Emlakjet

Serik Haskızılören Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Haskızılören Mahallesicancel
Serikcancel
Antalyacancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Haskızılören Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Rehberi    

Konut arama sürecinin detaylı araştırma isteyen ve tüm detayların göz önünde bulundurulması gereken bir süreç olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Emlakjet.com ailesi olarak, bu süreçte aradığınız konuta ulaşabilmeniz için işinizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda sizler için Haskızılören Mahallesi hakkında konumu, emlak piyasası ve ulaşımı gibi kısa bilgileri içeren bir yazı derledik. Haskızılören Mahallesi satılık konut arayan okuyucularımız bu yazımıza göz atarak gerekli bilgilere ulaşabilirler.    

Antalya ili Haskızılören Mahallesi nüfusu toplam 401’dir. Bu nüfusun 206’sı Erkek, 195’i Kadın’dır.  

Haskızılören Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahallenin Coğrafi Konumu ve Bölgedeki Önemli Yerler    

Haskızılören Mahallesi’nin bağlı olduğu Serik ilçesi, Antalya’nın önemli bir turizm merkezidir. Akdeniz’de 22 kilometre kıyı şeridine sahip olan bu ilçe, merkezi 8 kilometre içeride olup denizden 26 metre yüksekliktedir. Yüzölçümü 1.550 kilometrekaredir. Dağlık kesimlerinde hayvancılık, ormancılık ve ziraatçılık yapılmaktadır. İlk yerleşim yeri M.S. 2. yüzyılda Sillyon ve Haskızılören Köyü’nde kurulmuştur. Antalya’nın Serik ilçesine bağlı olan Haskızılören Mahallesi’nin sınırları; kuzeyden Burdur Bucak’ın Elmalıbük Mahallesi, güneyden Serik’in Hasdümen Mahalleleri ve batıdan ise Serik’in Bozdoğan Mahalleleri ile çevrilmiştir. Haskızılören Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Bölgenin Ulaşım Olanakları     

Haskızılören Mahallesi satılık konut arayan okurlarımız için ulaşım olanaklarını derledik. Antalya ili hem karayolu hem de havayolu ulaşım imkanına sahip Türkiye’nin gelişmiş ulaşım ağına sahip şehirlerinden biridir. Haskızılören Mahallesi’ne veya Serik’e gitmek isteyen ziyaretçiler bu ulaşım olanaklarının bazılarından yararlanabilirler. Haskızılören Mahallesi’ne uçakla gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanması gereken havalimanı, Antalya Havalimanı’dır. Antalya, Türkiye’nin gelişmiş şehirlerinden biri olduğundan, neredeyse tüm şehirlerden hareket eden otobüsler ile rahatça ulaşım sağlanabilir. Haskızılören Mahallesi’ne; ilçe merkezinden sık sık geçen Haskızılören Mahallesi otobüslerinden ve minibüslerinden herhangi biri ile ulaşabilir ve gün boyu farklı ilçe ve mahallelere de kolayca ulaşım imkanı sağlayabilirsiniz. 

Haskızılören Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahallenin Eğitim Kurumu Bilgisi    

Haskızılören Mahallesi satılık konut arayan çocuklu aileler için eğitim kurumu araştırmaları gerçekleştirdik. Haskızılören Mahallesi’nde bulunan bazı okullar şu şekildedir: 

 

- Haskızılören İlkokulu

 

Haskızılören Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Gayrimenkul Bilgileri    

Emlakjet.com verilerine göre Antalya Haskızılören Mahallesi satılık konut fiyatı 2022 yılında ortalama 680.020 Türk Lirası olarak ölçülmüştür. Antalya Haskızılören Mahallesi satılık dairelerin ortalama büyüklüğü ise 320 metrekaredir. Antalya il geneli yerleşimine bakıldığında ilçe merkezi gibi nüfus yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerde; yüksek katlı siteler ve metrekaresi yüksek evlerin ön planda olduğu görülüyor. Az nüfusa sahip olan kırsal kesimlerde ise tek katlı veya iki katlı genellikle bahçeli müstakil evler tercih ediliyor. Tercih edilen konutun sahip olduğu iç ve dış özelliklere, otopark, güvenlik, bulunduğu konum, havuz, manzara ve site içinde bulunup bulunmama durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Bir konut satın almadan önce her türlü etkeni göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Haskızılören Mahallesi sahibinden veya emlak ofisinden satılık daire arıyorsanız Emlakjet.com üzerinden en güncel ilanları takip edebilirsiniz.    

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

2023 Ağustos Ayı Gayrimenkul Raporu

2023 Ağustos Ayı Gayrimenkul Raporu

18 Eylül 2023

81 İlde Konut Seferberliği Başlıyor: ...

81 İlde Konut Seferberliği Başlıyor: ...

18 Eylül 2023

Evlerde Yenilik Neredeyse İmkansızlaş...

Evlerde Yenilik Neredeyse İmkansızlaş...

15 Eylül 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.