Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Akıncılarcancel
Sivascancel

Sivas Akıncılar Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Akıncılar Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Akıncılar satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alabilirsiniz.

Akıncılar Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sivas iline bağlı Akıncılar ilçesi Yukarı Kelkit Havzası içerisinde yer almaktadır. Doğu Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimlerinde yer alan ilçe Giresun Dağları’nın eteklerinde yer almaktadır. Akıncılar satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi, coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz iklim bölgesi içerisinde yer alır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçeninin büyük bir kısmını çam ormanları kaplamaktadır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Bu nedenle ilçede tarım faaliyetlerinin sürdürüldüğü araziler oldukça azdır ancak az alandan çok verim almak hedeflenmektedir. Akıncılar satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. 

Akıncılar Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 5 bin 675’tir. İlçe nüfusunun yüzde 52,16’sını (2 bin 960) erkek, yüzde 47,84’ünü (2 bin 715) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Akıncılar satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 6 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Cumhuriyet Mahallesi, Gönen Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşilyazı Mahallesi ve Yukarı Mahallesi’dir.

Akıncılar Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumları Hakkında Bilgiler

İlçeden konut arayan kişiler ilçenin eğitim kurumları hakkında da detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yaşayan çocuklu aileler de ilçede yer alan eğitim kurumlarından oldukça memnundur. Sivas Akıncılar satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Türk Telekom Lisesi: Yeni, Fikret Tekin Caddesi, 58550 Akıncılar/Sivas. Daha detaylı bilgiler için (0346) 361 50 42 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Akıncılar İlkokulu: Yeni Mahallesi Akıncılar Yolu Pk:58550 Akıncılar/Sivas. Daha detaylı bilgiler için (0346) 361 50 05 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • 80. Yıl İlkokulu: Yeşilyazı, Okul Sokak Pk:58550, 58550 Akıncılar/Sivas. Daha detaylı bilgiler için (0346) 361 55 87 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini Sivas ilinin Akıncılar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibiden Sivas Akıncılar uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı ve keyfili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.