/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çavdarhisarcancel

Kütahya Çavdarhisar Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Çavdarhisar Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çavdarhisar satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çavdarhisar Satılık Daire Arayan Kişilere İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Kütahya ilinin önemli ilçelerinden biri olan Çavdarhisar ilçesi, Kütahya il merkezine 58 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Geçmiş dönemlerde ilçeye 37 kilometrelik bir mesafede yer alan Emet ilçesine bağlı ufak bir kasaba olan ilçe sonrasında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Çavdarhisar satılık daire arayışındaki kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe bulunduğu konum itibari ile karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede kışlar soğuk ve kar yağışlı, yazlar ise sıcak ve kurak geçmektedir. Çavdarhisar satılık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarımı yapılmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri genellikle et besiciliği şeklindedir. İlçeden satılık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede sanayi faaliyetlerinin fazla gelişmediği bilgisine ulaşmaktadırlar. Mermer madeni bakımından oldukça zengin olan ilçeden çıkarılan mermer madeni ilçeye komşu olan bölgelerdeki sanayi kuruluşlarında işlenmektedir. İlçenin her geçen gün ekonomik olarak büyümesi sebebi ile ilçeden satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Çavdarhisar Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 6 bin 800’dür. İlçe nüfusunun yüzde 48,40’ını (3 bin 291) erkek, yüzde 51,60’ını (3 bin 509) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çavdarhisar satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 4 adet mahalle ve 23 adet köy bulunmaktadır. Kütahya Çavdarhisar satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Cereller Mahallesi, Kemaller Mahallesi, Meydan Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Afşar Köyü, Ağarı Köyü, Akpınar Köyü, Barağı Köyü, Çamköy Köyü, Çatköy Köyü, Demiroluk Köyü, Doğancılar Köyü, Efeler Köyü, Efendiköprüsü Köyü, Gökağaç Köyü, Gökler Köyü, Hacıkebir Köyü, Hacımahmut Köyü, İlcikören Köyü, Kızık Köyü, Pusatlar Köyü, Susukaya Köyü, Tepeköy Köyü, Yağdığın Köyü, Yenicearmutluk Köyü, Yeşildere Köyü ve Zobu Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Kütahya ilinin Çavdarhisar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Kütahya Çavdarhisar da uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

30 Haziran 2020

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

29 Haziran 2020

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

Türkiye'den En Çok Konut Alan Ülkeler...

26 Haziran 2020

Çavdarhisar Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.