Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Konak Göztepe Mahallesi Satılık Daire

araması için 77 ilan bulundu
search
Göztepe Mahallesicancel
Konakcancel
İzmircancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Göztepe Mahallesi Satılık Daire Araştıran Okuyucularımız İçin Mahalle Üzerine Genel Bilgiler

Göztepe Mahallesi satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için hazırladığımız bu yazı sonrasında, mahalle hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacak ve böylelikle ev arama sürecinize daha rahat adımlar ile devam edebileceksiniz. Bilindiği üzere, daire arama süreci içerisinde bulunan her kişi, daha önceden seçilmiş olan ilçe ya da mahalle hakkında fikir sahibi olmalıdır. Bu amacı yerine getirmek için hazırladığımız bu bölge rehberinde; Göztepe Mahallesinin konumu, yaşantısı, emlak piyasası ve nüfusu gibi, bir bölgeyi temel bir düzeyde tanıtacak kısa bilgilere yer vermeye özen gösterdik. 

Ege Bölgesinde genel olarak hâkimiyetini gösteren tipik Akdeniz ikliminin özellikleri Göztepe Mahallesinde de görülmektedir. Bu iklim tipinin özelliklerine göre, kış mevsimleri serin ve yağışlı geçerken yaz mevsimlerinde sıcak ve kurak bir hava egemendir. İzmir ilinin ortalama sıcaklığı bir yıl içerisinde 16 derece civarındadır. En sıcak ay ağustos ayı iken en soğuk ay ise ocak ayıdır. 

Göztepe Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Lokasyonu ve Mahallede Yer Alan Önemli Konumlar

Göztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gibi pek çok eğitim kurumunun bu mahallenin sınırlarının içerisinde yer alması, mahallede eğitim olanaklarının bol sayıda olduğunun habercisidir. Eğitim olanaklarının yanı sıra, Göztepe Mahallesinde pek çok sayıda sosyal olanak vardır. Örneğin, Susuzdede Parkı hem bu sosyal olanaklar arasında yer almaktadır hem de mahallenin daha da yeşil bir hale gelmesine katkı sağlamaktadır. Bunların haricinde, Notre Dame de Lourdes Katolik Kilisesi de mahallede dinî mekân olanaklarının varlığına işaret etmektedir.

Göztepe Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Bölgenin Ulaşım Olanakları

Göztepe Mahallesi sahibinden satılık daire arayışı içerisinde olan okuyucularımız için, Göztepe Mahallesinin ulaşım olanakları büyük bir kolaylık sunmaktadır. Bu sebepten ötürü, İzmir’in diğer merkezî yerlerine gidişte kullanılabilecek pek çok seçenek bulunmaktadır. Göztepe Mahallesi, D300 kodlu karayolu hattına yakın bir mesafede konumlanmıştır. İlçe içerisinde ulaşımı sağlayan toplu taşıma alternatiflerine aşağıdaki listede yer verilmiştir:

  • Kemer Aktarma Merkezi – Saliha Hüseyin Özyavuz Ortaokulu: 117 kodlu otobüs hattı,

  • Kemer Aktarma Merkezi – Evka Son Durak: 249 kodlu otobüs hattı,

  • Konak – Otogar Yeni: 302 kodlu otobüs hattı,

  • Kemer Aktarma Merkezi – Beşinci Sanayi Sitesi: 60 kodlu otobüs hattı,

  • Kemer Aktarma Merkezi – Cengizhan Son Durak: 662 kodlu otobüs hattı.

Göztepe Mahallesi Satılık Daire Bakan Kişiler İçin Mahallenin Demografik ve Gayrimenkul Piyasası Bilgileri

Göztepe Mahallesinin 2020 yılında kaydedilmiş resmî nüfusu 16.603 olarak geçmektedir. Mahalle içerisinde bir satılık ev ortalama 585.830 Türk lirası değerinde satışa çıkmaktadır. Geri dönüşü ise 22 yıl olarak hesaplanmıştır. 

