçerken acele etmek yerine detaylı araştırma yapmak sizi ilerleyen zamanlarda oluşabilecek problemlerden kurtaracaktır. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.