/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Beyağaçcancel

Denizli Beyağaç Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Beyağaç Satılık Konut Alacaklara Emlakjet İlçe Rehberi

Emlakjet.com yeni bir ev sahibi olmak isteyen herkese aradıkları evi en hızlı ve en kolay şekilde buldurmaya yardımcı olmaya uzun yıllardır devam ediyor. İstediğiniz kriterlere en uygun ilanı kolaylıkla bulup, hızlıca sahip olabileceğiniz Jethat teknolojisi ile her geçen gün mutlu ev sahiplerinin sayısını artırmaktan gurur duyuyoruz. Beyağaç satılık konut almayı düşünenler için özel olarak hazırladığımız bu yazımızda sizlere ilçe hakkında bilinmesi gereken tüm genel bilgileri aktardıktan sonra ev ve lokasyon tercihinizde kolaylık sağlayacak.

Beyağaç, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Denizli ilinin merkezine 94 kilometre güneyinde yer alan az nüfusa sahip bir ilçesidir. Oldukça yeşil ve serin bir mevkide yer alan ilçede Kartal Gölü ve serin yaylaları ile ünlüdür. Büyük Menderes’e dökülen ayrıca kemer barajına yaşam kaynağı olan Akçay buradadır. Sandras Dağı’nın tüm ihtişamı, temiz oksijen dolu doğal güzellikleri ile tam bir cennettir. Anıt ağaçları kamp yerleri ile ünlüdür. İlçede yaşayanların ekonomik gelir kaynağı tütüncülük ve hayvancılıktır. İklimi yumuşak Akdeniz iklimi olan ilçeye yılda 2 - 3 defa kar yağışı gerçekleşir. Beyağaç satılık daire düşünenler için çevresinde bulunan diğer ilçeler şunlardır;

  • Kuzeyinde Kale ilçesi,
  • Batısında Muğla ili,
  • Doğusunda Tavas ve Acıpayam ilçesi,
  • Güneyinde Muğla ili ile çevrilidir. 

2019 yılı TÜİK verileri ile nüfusu 6.903 kişidir. Bu nüfusun yüzde 48,78’i kadın, yüzde 51,23’ü erkekten oluşmaktadır. Yüzölçümü toplam 436 kilometrekare, rakımı ise 650 metredir. İlçeden Denizli il merkezine her saat başı ilçe merkezinden kalkan yolcu minibüsleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. 

Beyağaç Satılık Konut Alacaklar İçin İlçenin Mahalleleri

Denizli’nin Beyağaç ilçesi 1991 yılında müstakil ilçe statüsüne yükselmiştir. İlçe idari teşkilatlanmasında toplam 8 köy ve 15 mahalle bulunmaktadır. İlçenin köyleri; Eşenler Köyü, Uzunoluk Köyü, Geriçam Köyü, Yeniçeşme Köyü, Sazak Köyü, Pınarönü Köyü, Kızılcaağaç Köyü, Kapuz Köyüdür. İlçede satılık ev alabileceğiniz mahalleleri ise şunlardır; Çamlık Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Zafer Mahallesi, Yeniçeşme Mahallesi, Uzunoluk Mahallesi, Sazak Mahallesi, Kızılcaağaç Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Pınarönü Mahallesi, Yeni Mahallesi, Subaşı Mahallesi, Geriçam Mahallesi, Eşenler Mahallesi. Denizli Beyağaç’ta satılık ev düşünenler Emlakjet’in emlakçılarından danışmanlık hizmeti satın alabilir ya da tüm ilanları internet sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Beyağaç Satılık Konut Alacaklar İçin İlçenin Ekonomik Yapısı 

İlçenin ekonomik yapısı tarım ve hayvancılığa dayalıdır. En önemli geçim kaynağı tütün yetiştiriciliğidir. Tütünün yanında mısır, karpuz, buğday, arpa üretimi de gerçekleşmektedir. İlçede Uzunoluk Köyü sınırları içerisinde bulunan ve bir maden şirketi tarafından işletilen krom işletmesi ve Orman Ürünleri Sanayii dalında faaliyet gösteren doğrama ve kereste işletmesi vardır. İlçede yapımı tammalanmış olan 5 milyon metreküp su kapasiteli Eşenler sulama göleti ile Beyağaç ovasını sulamaya yönelik kanalların yapımı ile sulu tarıma geçilmiştir. Tarım ve hayvancılık ile uğraşanların en çok tercih ettiği Denizli Beyağaç’ta sahibinden satılık müstakil ev ilanları için listeleme sayfamızı kontrol etmeyi unutmayın.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Haziran Ayı Konut Satış İst...

TÜİK 2020 Haziran Ayı Konut Satış İst...

14 Temmuz 2020

İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

13 Temmuz 2020

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Beyağaç Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.