Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Van Edremit Satılık Daire

araması için 39 ilan bulundu
search
Edremitcancel
Vancancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Edremit Satılık Daire Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Edremit satılık daire arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek daire satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Van iline bağlı Edremit ilçesi bulunduğu konum itibari ile karasal iklimin etkisi altındadır. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Edremit satılık daire arayan kişiler ilçenin ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. Edremit satılık ev arayan kişiler ilçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetlerinin yürütüldüğünün bilgisine ulaşmaktadır.

Edremit Satılık Daire Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2019 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 127 bin 5050’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,07’ini (63 bin 837) erkek, yüzde 49,93’ünü (63 bin 668) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Edremit kiralık konut arayan kişilerin mahallede konut tercihinde bulunabileceği 26 adet mahalle bulunmaktadır. Bu mahalleler: Akın Mahallesi, Andaç Mahallesi, Ayazpınar Mahallesi, Bakacık Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Dilkaya Mahallesi, Doğanlar Mahallesi, Dönemeç Mahallesi, Elmalık Mahallesi, Eminpaşa Mahallesi, Enginsu Mahallesi, Erdemkent Mahallesi, Erenkent Mahallesi, Eski Cami Mahallesi, Kavurma Mahallesi, Köklü Mahallesi, Köprüler Mahallesi, Köşkköy Mahallesi, Kurubaş Mahallesi, Mülk Mahallesi, Süphan Mahallesi, Şabaniye Mahallesi, Taşkonak Mahallesi, Yeni Mahallesi ve Yeni Cami Mahallesi’dir.

Edremit Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Eğitim Bilgisi

İlçeden konut satın almak isteyen kişiler ilçenin eğitim imkanları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. İlçe eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan eğitim kurumlarının eğitim kalitesi de oldukça yüksektir. Van Edremit satılık daire arayan kişilerin ilçede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Van Edremit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi: Erenkent, 65170 Edremit/Van. 
  • Edremit İlkokulu: Eski Cami Mahallesi, 63. Sokak, Pk:65170, 65100 Edremit/Van. Daha detaylı bilgiler için (0432) 312 20 33 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Yunus Emre Ortaokulu: Yeni Cami, Başkan Caddesi, 65170 Edremit/Van.
  • Sarmansuyu İlkokulu: Yeni Cami Mahallesi, Suna Caddesi, Pk:65170 Edremit/Van. Daha detaylı bilgiler için (0432) 312 20 54 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Kazım Karabekir İlkokulu: Yeni Cami, 65170 Edremit/Van.
  • Hilmi Irak İlkokulu: Süphan, Elmalık Caddesi, 65300 Van Merkez/Van

Sizler de satılık daire tercihini Van ilinin Edremit ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Van Edremit uygun fiyatlı kiralık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı ve keyifli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.