/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çatalpınarcancel

Ordu Çatalpınar Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Çatalpınar Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çatalpınar satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Çatalpınar Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Çatalpınar ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli millete ev sahipliği yapmıştır. Çatalpınar satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, yer şekilleri ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Karadeniz iklimi etkisi altında olan ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe Fatsa ilçesine 20 kilometrelik, Altınordu ilçesine ise 56 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Çatalpınar satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temelini tarım ve hayvancılık faaliyetleri oluşturmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında yoğun olarak fındık ve mısır yetiştiriciliği yapılmaktadır. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir.

Çatalpınar Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 14 bin 954’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,32’sini (7 bin 525) erkek, yüzde 49,68’ini (7 bin 429) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çatalpınar satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 23 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Akkaya Mahallesi, Dere Mahallesi, Elmaköy Mahallesi, Göller Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Güney Mahallesi, Güneyce Mahallesi, Haşal Mahallesi, Hatipler Mahallesi, İncirli Mahallesi, Karahamza Mahallesi, Karahasan Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kayatepe Mahallesi, Keçili Mahallesi, Kıran Mahallesi, Madenköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Sayacatürk Mahallesi, Şirinköy Mahallesi, Terimli Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Çatalpınar Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Bilgileri

İlçeden konut arayan kişiler ilçenin eğitim imkanları hakkında da araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları ve kadroları bakımından incelendiğinde bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ordu Çatalpınar satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Çatalpınar Atatürk İlköğretim Okulu: Merkez, 52420 Çatalpınar/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 491 22 62 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Çatalpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi: Merkez, 52420 Çatalpınar/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 491 20 23 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Şehit Salim Güneş İlkokulu: Merkez, Çatalpınar Fatsa Yolu, 52420 Çatalpınar/Ordu. Daha detaylı bilgiler için (0452) 491 23 58 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Ordu ilinin Çatalpınar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Çatalpınar uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Çatalpınar Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.