/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Keşancancel

Edirne Keşan Satılık Ev

araması için 192 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Keşan Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak konut satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Keşan satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Keşan Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Edirne’nin önemli ilçelerinden biri olan Keşan ilçesi ildeki en büyük beşinci yerleşim yeridir. İlçenin kuzeyinde İpsala ve Uzunköprü, güneyinde Çanakkale ilinin Gelibolu ilçesi, batısında Enez ilçesi ve Ege Denizi, doğusunda ise Tekirdağ ilinin Malkara ilçesi yer almaktadır. Keşan satılık ev arayan vatandaşlar yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Marmara Bölgesi’nin Trakya bölümünde yer aldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. Yüzölçümü 1078 kilometrekare olan ilçenin rakımı 100 metredir. İlçeye en fazla yağış kış aylarında en az yağış ise yaz aylarında düşmektedir. İlçede Akdeniz ikliminin Marmara’ya özgü iklimi etkili olmaktadır. İlçede son 20 yılda gerçekleşmekte olan bir yapılaşma dikkat çekmektedir. Bu yapılaşma da bölgeye düş bölgelerden halkın ilgi gösterdiğinin en güzel kanıtıdır. İlçedeki bu gelişmeler sosyal yaşamı ve bölge ekonomisini olumlu etkilemektedir.

Keşan Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 84 bin 442’dir. İlçe nüfusunun yüzde 51,51’ini (43 bin 496) erkek, yüzde 48,49’unu (40 bin 946) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Keşan satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 17 mahalle ve 45 köy bulunmaktadır. Keşan satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Aşağı Zaferiye Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydoğan Mahallesi, Beykent Mahallesi, Büyük Cami Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Mahallesi, İspat Cami Mahallesi, İstasyon Mahallesi, İstiklal Mahallesi, İzzetiye Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Paşayiğit Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenimescit Mahallesi, Yukarı Zaferiye Mahallesi, Akçeşme Köyü, AKhoca Köyü, Altıntaş Köyü, Bahçeköy Köyü, Barağı Köyü, Beyköy Köyü, Boztepe Köyü, Büyükdoğanca Köyü, Çamlıca Köyü, Çelebi Köyü, Dişbudak Köyü, Çeltik Köyü, Danişment Köyü, Erikli Köyü, Gökçetepe Köyü, Gündüzler Köyü, Kadıköy Köyü, Karacaali Köyü, Karahisar Köyü, Karasatı Köyü, Karlı Köyü, Kılıçköy Köyü, Kızkapan Köyü, Koruklu Köyü, Kozköy Köyü, Küçükdoğanca Köyü, Lalacık Köyü, Mahmutköy Köyü, Maltepe Köyü, Mecidiye Köyü, Mercan köyü, Orhaniye Köyü, Pırnar Köyü, Sazlıdere Köyü, Siğilli Köyü, Seydiköy Köyü, Suluca Köyü, Şükrüköy Köyü, Türkmen Köyü, Yaylaköy Köyü, Yeniceçiftlik Köyü, Yerlisu Köyü ve Yeşilköy Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihinizi Edirne Keşan ilçesinden yana kullanmak istiyorsanız güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Edirne Keşan da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

17 Ocak 2021

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

14 Ocak 2021

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

15 Aralık 2020

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit,  ...

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit, ...

7 Aralık 2020

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

Keşan Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.