Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Tunceli Mazgirt Satılık Daire

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Mazgirtcancel
Tuncelicancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Mazgirt Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Mazgirt satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek daire satın alabilirsiniz.

Tunceli iline bağlı Mazgirt ilçesi, Kert Dağları üzerinde yer alan Mazgirt Kalesi’nin yakınlarında yer almaktadır. Denizden yüksekliği 1400 metre olan ilçenin doğu kesimlerinde Karakoçan ilçesi, batı kesimlerinde Tunceli Merkez ilçesi, kuzey kesimlerinde Nazımiye ilçesi, güney kesimlerinde ise Keban Baraj Gölü yer almaktadır. Mazgirt satılık daire arayan kişiler ilçenin iklimsel koşulları ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe karasal iklim bölgesi içerisindedir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. Mazgirt satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisinin temelinin ise tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığının bilgisine ulaşmaktadır.

Mazgirt Satılık Daire Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 7 bin 778’dir. İlçe nüfusunun yüzde 54,40’ını (4 bin 231) erkek, yüzde 45,60’ını (3 bin 547) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Mazgirt satılık konut arayan kişilerin mahallede konut tercihinde bulunabileceği 10 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Çarşıbaşı Mahallesi, Elmalık Mahallesi, Eltihatun Mahallesi, Güneşdere Mahallesi, Güneyharman Mahallesi, Karabulut Mahallesi, Kepektaşı Mahallesi, Kuşçu Mahallesi, Örs Mahallesi ve Yeni Mahallesi’dir.

Mazgirt Satılık Daire Arayan Vatandaşlara İlçe Eğitim Kurumu Bilgisi

İlçeden konut kiralamak isteyen çocuk sahibi aileler için ilçenin okulları ve bu okulların eğitim kalitesi oldukça önemlidir. Tunceli Mazgirt satılık daire arayan kişiler ilçenin eğitim kurumları ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayacak zenginliktedir. İlçede etrafında konut tercihinde bulunabileceğiniz okullar:

  • Mazgirt Fatih Anadolu Lisesi: Yeni, 62800 Mazgirt/Tunceli.
  • Mimar Sinan İlkokulu: Yeni Mahallesi, Pk:62800, Afet Konutları Caddesi, 62800 Mazgirt/Tunceli. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0428) 311 20 05 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Süleyman Paşa Lisesi: Yeni, 62800 Mazgirt/Tunceli.
  • Fatih Lisesi: Darıkent Caddesi, No:12, 62800 Aşağıoyumca/Mazgirt/Tunceli. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0428) 311 20 13 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Mazgirt İlköğretim Okulu: 62800 Arslanyurdu/Mazgirt/Tunceli.

Sizler de satılık daire tercihini Tunceli ilinin Mazgirt ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tunceli Mazgirt uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

Emlakjet, Beşiktaş JK Erkek Basketbol...

11 Ağustos 2022

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

Kiracı ile Ev Sahibi Anlaşmazlıkların...

9 Ağustos 2022

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Mazgirt Satılık Daire
Ağaçardı KöyüAkdüven KöyüAkkavak KöyüAkpazar Bld. (Çarşıbaşı Mahallesi)Akpazar Bld. (Elmalık Mahallesi)Akpazar Bld. (Güneşdere Mahallesi)Akpazar Bld. (Güneyharman Mahallesi)Akpazar Bld. (Karabulut Mahallesi)Akpazar Bld. (Kepektaşı Mahallesi)Akpazar Bld. (Kuşçu Mahallesi)Akpazar Bld. (Örs Mahallesi)Aktarla KöyüAkyünlü KöyüAlanyazı KöyüAlhan KöyüAnıtçınar KöyüAslanyurdu KöyüAşağıoyumca KöyüAşağıtarlacık KöyüAtaçınar Köyü (Derik Mahallesi)Ataçınar Köyü (Karataş Mahallesi)Ataçınar Köyü (Kepur Mahallesi)Avunca KöyüAydınlık KöyüAyvatlı KöyüBalkan KöyüBeşoluk KöyüBeylermezrası KöyüBulgurcular KöyüÇatköy KöyüDallıbel Köyü (Kale Mahallesi)Danaburan KöyüDarıkent KöyüDarıkent Köyü (Turan Mahallesi)Dayılar KöyüDazkaya KöyüDemirci KöyüDemirkazık KöyüDoğanlı KöyüDoğucak KöyüEltihatun MahallesiGeçitveren KöyüGelincik KöyüGelinpınar KöyüGöktepe KöyüGüleç KöyüGümüşgün Köyüİbimahmut Köyüİbimahmut Köyü (Dervişan Mahallesi)İbimahmut Köyü (Merkez Mahallesi)İsmailli KöyüKalaycı KöyüKale KöyüKarayusuf KöyüKarsan KöyüKarşıkonak KöyüKartutan KöyüKavaktepe KöyüKayacı KöyüKızılcık KöyüKızılkale KöyüKoçkuyusu KöyüKoyunuşağı KöyüKuşaklı KöyüKuşhane KöyüObrukkaşı KöyüObuzbaşı KöyüOrtadurak KöyüOrtaharman KöyüOtlukaya KöyüOymadal KöyüÖreniçi KöyüÖzdek KöyüSarıkoç KöyüSökücek KöyüSülüntaş KöyüTemürtaht KöyüYaşaroğlu KöyüYazeli KöyüYeldeğen KöyüYenibudak KöyüYeni MahallesiYukarıoyumca Köyü
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.