Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Sakarya Akyazı Satılık Daire

araması için 28 ilan bulundu
search
Akyazıcancel
Sakaryacancel

Akyazı Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Rehberi

Emlakjet olarak satılık daire arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Akyazı satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Akyazı Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Sakarya ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Akyazı ilçesinde Doğu Marmara Bölgesi’nin iklimi hakimdir. Bu nedenle ilçede kış aylarında kar yağışı ve don olaylarına sık rastlanmaktadır. İlçede yazlar ise sıcak ve kurak geçmektedir. Akyazı satılık daire arayan kişiler ilçenin iklim bilgilerinin yanı sıra coğrafi konumu ve ekonomisi ile de yakından ilgilenmektedir. İlçenin doğusunda Hendek ve Mudurnu, güneyinde Geyve ve Göynük, batısında ise Adapazarı yer almaktadır. Akyazı satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin tarım, hayvancılık ve sanayi faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında yoğun olarak fındık tarım faaliyetleri yürütülmektedir. Bu faaliyetlerin yanı sıra ilçede sebze ve meyvecilik yapılmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise arıcılık ve ipekböcekçiliği de oldukça yaygındır. İlçede sanayi faaliyetleri kapsamında ise tarıma bağlı sanayi gelişmiştir.

Akyazı Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 89 bin 302’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,06’sını (44 bin 708) erkek, yüzde 49,94’ünü (44 bin 593) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Akyazı satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 70 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden başlıcaları: Altındere Mahallesi, Ballıkaya Mahallesi, Batakköy Mahallesi, Bedılkazancı Mahallesi, Bedilkadırbey Mahallesi, Bediltahirbey Mahallesi, Çatalköprü Mahallesi, Çıldırlar Mahallesi, Dedeler Mahallesi, Dokurcun Mahallesi, Durmuşlar Mahallesi, Düzyazı Mahallesi, Erdoğdu Mahallesi, Eskibedil Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gazi Süleyman Paşa Mahallesi, Gebeş Mahallesi, Gökçeler Mahallesi, Güvençler Mahallesi, Güzlek Mahallesi, Hanyatak Mahallesi, Harunusta Mahallesi, Hasanbey Mahallesi, Hastahane Mahallesi, Haydarlar Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kabakulak Mahallesi, Karaçalılık Mahallesi, Kepekli Mahallesi, Kızılcıkorman Mahallesi, Konuralp Mahallesi, Kumköprü Mahallesi, Kuzuluk Mahallesi, Küçücek Cumhuriyet Mahallesi, Küçücek İstiklal Mahallesi, Madenler Mahallesi, Mansurlar Mahallesi ve Vakıf Mahallesi’dir.

Akyazı Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgilendirme

Akyazı ilçesinden satılık konut tercihinde bulunmayı düşünen kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında da araştırmalar yapmaktadır. Özellikle çocuklu aileler için evlerinin okula yakınlığı ve okulun eğitim başarısı oldukça önemlidir. İlçe eğitim kurumları bakımından da oldukça zengindir. Sakarya Akyazı satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar: 

  • Kuzuluk İlköğretim Okulu: Kuzuluk Beldesi, Kuzuluk, Akyazı, Sakarya. Daha detaylı bilgiler için (0264) 437 80 10 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Akyazı İlköğretim Okulu: Ömercikler, 54400 Akyazı/Sakarya.
  • Akyazı Meslek Yüksekokulu: Yeni Mahallesi, Alaağaç Jandarma Karşısı, Sakarya. Daha detaylı bilgiler için (0264) 616 05 22 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Sakarya ilinin Akyazı ilçesinden yana kullanmak isteye kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Sakarya Akyazı uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Akyazı Satılık Ev
Akbalık MahallesiAkyazıAlaağaç MahallesiAltındereAltındere Cumhuriyet MahallesiAltındere Gündoğan MahallesiAltındere Osmanağa MahallesiBallıkaya MahallesiBatakköy MahallesiBedilkadirbey MahallesiBedil Kazancı MahallesiBediltahirbey MahallesiBeldibi MahallesiBıçkıdere MahallesiBoztepe MahallesiBuğdaylı MahallesiCumhuriyet MahallesiÇakıroğlu MahallesiÇatalköprü MahallesiÇıldırlar MahallesiDedeler MahallesiDokurcunDokurcun MahallesiDurmuşlar MahallesiDüzyazı MahallesiErdoğdu MahallesiEskibedil MahallesiFatih MahallesiGazi Süleyman Paşa MahallesiGebeş MahallesiGökçeler MahallesiGüvençler MahallesiGüzlek MahallesiHanyatak MahallesiHarunusta MahallesiHasanbey MahallesiHastahane MahallesiHaydarlar Mahallesiİnönü MahallesiKabakulak MahallesiKaraçalılık MahallesiKepekli MahallesiKızılcıkorman MahallesiKonuralp MahallesiKumköprü MahallesiKuzulukKuzuluk Ortamahalle MahallesiKuzuluk Topçusırtı MahallesiKüçücekKüçücek Cumhuriyet MahallesiKüçücek İstiklal MahallesiMadenler MahallesiMansurlar MahallesiMerkezyeniköy MahallesiOsmanbey MahallesiÖmercikler MahallesiPazarköy MahallesiReşadiye MahallesiSalihiye MahallesiSeyfeler MahallesiSukenarı MahallesiŞerefiye MahallesiTaşağıl MahallesiTaşburun MahallesiTaşyatak MahallesiTopağaç MahallesiTürkormanköy MahallesiUzunçınar MahallesiVakıf MahallesiYağcılar MahallesiYahyalı MahallesiYenidoğan MahallesiYeni MahallesiYeniorman MahallesiYongalık MahallesiYörükyeri MahallesiYunus Emre MahallesiYuvalak Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.