Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Siirt Tillo Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Tillocancel
Siirtcancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Tillo Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com ailesi olarak bölgede ki en güvenilir, en kaliteli ve en uygun evleri sizlere sunmak için oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; bu defa Tillo satılık daire arayanlarımız için Siirt’in Tillo ilçesine doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Tarihi geçmişi, yaklaşık olarak M.Ö dönemlere kadar uzanan Tiilo, 3 mahalleden meydana gelmiş olup 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 4.310 nüfusla Siirt’in en az nüfuslu ilçesi olarak yüzde 1,30’luk kısmında yerini almaktadır. Bu ilçemizin, Siirt il merkezine uzaklığı 9 kilometre olup karayolu üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Halkın başlıca ekonomik gelir kaynakları; tarım ve hayvancılık üzerinden sağlanmaktadır. İlçenin, ziyaret etmeniz gereken tarihi yapıtları, etkinlik alanları ve doğal güzelliklerinin başında ise; 

 • İbrahim Hakkı Hz, Sultan Memduh Hz, Şeyh Mücahiz Hz. Türbeleri,
 • Kal’at-ul Üstad Tepesi,
 • Ras-ıl Hacar Taşı,
 • Delikli Taş,
 • Tillo Kalesi ve Cam Terası gibi güzellikler gelmektedir.

Siirt’in Tillo ilçesinde Tillo satılık konut arayanlar için ilçenin;

 • Kuzeyinde; Siirt’in Şirvan ilçesi,
 • Batısında; Siirt’in Merkez ilçesi,
 • Doğusunda; Siirt’in Şirvan ve Eruh ilçe sınırları,
 • Güneyinde; Siirt’in Eruh ilçesi yer almaktadır.

Ulaşım karayolu üzerinden olup ilçe içi ulaşım; merkezden her yarım saatte bir kalkan toplu taşıma araçlarıyla çok rahat bir şekilde sağlanacak şekildedir.

Tillo Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Konut Fiyat Bilgisi 

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Siirt’in Tillo ilçesinden ev satın almak isteyenlere öncelikle şunu belirtmek istersek satın alacağınız dairelerin fiyatları; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Genellikle; dairenin bulunduğu çevreye, binanın yaşına, dairenin metrekaresine, oda sayısına, hastaneye, üniversiteye, turistik bölgelere, üniversiteye, sahile, merkeze ve merkez duraklarının yakınlıklarına göre fiyatlar değişim gösterebiliyor. Dilerseniz bu daireleri istediğiniz kriterlere uyduğu takdirde eşyalı veya eşyasız özelliklerle de bulabileceğiniz gibi müstakil ev, çiftlik evi, arsa, dükkan veya daire tipinde de satın alabilmeniz mümkün. Eğer Siirt’in Tillo ilçesinde müstakil ev veya daire almak gibi bir fikriniz var ise bu konuda daha detaylı bir yardım almak için Emlakjet.com listeleme sayfasına Siirt Tillo müstakil kiralık daire yazıp istediğiniz kriterlerde ki evi filtreleyip emlakçılarımızla veya ev sahiplerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

Tillo Satılık Daire Arayanlar İçin İlçe Mahalle Bilgileri

Siirt’in Tillo ilçesine ait ev satın alabileceğiniz toplam 3 mahalle vardır. Emlakjet, buradan ev satın almayı düşünenler için en kalabalık nüfusa ait mahallerini, sizleri bilgilendirmek amaçlı yazıya döküp derledi. Bunlar;

 • Fakirullah Mahallesi,
 • Mücahit Mahallesi,
 • Saydanlar Mahallesi’dir.

Tillo ilçesine ait satılık en uygun ve en yaşanabilir evlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için bölgenin en güvenilir emlakçılarını ve ev sahiplerini sizlere sunan Emlakjet.com listeleme sayfasına Siirt Tillo satılık müstakil evler sahibinden yazarak dilediğiniz kriterlerde ki özellikleri filtreleyip en hızlı bir şekilde hayalinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.