Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Mersin Silifke Satılık Daire

araması için 233 ilan bulundu
search
Silifkecancel
Mersincancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Silifke Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Silifke satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Silifke Satılık Daire Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Mersin iline bağlı önemli ilçelerden biri olan Silifke ilçesi, Mersin il merkezine 85 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Silifke satılık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe Mut ilçesine 73 kilometre, Gülnar ilçesine ise 70 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçenin doğusunda Erdemli, batısında Gülnar, kuzeyinde Mut, güneyinde ise Akdeniz yer almaktadır. İlçe önemli ulaşım yollarının kesişim noktasında yer almaktadır. Silifke satılık daire arayan vatandaşlar yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmışlardır. İlçede tarım faaliyetleri için oldukça verimli topraklara sahiptir. İlçede seracılık faaliyetlerinin yaygın olması sebebi ile yılda 3 kez ürün alınabilmektedir. İlçede yetiştirilen tarım ürünlerinden başlıcaları: domates, salatalık, çilek, çeltik, yerfıstığı, kabak, yeşil fasulye, yer kirazı portakal, mandalina ve limon, zeytin, nar, kayısı, şeftali erik ve üzüm yetiştirilmektedir.

Silifke Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 119 bin 303’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,26’sını (59 bin 962) erkek, yüzde 49,74’ünü (59 bin 341) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Silifke satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 88 adet mahalle bulunmaktadır. Mersin Silifke satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akdere Mahallesi, Arkum Mahallesi, Atakent Mahallesi, Atayurt Mahallesi, Atik Mahallesi, Ayaştürkmenli Mahallesi, Bahçe Mahallesi, Bahçederesi Mahallesi, Balandız Mahallesi, Bayındır Mahallesi, Bolacalıkoyuncu Mahallesi, Bucaklı Mahallesi, Burunucu Mahallesi, Bükdeğirmeni Mahallesi, Camiikebir Mahallesi, Canbazlı Mahallesi, Cılbayır Mahallesi, Çadırlı Mahallesi, Çaltıbozkır Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, İmamlı Mahallesi, İmamuşağı Mahallesi, Kabasakallı Mahallesi, Karahacılı Mahallesi, Karakaya Mahallesi, Kargıcak Mahallesi, Kavak Mahallesi, Keben Mahallesi, Kepez Mahallesi, Keşlitürkmenli Mahallesi, Kıca Mahallesi, Kırtıl Mahallesi, Kızılgeçit Mahallesi, Kocaoluk Mahallesi, Kocapınar Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Mağara Mahallesi, Mukaddem Mahallesi, Narlıkuyu Mahallesi, Nasrullah Mahallesi, Nuru Mahallesi, Ortaören Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Ören Mahallesi, Özboynuinceli Mahallesi, Öztürkmenli Mahallesi, Pazarkaşı Mahallesi, Pelitpınarı Mahallesi, Sabak Mahallesi, Saray Mahallesi, Sarıaydın Mahallesi, Sarıcalar Mahallesi, Say Mahallesi, Sayağzı Mahallesi, Senir Mahallesi, Seydili Mahallesi, Seyranlık Mahallesi, Sökün Mahallesi, Sömek Mahallesi, Şahmurlu Mahallesi, Taşucu Mahallesi, Toros Mahallesi, Tosmurlu Mahallesi, Türkmenuşağı Mahallesi, Ulugöz Mahallesi, Uşakpınarı Mahallesi, Uzuncaburç Mahallesi, Yeğenli Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenibahçe Mahallesi, Yenisu Mahallesi ve Yeşilovacık Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Mersin ilinin Silifke ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Silifke de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

11 Ağustos 2022

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

9 Ağustos 2022

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Silifke Satılık Daire
Akdere MahallesiArkum MahallesiAtakent MahallesiAtayurt MahallesiAtik MahallesiAyaştürkmenli MahallesiBahçederesi MahallesiBahçe MahallesiBalandız MahallesiBayındır MahallesiBoğsak AdasıBolacalıkoyuncu MahallesiBucaklı MahallesiBurunucu MahallesiBükdeğirmeni MahallesiCamiikebir MahallesiCanbazlı MahallesiCılbayır MahallesiÇadırlı MahallesiÇaltıbozkır MahallesiÇamlıbel MahallesiÇamlıca MahallesiÇatak MahallesiÇeltikçi MahallesiDana AdasıDemircili MahallesiEkşiler MahallesiEvkafçiftliği MahallesiGazi MahallesiGedikpınarı MahallesiGökbelen MahallesiGöksu MahallesiGülümpaşalı MahallesiGündüzler MahallesiGüvercin AdasıHırmanlı MahallesiHüseyinler MahallesiIşıklı Mahallesiİmambekirli Mahallesiİmamlı Mahallesiİmamuşağı MahallesiKabasakallı MahallesiKarahacılı MahallesiKarakaya MahallesiKargıcak MahallesiKavak MahallesiKeben MahallesiKepez MahallesiKeşlitürkmenli MahallesiKıca MahallesiKırtıl MahallesiKızılgeçit MahallesiKocaoluk MahallesiKocapınar MahallesiKösrelik AdasıKurtuluş MahallesiMağara MahallesiMukaddem MahallesiNarlıkuyu MahallesiNasrullah MahallesiNuru MahallesiOrtaören MahallesiOvacık MahallesiÖren MahallesiÖzboynuinceli MahallesiÖztürkmenli MahallesiPazarkaşı MahallesiPelitpınarı MahallesiSabak MahallesiSaray MahallesiSarıaydın MahallesiSarıcalar MahallesiSayağzı MahallesiSay MahallesiSenir MahallesiSeydili MahallesiSeyranlık MahallesiSökün MahallesiSömek MahallesiŞahmurlu MahallesiTaşucu MahallesiToros MahallesiTosmurlu MahallesiTosmurlu OSB MahallesiTürkmenuşağı MahallesiUlugöz MahallesiUşakpınarı MahallesiUzuncaburç MahallesiYeğenli MahallesiYenibahçe MahallesiYeni MahallesiYenisu MahallesiYeşilovacık Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.