Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Antalya Alanya Satılık Ev İlanları

araması için 3,366 ilan bulundu
search
Alanyacancel
Antalyacancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Alanya Satılık Konut Arayanlara Bölge Hakkında Bilgiler 

EmlakJet ailesi olarak Alanya satılık konut arayan ziyaretçilerimize özel ilçe hakkında bir araştırma yazısı hazırladık. Bu yazı sayesinde ilgili ilanlara bakarken bölge hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Alanya, Antalya’nın ilçelerindendir. Bölgenin yapısı Akdeniz kıyısında bir yarımada şeklindedir. İklimi sayesinden birçok sportif ve kültürel etkinlik yapılabilir. Turizm açısından ülkemizdeki önemli ilçeler arasındadır. Kuzeybatısında Gündoğmuş, güneydoğusunda Gazipaşa ilçeleri ve kuzeydoğusunda Karaman ili yer alır. Güneyden Akdeniz ile çevrelenmiştir. 2019 TÜİK verilerine göre ilçenin nüfusu 312.319’dur. İlçe bu nüfus ile Antalya’nın en kalabalık 3. ilçesidir.

Alanya Satılık Konut Bakabileceğiniz Mahalleler 

Alanya’nın mahalle sayısı 102’dir. Bu mahalleler; Avsallar Mahallesi, Başköy Mahallesi, Akdam Mahallesi, Bektaş Mahallesi, Cikcilli Mahallesi, Akçatı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Bayırkozağacı Mahallesi, Büyükhasbahçe Mahallesi, Alacami Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Bayır Mahallesi, Büyükpınar Mahallesi, Alara Mahallesi, Dere Mahallesi, Basırlı Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Emişbeleni Mahallesi, Aliefendi Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, İmamlı Mahallesi, Uğrak Mahallesi, Yeşilöz Mahallesi, Asmaca Mahallesi, Kuzyaka Mahallesi, Tepe Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Mahmutlar Mahallesi, Bademağacı Mahallesi, Karakocalı Mahallesi, Kocaoğlanlı Mahallesi, Beldibi Mahallesi, Payallar Mahallesi, Uzunöz Mahallesi, Yasirali Mahallesi, Konaklı Mahallesi, Beyreli Mahallesi, Kızılcaşehir Mahallesi, Bıçakçı Mahallesi, Şıhlar Mahallesi, İncekum Mahallesi, Seki Mahallesi, Kızlar Pınarı Mahallesi, Uğurlu Mahallesi, Bucak Mahallesi, Kargıcak Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Burçaklar Mahallesi, Oba Mahallesi, İsbatlı Mahallesi, Çakallar Mahallesi, Orhan Mahallesi, Tosmur Mahallesi, Yaylalı Mahallesi, Çıplaklı Mahallesi, Saburlar Mahallesi, Değirmendere Mahallesi, Küçükhasbahçe Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Obaalacami Mahallesi, Karamanlar Mahallesi, Öteköy Mahallesi, Hacet Mahallesi, Kadıpaşa Mahallesi, Gümüşkavak Mahallesi, Hocalar Mahallesi, Keşefli Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Tophane Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Hisariçi Mahallesi, Dinek Mahallesi, Okurcalar Mahallesi, Elikesik Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Fakırcalı Mahallesi, Taşbaşı Mahallesi, Mahmutseydi Mahallesi, Sapadere Mahallesi, Fığla Mahallesi, Gözübüyük Mahallesi, Saray Mahallesi, Toslak Mahallesi, Yenice Mahallesi, Gözüküçüklü Mahallesi, Şekerhane Mahallesi, Güller Pınarı Mahallesi, Üzümlü Mahallesi, Gümüşgöze Mahallesi, Özvadi Mahallesi, Türkler Mahallesi, Güney Mahallesi, Tırılar Mahallesi, Yaylakonak Mahallesi, Güzelbağ Mahallesi, Süleymanlar Mahallesi, Hacıkerimler Mahallesi, Türktaş Mahallesi, Yalçı Mahallesi, Hacımehmetli Mahallesi, Kestel Mahallesi ve Sugözü Mahallesidir. Bu mahalleler arasından Alanya Saray Mahallesi satılık daire arayışında ön plandadır. 

