Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Dernekpazarıcancel
Trabzoncancel

Trabzon Dernekpazarı Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Dernekpazarı Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Dernekpazarı satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleri hakkında bilgi sahibi olarak konut alabilirsiniz.

Trabzon iline bağlı Dernekpazarı ilçesi Karadeniz Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Dernekpazarı satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimi ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Karadeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Dernekpazarı satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenildiğinin bilgisine ulaşılmaktadır.

Dernekpazarı Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 3 bin 986’dır. İlçe nüfusunun yüzde 49,50’sini (1.973) erkek, yüzde 50,50’sini (2 bin 13) erkek nüfusu oluşturmaktadır. Dernekpazarı satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 14 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Akköse Mahallesi, Çalışanlar Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Gülen Mahallesi, Günebakan Mahallesi, Güney Mahallesi, Kondu Mahallesi, Merkez mahallesi, Ormancık Mahallesi, Taşçılar Mahallesi, Tüfekçi Mahallesi, Yenicami Mahallesi, Yenice Mahallesi, Zincirtaş Mahallesi’dir.

Dernekpazarı Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

Dernekpazarı ilçesinden konut satın almak isteyen çocuk sahibi aileler ilçenin eğitim kurumları ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Trabzon Dernekpazarı satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Atatürk İlkokulu: Merkez Mh. Bayburt Of Yolu Pk:61950 Dernekpazarı/trabzon. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermekte olup hafta sonları kapalıdır. Bu kurum hakkında daha detaylı bilgiler için (0462) 681 21 56 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Dernekpazarı Tüfekçi Köyü İlkokulu: Merkez, 61950 Dernekpazarı/Trabzon. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler çin bu eğitim kurumunu ziyaret edebilirsiniz.
  • Yakup Türköz Özel Eğitim Meslek Okulu: Cumapazarı Mahallesi, no 65, 61560 Of/Trabzon.

Sizler de satılık daire tercihini Trabzon ilinin Dernekpazarı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Dernekpazarı uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı ve keyifli bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.