/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Malazgirtcancel

Muş Malazgirt Satılık Daire

araması için 1 ilan bulundu

Malazgirt Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Malazgirt satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Malazgirt Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Muş ilinin önemli ilçelerinden biri olan Malazgirt ilçesi oldukça zengin bir tarihe sahiptir. İlçe içerisinde gerçekleşen Malazgirt Meydan Muharebesi, Türk tarihi açısından oldukça önemlidir. İlçede geçmiş dönemlerden kalma kalelere rastlanmaktadır. Malazgirt satılık daire arayan kişiler ilçe tarihi kadar coğrafyası ile de ilgilenmektedirler. İlçe Muş il merkezine 137 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Malazgirt satılık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin toplam yüzölçümünün 1.534 kilometrekare olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçenin batısında Bulanık ilçesi, kuzeyinde Murat Nehri, güneyinde ise Ahlat ilçesi yer almaktadır.

Malazgirt Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 51 bin 323’tür. İlçe nüfusunun yüzde 51,13’ünü (26 bin 239) erkek, yüzde 48,87’sini (25 bin 84) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Malazgirt satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 15 adet mahalle ve 74 adet köy bulunmaktadır. Muş Malazgirt satılık daire tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Adalar Mahallesi, Afşin Mahallesi, Aksungur Mahallesi, Alişan Mahallesi, Altuntaş Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Danışmentgazi Mahallesi, Mengüçgazi Mahallesi, Murat Mahallesi, Saftekingazi Mahallesi, Saltukgazi Mahallesi, Selçuklu Mahallesi, Şekerbulak Mahallesi, Yeni Mahallesi, Ziyaret Mahallesi, Akören Köyü, Alikalkan Köyü, Alyar Köyü, Aradere Köyü, Arslankaya Köyü, Aşağıkıcık Köyü, Aynalıhoca Köyü, Bademözü Köyü, Bahçe Köyü, Beşdam Köyü, Balkaya Köyü, Beypınar Köyü, Bilala Köyü, Bostankaya Köyü, Boyçapkın Köyü, Boyundere Köyü, Çayırdere Köyü, Çiçekveren Köyü, Dirimpınar Köyü, Doğantaş Köyü, Dolabaş Köyü, Erence Köyü, Fenek Köyü, Gölağılı Köyü, Gülkoru Köyü, Güzelbaba Köyü, Hancağız Köyü, Hanoğlu Köyü, Hasanpaşa Köyü, Hasretpınar Köyü, İyikomşu Köyü,Kadıköy Köyü, Karahasan Köyü, Karaali Köyü, Karakaya Köyü, Karakoç Köyü, Kardeşler Köyü, Karıncalı Köyü, Kazgöl Köyü, Kılıççı Köyü, Kızılyusuf Köyü, Koçali Köyü, Kulcak Köyü, Kuruca Köyü, Laladağı Köyü, Mağalcık Köyü, Mezraaköy Köyü, Mollabaki Köyü, Nurettin Köyü, Odakaköy Köyü, Oğuzhan Köyü, Okçuhan Köyü, Örenşar Köyü, Sarıdavut Köyü, Sırtdüzü Köyü, Söğütlü Köyü, Tatargazi Köyü, Tatlıca Köyü, Tıkızlı Köyü, Ulusu Köyü, Uyanık Köyü, Yapraklı Köyü ve Yaramış Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Muş ilinin Malazgirt ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Muş Malazgirt de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

Malazgirt Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.