Alanya Satılık Konut Bakanlara Gezi Rehberi 

Alanya satılık konut arayışında bölgeye tatil amaçlı gelen birçok ziyaretçi vardır ve bu ziyaretçiler genellikle yaz aylarında ev kiralayıp tatillerini bu ilçede geçirmeyi tercih ederler. Siz de tatilinizi burada geçirmeyi tercih ediyorsanız ilçede görmeden dönmemeniz gereken birçok güzellik yer alır. Alanya Kalesi bu yerler arasında ilk durağınız olabilir. Kalenin müthiş manzarasından Alanya Limanı, Cilvarda Burnu ve Kleopatra Plajı gibi birçok yeri kuşbaşı izleyebilirsiniz. Kaleyi gezerken Gemili Mescit, Alanya Feneri ve Süleymaniye Camisine uğramadan da dönmeyin. Kızıl Kule de ilçede görülmeye değer güzelliklerdendir. 13.yüzyılda yaptırılmış olan bu kule Alanya’nın simgesidir. Kulenin en üst katına çıkarak da manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. İlçenin plajları da oldukça ünlüdür. Bu plajlardan birisi olan Kleopatra Plajına her yıl binlerce turist gelmektedir. Kumu oldukça özel bu plajda deniz gözlükleri ile yüzerseniz deniz içerisindeki güzellikleri rahat bir şekilde görebilirsiniz. Bu mekanların dışında Alanya Müzesi, Dim Çayı ve Dim Mağarası, Sapadere Kanyonu, Syedra Antik Kenti, Alara Han, Alanya Seyir Terasına da mutlak uğramalısınız. 

Satılık ev arayışınız hala devam ediyorsa size en uygun olan ev ilanları emlakjet.com üzerinden sizlerle buluşuyor. Siz de emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Alanya Hacet ilanlarına ve diğer ilanlara sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Alanya Satılık Ev
Akçatı MahallesiAkdam MahallesiAlacami MahallesiAlanyaAlara MahallesiAliefendi MahallesiAsmaca MahallesiAvsallar MahallesiBademağacı MahallesiBasırlı MahallesiBaşköy MahallesiBayırkozağacı MahallesiBayır MahallesiBektaş MahallesiBeldibi MahallesiBeyreli MahallesiBıçakçı MahallesiBucak MahallesiBurçaklar MahallesiBüyükhasbahçe MahallesiBüyükpınar MahallesiCikcilli MahallesiCumhuriyet MahallesiÇakallar MahallesiÇamlıca MahallesiÇarşı MahallesiÇıplaklı MahallesiDeğirmendere MahallesiDemirtaş MahallesiDere MahallesiDinek MahallesiElikesik MahallesiEmişbeleni MahallesiFakırcalı MahallesiFığla MahallesiGözübüyük MahallesiGözüküçüklü MahallesiGüller Pınarı MahallesiGümüşgöze MahallesiGümüşkavak MahallesiGüney MahallesiGüzelbağ MahallesiHacet MahallesiHacıkerimler MahallesiHacımehmetli MahallesiHisariçi MahallesiHocalar Mahallesiİmamlı Mahallesiİncekum Mahallesiİsbatlı Mahallesiİshaklı MahallesiKadıpaşa MahallesiKarakocalı MahallesiKaramanlar MahallesiKarapınar MahallesiKargıcak MahallesiKayabaşı MahallesiKestel MahallesiKeşefli MahallesiKızılcaşehir MahallesiKızlar Pınarı MahallesiKocaoğlanlı MahallesiKonaklı MahallesiKuzyaka MahallesiKüçükhasbahçe MahallesiMahmutlar MahallesiMahmutseydi MahallesiObaalacami MahallesiOba MahallesiOkurcalar MahallesiOrhan MahallesiÖteköy MahallesiÖzvadi MahallesiPaşaköy MahallesiPayallar MahallesiSaburlar MahallesiSapadere MahallesiSaray MahallesiSeki MahallesiSoğukpınar MahallesiSugözü MahallesiSüleymanlar MahallesiŞekerhane MahallesiŞıhlar MahallesiTaşbaşı MahallesiTepe MahallesiTırılar MahallesiTophane MahallesiToslak MahallesiTosmur MahallesiTürkler MahallesiTürktaş MahallesiUğrak MahallesiUğurlu MahallesiUzunöz MahallesiÜzümlü MahallesiYalçı MahallesiYasirali MahallesiYaylakonak MahallesiYaylalı MahallesiYenice MahallesiYeniköy MahallesiYeşilöz Mahallesi
Antalya Alanya Satılık Konut fiyatları ve ilanları emlakjet.com"da! Alanya Satılık Konut seçeneklerini filtreleyip size en uygun evleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Diğer ilan seçeneklerini incelemek isterseniz bu sayfaları gezebilirsiniz
 • İstanbul Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesi Satılık Daire
 • İstanbul Kadıköy Kiralık Daire
 • Tekirdağ Şarköy Camikebir Mahallesi Satılık Daire
 • Elazığ Elazığ Merkez Hicret Mahallesi Satılık Konut İmarlı
 • Aydın Didim Yeni Mahallesi Satılık Arsa
 • Emlakjet
  Bjk Logo

  BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  iLab

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.