/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Altunhisarcancel

Niğde Altunhisar Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Altunhisar Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Altunhisar satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Altunhisar Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Niğde ilinin önemli ilçelerinden biri olan Altunhisar ilçesi ulaşım bakımından oldukça avantajlı bir konumda yer almaktadır. Altunhisar satılık daire arayan kişiler ilçenin iklim koşulları ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe karasal iklim bölgesi içerisindedir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Altunhisar satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temelini tarım ve hayvancılık faaliyetleri oluşturmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında sulu ve kuru tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Altunhisar Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 15 bin 463’tür. İlçe nüfusunun yüzde 51,85’ini (8 bin 18) erkek, yüzde 48,15’ini (7 bin 445) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Altunhisar satılık konut tercihinde bulunmak isteyenlerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 9 adet mahalle ve 6 adet köy bulunmaktadır. Bu mahalleler ve köyler: Cumhuriyet Mahallesi, Erenler Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Orta Mahallesi, Sağlık Mahallesi, Selçuk Mahallesi, Yaka Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Akçaören Köyü, Çömlekçi Köyü, Ulukışla Köyü, Uluören Köyü, Yakacık Köyü ve Yeşilyurt Köyü’dür.

Altunhisar Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgileri

İlçeden konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler ilçe eğitim bilgileri ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe eğitim kurumları ve kadroları bakımından oldukça başarılıdır. Niğde Altunhisar satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Barbaros İlkokulu:  Sağlık, 51600 Altunhisar/Niğde.
  • 75. Yıl Lisesi: Orta, 51600 Altunhisar/Niğde. Daha detaylı bilgiler için (0388) 611 21 84 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Mustafa Necati Ortaokulu: Orta, 51600 Altunhisar/Niğde.
  • İmam Hatip Ortaokulu: Orta, Yeşilyurt Caddesi, 51600 Altunhisar/Niğde.
  • İstiklal İlkokulu: İstiklal Mahallesi Ahmet Doygun Sokak Pk:51600 Altunhisar/Niğde. Daha detaylı bilgiler için (0388) 611 20 21 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Altunhisar Halk Eğitim Merkezi: Orta, Eski Lise Binası No:3, 51600 Altunhisar/Niğde. Daha detaylı bilgiler için (0388) 611 25 06 numaralı hattı arayabilirsiniz. 

Sizler de satılık daire tercihini Niğde ilinin Altunhisar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Niğde Altunhisar uygun fiyatlı satılık evler için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

13 Temmuz 2020

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Altunhisar Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.