/static/img/logo.svg
search
Düzce Merkezcancel

Düzce Merkez Satılık Ev

araması için 849 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Düzce Merkez Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak konut satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Düzce merkez satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, eğitim, sağlık, mahalleleri ve konut kira piyasasını öğrenebilirsiniz.

Düzce Merkez Satılık Konut Arayanlara İlçe Genel Bilgisi

Düzce ilinin merkezinde yer alan ilçe Batı Karadeniz havzası içerisinde yer almaktadır. Doğusuna Bolu ili, batısında Sakarya ili, kuzeydoğusunda Zonguldak ili yer alan ilçenin denizden yüksekliği 180 metredir. Akarsu kaynakları bakımından oldukça zengin olan ilçede bulunan belli başlı akarsular:

  • Büyük Melen Çayı, 
  • Küçük Melen Çayı, 
  • Asar Suyu, 
  • Uğur Suyu ve 
  • Aksu Deresidir.

Düzce merkez satılık ev arayışında olan vatandaşlar ilçenin Batı Karadeniz ve Orta Anadolu iklimi arasında bir geçiş iklimi özelliği gösterdiği bilgisine ulaşmaktadırlar. Bitki örtüsü oldukça zengin olan ilçede kavak, fındık ve çeşitli meyve ağaçlarına, yüksek kesimlerde kayın, meşe, köknar, kızılağaç, çam ağaçların bulunduğu zengin ormanlar bulunmaktadır. 

Düzce Merkez Satılık Konut Arayanlar İçin ilçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 240 bin 633’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,42’sini (118 bin 923) erkek, yüzde 50,58’ini (121 bin 633) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Düzce merkez satılık daire tercihinde bulunacak olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 64 adet mahalle bulunmaktadır. Düzce merkez satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Ağaköyü Mahallesi, Akınlar Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Arapçiftliği Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Azmimilli Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Ballar Mahallesi, Beyciler Mahallesi, Beytepe Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Cedidiye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakırlar Mahallesi, Çamköy Mahallesi, Çamlıevler Mahallesi, Çavuşlar Mahallesi, Çay Mahallesi, Çayırtarla Mahallesi, Çiftepınarlar Mahallesi, Darıcı Mahallesi, Dedeler Mahallesi, Demetevler Mahallesi, Derelitütüncü Mahallesi, Dokuzpınar Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Güzelbahçe Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kara Hacımusa Mahallesi, Karaca Mahallesi, Kazukoğlu Mahallesi, Kiremitocağı Mahallesi, Koçyazı Mahallesi, Körpeşler Mahallesi, Kuyumcuhacıali Mahallesi, Kültür Mahallesi, Mergiç Mahallesi, Nalbantoğlu Mahallesi, Nusrettin Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Sallar Mahallesi, Sancaklar Mahallesi, Sarayyeri Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Şehit Bayram Gökmen Mahallesi, Şehit Hüseyin Kıl Mahallesi, Şehit Kemal Işıldak Mahallesi, Şehit Murat Demir Mahallesi, Şekerpınar Mahallesi, Şerefiye Mahallesi, Şıralık Mahallesi, Terzialiler Mahallesi, Tokuşlar Mahallesi, Uzunmustafa Mahallesi, Yahyalar Mahallesi, Yazlık Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi veYukarı Yahyalar Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihinizi Düzce Merkez ilçesinden yana kullanmak istiyorsanız güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Düzce Merkez’de uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Bekar Erkeğe Ev yok Diyen Ev Sahibi v...

Bekar Erkeğe Ev yok Diyen Ev Sahibi v...

20 Ocak 2020

Yeni İmar Kanunuyla Neler Değişti?

Yeni İmar Kanunuyla Neler Değişti?

17 Ocak 2020

2019 Konut Satış İstatistikleri Değer...

2019 Konut Satış İstatistikleri Değer...

15 Ocak 2020

Silivri Kentsel Dönüşüm Strateji Belg...

Silivri Kentsel Dönüşüm Strateji Belg...

15 Ocak 2020

İmar Alanında Yeni Düzenleme

İmar Alanında Yeni Düzenleme

14 Ocak 2020

Düzce Merkez Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.