Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Kemalpaşa Ulucak İstiklal Mahallesi Satılık Daire

araması için 18 ilan bulundu
search
Ulucak İstiklal Mahallesicancel
Kemalpaşacancel
İzmircancel

Ulucak İstiklal Mahallesi Satılık Daire Arayanlara Mahalle Rehberi 

İzmir ilinin Kemalpaşa ilçesine bağlı olan Ulucak İstiklal mahallesi satılık daire arayışı olanlar için emlakjet.com ailesi olarak sizlere rehber olabilecek önemli bilgileri derledik.

Kemalpaşa ilçesinin 48 mahallesi bulunmaktadır. Bunlardan biri de Ulucak İstiklal mahallesidir. Kemalpaşa 9 Eylül 1922 akşamı Mustafa Kemal Paşa'nın bu bölgede konaklamasından dolayı ismi değiştirilerek Kemalpaşa olmuştur. İzmir’in ilçelerinden biri olan Kemalpaşa ilçesi İzmir’e 29 kilometre uzaklıktadır. Kemalpaşa ilçe nüfusu 10 bine yakındır. Kemalpaşa’nın komşularına bakıldığında; 

  • Kuzeyinde Manisa 

  • Doğusunda Turgutlu

  • Batısında Bornova ve İzmir

  • Güneyinde İse Torbalı ve Bayındır olduğu görülmektedir. 

Ulucak İstiklal Mahallesi Satılık Daire Arayanlar için İlçe Ulaşım Bilgileri 

İzmir Kemalpaşa satılık arsa arayanlar için ilçeye değer katacak bir metro projesi hayata geçirilecek olup İzmir merkeze ulaşım oldukça kısa ve kolay bir hale gelecek. İlçe içerisinde belediye otobüsü, minibüs gibi pek çok aktif seferler bulunmaktadır. İzmir-Basmane --Bandırma – Afyonkarahisar demiryolunun şubesi olan Kemalpaşa – Turgutlu şube demiryolu üzerinde bulunan Kemalpaşa Tren İstasyonu ilçeye hizmet vermektedir. İzmir Gebze Otoyolu ilçeden geçmektedir.

Ulucak İstiklal Mahallesi Satılık Daire Arayanlar için İlçe Sağlık ve Eğitim Bilgileri 

İlçede 39 ilköğretim okulu, 9 orta öğretim, 2 yaygın eğitim kurumu, 1 okul öncesi eğitim kurumu mevcuttur. 15 bin 061 öğrencinin eğitim gördüğü bu okullarda 920 öğretmen görev yapmaktadır. Ulucak İstiklal mahallesi satılık daire arayanlar için; ilçede, bir devlet hastanesi, 10 sağlık ocağı, 6 sağlık evi, 1 sağlık grup başkanlığı,1 AÇSAP,112acil yardım ve kurtarma istasyonu, 2 özel sağlık polikliniği ve 1 özel tıp merkezi hizmet vermektedir.

Ulucak İstiklal Mahallesi Satılık Daire Arayanlar için Ekonomik Koşullar 

İlçe ekonomisi ağırlıklı olarak tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Son yıllarda sanayi alanında büyük gelişmeler yaşanmaktadır. Ulucak İstiklal mahallesi satılık tarla arayanlar için ilçe kirazıyla ünlüdür. Turizm potansiyeli de yüksek olan ilçe doğal zenginlikler açısından yüksektir. Nif Dağı ile Spil Dağı ve Kemalpaşa-Torbalı yolu üzerindeki Hitit Karabel Anıtı görülebilir. Turizm alanında gelişmeler gösteren Kemalpaşa’da kurulan Alaş Kımız Üretme Çiftliği, Kazak Otağı, Orta Asya Türk Mutfağı ile ülkemizde bu alandaki ilk ve tek örnektir.

Kemalpaşa Satılık Daire Fiyatları 

Kemalpaşa satılık daire fiyatları dediğimizde 300 bin ile 500 bin TL arasında değişiklik gösterdiği görülmektedir. Konut fiyatları; bina yaşı, sosyal donatı, metrekaresi, lokasyonu gibi kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Kemalpaşa satılık daire fiyatlarına bakıldığında metrekare fiyatları 4 bin 152 TL şeklindedir. Geri dönüş süresi ise 24 yıl olarak ifade edilmektedir. 

Siz de emlakçıdan ya da sahibinden Kemalpaşa Ulucak İstiklal satılık daire arayışınız için hemen sitemizden incelemeye başlayabilirsiniz. İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2023 Yılı Emlak Vergisi

2023 Yılı Emlak Vergisi

26 Ocak 2023

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

26 Ocak 2023

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

26 Ocak 2023

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

26 Ocak 2023

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

26 Ocak 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.