Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Aydın Bozdoğan Satılık Ev

araması için 8 ilan bulundu
search
Bozdoğancancel
Aydıncancel

Bozdoğan Satılık Konut Alacaklar İçin Yol Gösterici Bilgiler

Bozdoğan satılık konut fiyatlarından ilçenin coğrafyasına kadar yer verdiğimiz bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Bozdoğan, Aydın’ın ilçelerindedir. İlçenin yüzölçümü 849 kilometreden oluşur. Deniz seviyesinden yüksekliği 350 metre civarlarındadır. İlin iç kesimlerinde yer alır. Denize kıyısı yoktur. Kuzeyden Nazilli, kuzeybatıdan Yeni Pazar, batıdan Çine, doğudan Karacasu ilçeleri ve güneyden Muğla ili ile çevrelenmiştir. Şehir merkezine olan uzaklığı 69 kilometredir. 02 Şubat 2019 Türkiye İstatistik Kurumunu verilerine göre ilçenin 2018 yılı nüfusu 33.843 kişiden oluşur.

Bozdoğan Satılık Konut Arayanlara Gezi Rehberi

Bozdoğan Aydın iline bağlı güzel ve modern görünümlü bir ilçedir. Yemyeşil ormanlık alanlar ile Bozdoğan ilçesi Madran Dağından çıkan Madran suyu ile bilinir. Madran Dağından çıkan su aynı zamanda içme suyu olarak da kullanılan kaliteli bir sudur. Körteke Kalesi Bozdoğan ilçesine bağlı olan Körteke Köyünde yer alır. Körtekele Kalesinin içinde akropol, sarnıç ve iki kule kalıntıları vardır. Yüksek bir tepe üzerine kurulan Körteke Kalesi muazzam manzarası ile ziyaretçilerin dikkatini çeker. Bozdoğan Çarşı hamamı, Yapı Bozdoğan çarşısı içinde çarşı camii içinde yer alır. Arapapıştı Kanyonu, Aydın’ın Bozdoğan ilçesindeki Kemer Barajı’nı üzerinde bulunduran Akçay’ın oluşturduğu önemli bir kanyondur. Kanyon, İnceğiz Kanyonu olarak da bilinir fakat turistik olarak daha çok Arapapıştı ismi kullanılır. Arapapıştı Kanyonu’nda ziyaret etmeniz gereken en önemli yerlerden biri kanyonun içine düzenlenen tekne turlarının kalktığı nokta Arapapıştı Kanyonu İskelesidir. İkincisi ise o muhteşem manzarayı görebileceğiniz Arapapıştı Kanyonu Seyir Tepesidir. Burada harika manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Aydın Bozdoğan satılık daire arayışınız sona erdiğinde ilçedeki bu güzellikleri vakit kaybetmeden görmelisiniz.

Bozdoğan Satılık Konut Bakabileceğiniz Mahalleler

İlçenin 54 Mahallesi vardır. Bölgedeki ev bakabileceğiniz mahalleler; Karabağlar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Akyaka Mahallesi, Kızılca Mahallesi, Asma Mahallesi, Hıdırbaba Mahallesi, Güneyyaka Mahallesi, Kılavuzlar Mahallesi, Akçay Mahallesi, Hışımlar Mahallesi, Çamlıdere Mahallesi, Akseki Mahallesi, Karaahmetler Mahallesi, Haydere Mahallesi, Alamut Mahallesi, Kazandere Mahallesi, Güvenir Mahallesi, Alhisar Mahallesi, Koyuncular Mahallesi, Dutağaç Mahallesi, Altıntaş Mahallesi, Olukbaşı Mahallesi, Başalan Mahallesi, Kızıltepe Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Amasya Mahallesi, Tütüncüler Mahallesi, Güney Mahallesi, Örtülü Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Yazıkent Mahallesi, Kavaklı Mahallesi, Örentaht Mahallesi, Dömen Mahallesi, Yenice Mahallesi, Körteke Mahallesi, Eymir Mahallesi, Örencik Mahallesi, Güre Mahallesi, Ziyaretli Mahallesi, Yeni Mahallesi, Kamışlar Mahallesi, Örmepınar Mahallesi, Sırma Mahallesi, Yeşilçam Mahallesi, Hisar Mahallesi, Yeşil Yenice Mahallesi, Madran Mahallesi, Kakkalan Mahallesi, Pınarlı Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Kemer Mahallesi, Yaka Mahallesi, Konaklı Mahallesi ve Seki Mahallesidir. Henüz ilçenin hangi mahallesinden ev alacağınıza karar veremediyseniz Aydın bozdoğan da müstakil ev ilanlarına sitemizden göz atabilirsiniz.

Bozdoğan Satılık Konut Fiyatları

2019 EmlakJet bölge raporuna göre ilçedeki konut sayısı 18.597’dir. Bu konutlarda yaşayan ortalama kişi sayısı 3,13’tür. Toplam işyeri sayısı 1.857dir. Bölgedeki satılık konutların alanları ortalama 120 metrekareden oluşur. Bozdoğan satılık konut fiyatları ortalama 222.120 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen satılık konut fiyatı 1.851 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin geri dönüş süreleri 29 yıldır. Bu da bir konutun satış fiyatını kira vasıtasıyla geri ödeme süresinin 22 yıl olduğu anlamına gelir.

Ev arayışınızda doğru adrestesiniz. EmlakJet sizin için bölgedeki satılık daire ilanlarını bir araya getirdi. Siz de Aydın Bozdoğan'da uygun fiyatlı satılık ev arayışınızda listeleme sayfalarımızdan yararlanabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

Çin'den Krizdeki Emlak Sektörüne Fina...

21 Kasım 2022

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

TOKİ Arsa ve İş Yeri Başvurularında S...

15 Kasım 2022

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

Kentsel dönüşümle 3,2 milyon konut ye...

15 Kasım 2022

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

Faiz Artışları Küresel Konut Pazarını...

15 Kasım 2022

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

‘Çanakkale’de arsa’ hayali ve perde a...

15 Kasım 2022

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.