Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Güneysucancel
Rizecancel

Rize Güneysu Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Güneysu Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak kiralık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Güneysu satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güneysu Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Rize ilinin güneydoğu kesimlerinde yer alan Güneysu ilçesinin toplam yüzölçümü 107 kilometrekaredir. Denizden yüksekliği 152 metre olan ilçenin Rize il merkezine uzaklığı 14 kilometredir. Güneysu satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle tarım arazileri oldukça dağınıktır. Güneysu satılık ev tercihinde bulunacak olan kişiler ilçe ekonomisi hakkında da detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında çay ve mısır tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan tarım faaliyetleri sulu tarım faaliyetleridir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Güneysu Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe topla nüfusu 16 bin 750’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,10’unu (8 bin 391) erkek, yüzde 49,90’ını (8 bin 359) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Güneysu satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 7 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Adacami Mahallesi, Aşağı Kiremit Mahallesi, Birlik Mahallesi, Eskicami Mahallesi, Küçükcami Mahallesi, Merkez Mahallesi ve Ulucamii Mahallesi’dir.

Güneysu Satılık Daire Arayan Kişiler için İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

Güneysu ilçesinden konut tercihinde bulunmayı düşünen kişilerin bir diğer önem verdiği konu da ilçenin eğitim imkanlarıdır. İlçe eğitim imkanları bakımından oldukça zengindir. İlçede yaşayan halk bölgede verilen eğitimden ve eğitim kadrolarından oldukça memnundur. Rize Güneysu satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Özel Bilge Okulları: Küçükcami Mahallesi no:3, 53350 Güneysu/Rize. Daha detaylı bilgiler için (0464) 344 24 81 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Kaptan Ahmet Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi: Küçükcamii, Akçal Cd. No:15, 53350 Güneysu/Rize.
  • Ulucami İlkokulu: Ulucamii Mh, Ahmet Yesevi Caddesi Pk:53380, 53350 Güneysu/Rize. Daha detaylı bilgiler için (0464) 344 15 99 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Rize ilinin Güneysu ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Rize Güneysu uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.