Emlakjet
"Aradığın ilan yayından kaldırılmış. Dilersen aynı bölgedeki diğer ilanları inceleyebilirsin."

Menteşe Kötekli Mahallesi Satılık Daire

araması için 27 ilan bulundu
search
Kötekli Mahallesicancel
Menteşecancel
Muğlacancel

Kötekli Mahallesi Satılık Daire Arayan Okuyucularımız İçin Mahalle Rehberi

Ev bakarken aklınızdaki sorulara cevap olabileceğine inandığımız bu yazıda mahalle hakkında genel bilgilere yer verdik. Ev ilanları artık EmlakJet sayesinde sadece bir tık uzaklıkta. Kötekli Mahallesi satılık daire arayışınızda EmlakJet sizin yanınızda. Bu kapsamda sizler için Kötekli Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Siz de bu yazımıza göz atarak istediğiniz bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Muğla ili Kötekli Mahallesi’nin nüfusu toplam 20.357 kişidir. Nüfusun 10.106'sı erkek, 10.251'i kadındır.

 

Kötekli Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler

Menteşe, Muğla ilinin bir ilçesidir. Menteşe ilçesi 1652 kilometrekarelik bir yüzölçümüne sahiptir. Deniz seviyesinden yüksekliği ortalama 655 metredir. Bölgenin en yüksek tepesi Muğlakarlığı Tepesidir. İlçe 17.09 kilometrelik bir kıyı uzunluğuna sahiptir. Batısında Milas ilçesi, doğusunda Denizli, Güneyinde, Ula, Köyceğiz ve Ege Denizi, kuzeyinde ise Yatağan ve Kavaklıdere yer almaktadır. Ormanlık ve dağlık bir araziye sahiptir. Sapanca, Yılanlı ve Kalaylı Dağları bölgedeki başlıca dağlardır. Bölge güneyden doğuya ve kuzeye doğru yükselen çam ormanlarıyla kaplıdır. Kötekli Mahallesi Muğla ilinin Menteşe ilçesine bağlıdır. Bölgedeki önemli turizm merkezlerinden bazıları: Muğla Müzesi, Asar Dağı, Menteşe Belediyesi Kültür Evi, Arasta Çarşısı, Karabağlar Yaylası, Yağcılar Hanı, Yılanlı Dağ ve Zahire Pazarıdır.

 

Kötekli Mahallesi Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçenin Ulaşım Olanakları

Kötekli Mahallesi satılık daire arayan okuyucularımız için ulaşım olanaklarını derledik. İlçe İstanbula 783 kilometre, Ankara'ya 620 kilometre, Antalya'ya 311 kilometre ve İzmire 225 kilometre uzaklıkta yer alır. Menteşe ilçesine karayolu, havayolu, demiryolu ve denizyolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Havayolu ile ulaşım için Milas-Bodrum Havalimanı tercih edilir. Havalimanı ilçe merkezine yaklaşık 75 kilometre uzaklıktadır. Havalimanına vardıktan sonra Muttaş ya da Havaş servisleri ile ya da araç kiralayarak ilçeye ulaşım sağlanabilir. Şehirlerarası otobüs seferleri ile ulaşım için Muğla Otogarı kullanılır. Otogar ilçe merkezine 1 kilometre uzaklıktadır. Dolmuşlar togardan ilçe merkezine her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir.  Menteşe ilçesine ulaşım sağlayabileceğiniz başlıca otobüs hatları: 1-41 Menteşe Otogar - Yeniköy, 1-10 Menteşe Stadyum Hacıahmet, 1-39 Menteşe Stadyum Dağpınar, 1-32 Menteşe Yapı Kooperatifi Tıp Fakültesi, 1-8 Otogar-Hastane-Menteşe Koop. ve 48-11 Yatağan Menteşe Muğla. 

 

Kötekli Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Kötekli Mahallesi kiralık daire arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Kötekli Mahallesi’nde bulunan okullar;

Kötekli Salih Zeki Gür İlkokulu

Kötekli Salih Zeki Gür Ortaokulu

Muğla Bilim ve Sanat Merkezi

  • TOKİ Şehit Jandarma Yarbay Alim Yılmaz İlkokulu
  • TOKİ Şehit Jandarma Yarbay Alim Yılmaz Ortaokulu

 

Kötekli Mahallesi Satılık Daire Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri

EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık dairelerin alanları ortalama 125 metrekare olarak karşımıza çıkar. Muğla Kötekli Mahallesi satılık daire fiyatları 2,475,000 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 19,800 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 23 yıldır. Muğla Kötekli Mahallesi satılık daire arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Ev arayışınız hala devam ediyor ise size en uygun olan evler EmlakJette sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza, kriter ve bütçenize uygun olan evi bir an önce bulabilmek için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Kötekli Mahallesi ilanları sitemizde incelemeyi bekliyor.İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

Emlakjet Ekim Ayı Gayrimenkul Veriler...

20 Kasım 2023

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

Birikimlerini Arsada Değerlendirmek İ...

16 Kasım 2023

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

Evlerini Satan Yatırımcılar Arsa ve İ...

14 Kasım 2023

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

Konut, İş Yeri, Arsa Tapusu Olanlar A...

14 Kasım 2023

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

Hisseli Tapusu Olanlara Son Dakika Uy...

14 Kasım 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.