Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Yenimahalle İvedik OSB Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
İvedik OSB Mahallesicancel
Yenimahallecancel
Ankaracancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar

Yenimahalle İvedik OSB Mahallesi Satılık Konut Araştıran Okuyucularımız İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgiler

Yenimahalle İvedik OSB Mahallesi satılık konut arayışı içerisinde olan Emlakjet okuyucularımız için hazırladığımız bu rehber sayesinde mahalle hakkında daha fazla bilgiye sahip olacak ve bu sayede Yenimahalle İvedik OSB Mahallesi satılık konut arayışındaki ziyaretçilerimizin istedikleri ve hayal ettikleri evi bulmalarını kolaylaştıracağız. Emlakjet okuyucularına yardımcı olmak için hazırladığımız bu yazıda bölgenin kurumlarından fiyatlarına kadar pek çok noktasına değindik.

İvedik OSB, Ankara ilinin Yenimahalle ilçesine bağlı bir mahalledir. satılık konut arayan siz Emlakjet okurları için dikkat edilmesi gereken bir konu da bölgenin sahip olduğu iklim şartlarıdır. Genellikle kara ikliminin hüküm sürdüğü Ankara’da farklı iklimler vardır. Güneyde İç Anadolu’nun hususiyeti olan step-bozkır iklimi, kuzeyde ise Karadeniz bölgesinin yumuşak ve yağışlı özelliği görülür. Ankara ilinin kışları çok soğuk ve yazları da çok sıcaktır. Yıllık ısı değişikliği 40°C ile -24,9°C arasındadır. Ortalama yağış ilçelerde farklıdır. Yağış 300 mm ile 540 mm arasında, havadaki nem oranı ise % 40-79 arasında değişir. Gece ve gündüz arasındaki sıcaklık farkı fazladır. Tuz gölüne inildikçe yağış azalır. 

İVEDİKOSB mahallesi nüfusu (MERKEZ beldesine) bağlı YENİMAHALLE, ANKARA. İVEDİKOSB mahallesinin Nüfusu Toplam 150 tır. Bu nüfusun 123'si Erkek, 27'si Kadındır.

ANKARA ili YENİMAHALLE ilçesi (MERKEZ beldesine) bağlı İVEDİKOSB mahallesinin bağlı olduğu belediyenin niteliği BÜYÜKŞEHİR İLÇE'dir.

 İvedik OSB Mahallesi Ulaşım Olanakları

İvedik OSB Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. İvedik OSB Mahallesi için ulaşım Yenimahalle ilçesinin ulaşım olanakları sayesinde sağlanmaktadır. Yenimahalle’ye ulaşabilmek için Ankara- Yenimahalle arası hatlar mevcuttur. Cumartesi günleri seyrek olan otobüs seferlerinin aksine hafta içi ve pazar günleri oldukça sık seyretmekte ve bu sayede ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Otobüs seferlerinin yanı sıra metro ile ilçeye ulaşım sağlamak mümkün.İlçeye ulaşım sağlayan bazı otobüsler ve metro hatları şunlardır:

 • 202-7

 • 242

 • 271

 • M1(metro)

 • M2(metro)

 • M3(metro)

İvedik OSB Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Yenimahalle İvedik OSB Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Mahalle içerisinde ve mahalle çevresinde bulunan bazı okullar şu şekildedir:

 • Mobil Anadolu Lisesi 

 • Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 

 • Celal Yardımcı Anadolu Lisesi

 • Ali Rıza Bey İlkokulu

 • Ankara Gazi Anadolu Lisesi

 • Dr.Ümit Yaşar Akyol Ortaokulu

 • Ayşe Tokur İlkokulu

 • Batıkent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

 

Yenimahalle İvedik OSB Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul  Bilgileri

Ankara Yenimahalle İvedik OSB mahallesi satılık konut fiyatları ortalama 531.120 Türk Lirasıdır. Bölgede satılık konutların ortalama metrekare birim fiyatı 4.426 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. yenimahalle İvedik OSB Mahallesi satılık konutların ortalama büyüklüğü 112 metrekaredir. Ankaranın il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen dairenin sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.Bir daire kiralamadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Yenimahalle İvedik OSB Mahallesi sahibinden satılık konut arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

15 Mayıs 2023

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

2 Mayıs 2023

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

2 Mayıs 2023

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

2 Mayıs 2023

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

2 Mayıs 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.