İzmir Konak Göztepe Mahallesi sahibinden satılık kelepir ev benzeri, bölgedeki daire arayışlarınız için yerel emlakçıları ziyaret edebilirsiniz ya da Emlakjet.com üzerindeki listeleme sayfalarına göz atabilirsiniz.İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
2023 Yılı Emlak Vergisi

2023 Yılı Emlak Vergisi

26 Ocak 2023

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

ABD'de Mortgage Faizleri Gerilerken, ...

26 Ocak 2023

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

Yeni Evim İle Konut Alanlar En Az 100...

26 Ocak 2023

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

Konut Kampanyasında Şartlara Takılanl...

26 Ocak 2023

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

Artaş Grubu’ndan Avrupa Markası İle A...

26 Ocak 2023

Konak Satılık Daire
1. Kadriye Mahallesi19 Mayıs Mahallesi2. Kadriye Mahallesi26 Ağustos MahallesiAkarcalı MahallesiAkdeniz MahallesiAkıncı MahallesiAkın Simav MahallesiAli Reis MahallesiAlsancakAlsancak MahallesiAltay MahallesiAltınordu MahallesiAltıntaş MahallesiAnadolu MahallesiAtamer MahallesiAtilla MahallesiAziziye MahallesiBallıkuyuBallıkuyu MahallesiBarbaros MahallesiBasmaneBoğaziçi MahallesiBozkurt MahallesiCengiz Topel MahallesiÇahabey MahallesiÇankaya MahallesiÇınarlı MahallesiÇınartepe MahallesiÇimentepe MahallesiDayıemir MahallesiDolaplıkuyu MahallesiDuatepe MahallesiEge MahallesiEmir Sultan MahallesiEşrefpaşaEtiler MahallesiFaik Paşa MahallesiFatih MahallesiFerahlı MahallesiFevzi Paşa MahallesiGöztepeGöztepe MahallesiGültepeGüneşli MahallesiGüneş MahallesiGüney MahallesiGüngör MahallesiGürçeşmeGüzelyalıGüzelyalı MahallesiGüzelyurt MahallesiHalil Rıfat PaşaHalkapınar MahallesiHasan Özdemir MahallesiHatayHilal MahallesiHurşidiye MahallesiHuzur Mahallesiİmariye Mahallesiİsmet Kaptan Mahallesiİsmet Paşa Mahallesiİzmir FuarıKadifekaleKadifekale MahallesiKahramanlarKahramanlar MahallesiKahraman Mescit MahallesiKemal Reis MahallesiKemerKemeraltıKestelli MahallesiKılıç Reis MahallesiKocakapı MahallesiKocatepe MahallesiKonakKonak MahallesiKosova MahallesiKubilay MahallesiKurtuluş MahallesiKüçükada MahallesiKüçükyalıKültür MahallesiLale MahallesiLevent MahallesiMecidiye MahallesiMehmet Akif MahallesiMehmet Ali Akman MahallesiMehtap MahallesiMersinli MahallesiMillet MahallesiMimar Sinan MahallesiMirali MahallesiMithatpaşaMithatpaşa MahallesiMurat MahallesiMurat Reis MahallesiNamazgah MahallesiNamık Kemal MahallesiOdunkapı MahallesiOğuzlar MahallesiPasaportPasaport - KordonPazaryeri MahallesiPiri Reis MahallesiSakarya MahallesiSaygı MahallesiSelçuk MahallesiSümer MahallesiSüvari MahallesiŞehit Nedim Tuğaltay MahallesiTan MahallesiTınaztepe MahallesiTrakya MahallesiTurgut Reis MahallesiTuzcu MahallesiTürkyılmaz MahallesiUğur MahallesiUlubatlı MahallesiUmurbey MahallesiÜlkü MahallesiVezirağa MahallesiYavuz Selim MahallesiYenidoğan MahallesiYenigün MahallesiYeni MahallesiYenişehirYenişehir MahallesiYeşildere MahallesiYeşiltepe MahallesiYıkıkkemerYıldız MahallesiZafertepe MahallesiZeybek MahallesiZeytinlik Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.