/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Pervaricancel

Siirt Pervari Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı

Pervari Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Pervari satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi edinerek konut satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pervari Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Siirt iline bağlı Pervari ilçesi geçmişten günümüze birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Pervari satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin kuzey kesimlerinde Hizan ve Bahçesaray ilçeleri, doğu kesimlerinde Çatak ve Beytüşşebap ilçeleri, güney kesimlerimde Şırnak ili ve Eruh ilçesi, batı kesimlerinde ise Aydınlar ve Şirvan ilçeleri yer almaktadır. Siirt il merkezine 92 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe karasal iklim etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kura, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçede bozkır bitki örtüsü yaygındır. Pervari satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında büyükbaş hayvancılık ve küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Pervari Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 32 bin 128’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,69’unu (16 bin 608) erkek, yüzde 48,31’ini (15 bin 520) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Pervari satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 4 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Aydın Mahallesi, Gazi Mahallesi, Kale Mahallesi ve Şakiran Mahallesi’dir.

Pervari Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut arayan çocuk sahibi aileler için ilçenin eğitim kurumları ve bu eğitim kurumlarının vermiş olduğu eğitimin kalitesi oldukça önemlidir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçe halkından edinilen bilgilere göre ilçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Siirt Pervari satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Pervari Mustafa Kemal İlkokulu: Aydın, Beyazıt Caddesi, No:14, 56700 Pervari/Siirt. Daha detaylı bilgiler için (0484) 361 20 38 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Yunus Emre İlkokulu: Aydın, Lise Caddesi 56700 Pervari/Siirt
  • Pervari Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi: Aydın, Beyazıt Caddesi, 56700 Pervari/Siirt. Daha detaylı bilgiler için (0484) 361 22 21 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Siirt ilinin Pervari ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Siirt Pervari uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

Pervari Satılık Daire
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.