Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Vezirköprücancel
Samsuncancel

Samsun Vezirköprü Satılık Daire

araması için 6 ilan bulundu

Vezirköprü Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Vezirköprü satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Samsun ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Vezirköprü ilçesi Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Vezirköprü satılık daire arayan kişiler ilçenin iklim koşulları kadar ilçenin ekonomik koşulları ile de yakından ilgilenmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Vezirköprü satılık ev arayan kişiler ilçede tarım faaliyetleri kapsamında sebze ve meyve faaliyetlerinin yapıldığının bilgisine ulaşılmaktadır.

Vezirköprü Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 95 bin 97’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,51’ini (47 bin 85) erkek, yüzde 50,49’unu (48 bin 12) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Vezirköprü satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 156 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerden önce çıkanlar: Boğa Mahallesi, Boğazkoru Mahallesi, Boruk Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Büyükkale Mahallesi, Cebeli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakırtaş Mahallesi, Çal Mahallesi, Çalman Mahallesi, Çaltu Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çamlıkonak Mahallesi, Çanaklı Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Çekalan Mahallesi, Çekmeden Mahallesi, Çeltek Mahallesi, Çorakdere Mahallesi, Danabaş Mahallesi, Darıçay Mahallesi, Darıçayalanı Mahallesi, Değirmenbaşı Mahallesi, Devalan Mahallesi, Doyran Mahallesi, Duruçay Mahallesi, Elaldı Mahallesi, Elbeği Mahallesi, Elmalı Mahallesi, Esen Mahallesi ve Esentepe Mahallesi’dir.

Vezirköprü Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Çocuk sahibi aileler için ilçenin eğitim imkanları ile yakından ilgilenmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkı bu eğitim kurumlarının eğitim kalitesinden oldukça memnundur. İlçe halkı ilçenin eğitim kurumları ile yakından ilgilenmektedir. Samsun Vezirköprü satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Vezirköprü Anadolu Lisesi: Atatürk, 55900 Vezirköprü/Samsun.
  • Ahmet Faik Edis Kız Anadolu Lisesi: Taşkale, 55900 Vezirköprü/Samsun.
  • Atatürk Ortaokulu: Cumhuriyet, 541. Sokak, No:25, 55900 Vezirköprü/Samsun. Daha detaylı bilgiler için (0362) 647 27 91 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Cumhuriyet Anaokulu: Atatürk Mahallesi, No:15, Vezirköprü Merkez, Vezirköprü, Samsun. Daha detaylı bilgiler için (0362) 647 47 79 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Mirza Çalışkan İlkokulu ve Ortaokulu: Bahçelievler, No:15, 312. Sokak, 55900 Vezirköprü/Samsun. Daha detaylı bilgiler için (0362) 647 41 28 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Samsun ilinin Vezirköprü ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Samsun Vezirköprü uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde konut tercihinize karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

Vezirköprü Satılık Daire
Abdulgani MahallesiAdatepe MahallesiAğcaalan MahallesiAğcayazı MahallesiAhmetbaba MahallesiAkören MahallesiAlanbaşı MahallesiAlancık MahallesiAlan MahallesiAlanşeyhi MahallesiAltınkaya MahallesiArıca MahallesiAtatürk MahallesiAvdan MahallesiAydınlı MahallesiAydoğdu MahallesiAyvalı MahallesiBahçekonak MahallesiBahçelievler MahallesiBahçesaray MahallesiBakla MahallesiBaşalan MahallesiBaşfakı MahallesiBayram MahallesiBektaş MahallesiBelalan MahallesiBeşpınar MahallesiBoğa MahallesiBoğazkoru MahallesiBoruk MahallesiBurhaniye MahallesiBüyükkale MahallesiCebeli MahallesiCumhuriyet MahallesiÇakırtaş MahallesiÇal MahallesiÇalman MahallesiÇaltu MahallesiÇamlıca MahallesiÇamlıdere MahallesiÇamlıkonak MahallesiÇanaklı MahallesiÇayırbaşı MahallesiÇekalan MahallesiÇekmeden MahallesiÇeltek MahallesiÇorakdere MahallesiDarıçayalanı MahallesiDarıçay MahallesiDeğirmenbaşı MahallesiDevalan MahallesiDoyran MahallesiDuruçay MahallesiElaldı MahallesiElbeği MahallesiElmalı MahallesiEsen MahallesiEsentepe MahallesiEsenyurt MahallesiFazıl Ahmet Paşa MahallesiGöllüalan MahallesiGöl MahallesiGöl Yeni MahallesiGömlekhisar MahallesiGüder MahallesiGüldere MahallesiHabibfakı MahallesiHacılı MahallesiHalilbaba MahallesiHalkahavlı MahallesiHayranlı MahallesiHıdırlık Mahallesiİmircik Mahallesiİncesu Mahallesiİnkaya MahallesiKabalı MahallesiKadıçayırı MahallesiKadıoğlu MahallesiKapaklıeşme MahallesiKapaklı MahallesiKaplancık MahallesiKarabük MahallesiKaracaören MahallesiKaradoruk MahallesiKaraköy MahallesiKaranar MahallesiKarapınar MahallesiKarkucak MahallesiKarlı MahallesiKavakpınarı MahallesiKılıçgüney MahallesiKıranalan MahallesiKıratbükü MahallesiKırma MahallesiKızılcakoru MahallesiKızılcaören MahallesiKızılkese MahallesiKocakaya MahallesiKovalı MahallesiKöprübaşı MahallesiKumral MahallesiKuruçay MahallesiKuşcular MahallesiKuyaş MahallesiKuyumcu MahallesiKüçükkale MahallesiKületek MahallesiMahmatlı MahallesiMehmet Paşa MahallesiMelikli MahallesiMeşeli MahallesiMezraa MahallesiNalbantlı MahallesiNarlısaray MahallesiOrtacami MahallesiOrta MahallesiOruç MahallesiOvacık MahallesiOymaağaç MahallesiÖğürlü MahallesiÖrencik MahallesiÖz Esentepe MahallesiÖzgüney MahallesiÖz Kuruçay MahallesiÖzyörük MahallesiPaşa MahallesiPazarcı MahallesiSamukalan MahallesiSamur MahallesiSaraycık MahallesiSaraylı MahallesiSarıalan MahallesiSarıdibek MahallesiSarıyar MahallesiSırbaşmak MahallesiSofular MahallesiSoğucak MahallesiSusuz MahallesiŞentepe MahallesiTabakhane MahallesiTahtaköprü MahallesiTaşkale MahallesiTaşlıyük MahallesiTatarkale MahallesiTeberük MahallesiTekkekıran MahallesiTepeören MahallesiTikenli MahallesiTürkmen MahallesiYağcı MahallesiYağınözü MahallesiYarbaşı MahallesiYeniçelik MahallesiYenidüzce MahallesiYeni MahallesiYeşilada MahallesiYeşiltepe MahallesiYolpınar MahallesiYukarınarlı MahallesiYurtdağı MahallesiYürükçal Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.