Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Horasancancel
Erzurumcancel

Erzurum Horasan Satılık Ev

araması için 4 ilan bulundu

Horosan Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet ekibi olarak daire satın almak isteyen kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Horosan satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile bölgeyi tanımak için internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut kira piyasasını hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Horosan Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Erzurum iline bağlı bir ilçe merkezi olan Horosan ilçesinin kuzeyinde ve doğusunda Kars ili, güneyinde Ağrı ve Karayazı ilçesi, batısında Köprüköy ve Pasinler ilçeleri, kuzeybatısında ise Narman ilçesi yer almaktadır. 1954 yılına kadar Pasinler ilçesi bağlı bir bucak merkezi olan bölge bu tarihten sonra ilçe merkezi yapılmıştır. İlçe belediye teşkilatlanması ise 1953 yılında kurulmuştur. Horosan satılık daire arayışında olan kişiler ilçe ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe ekonomisinin temelini tarım ve hayvancılık faaliyetleri oluşturmaktadır. İlçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamından hububat ürün tarımı yapılırken, hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yaşayan halk bölgenin sanayisinin çok gelişmemesinden ötürü sanayi alanında çalışmak için komşu bölgelere gitmektedirler. 

Horosan Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 39 bin 445’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,93’ünü (20 bin 90) erkek, yüzde 49,07’sini (19 bin 355) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Horosan satılık konut arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 87 adet mahalle bulunmaktadır. Horosan satılık daire arayışında bulunabileceğiniz mahalleler: Alagöz Mahallesi, Aliçeyrek Mahallesi, Aras Mahallesi, Ardı Mahallesi, Arpaçayır Mahallesi, Aşağıaktaş Mahallesi, Aşağıbademözü Mahallesi, Azap Mahallesi, Bahçe Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Camii Kebir Mahallesi, Çamlıkale Mahallesi, Çamurlu Mahallesi, Çayırdüzü Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Dalbaşı Mahallesi, Danişment Mahallesi, Değirmenler Mahallesi, Dikili Mahallesi, Döllek Mahallesi, Dönertaş Mahallesi, Eğertaşlar Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Gerek Mahallesi, Gündeğer Mahallesi, Hasanbey Mahallesi, Haydarlı Mahallesi, Hızardere Mahallesi, Hızırilyas Mahallesi, İğdeli Mahallesi, İncesu Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kadıcelal Mahallesi, Kalender Mahallesi, Karabıyık Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karaçuha Mahallesi, Karapınar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kemerli Mahallesi, Kepenek Mahallesi, Kırık Mahallesi, Kırkdikme Mahallesi, Kırkgözeler Mahallesi, Kırklar Mahallesi, Kızılca Mahallesi, Kızlarkale Mahallesi, Küçükkonak Mahallesi, Kükürtlü Mahallesi, Mollaahmet Mahallesi, Mollamelik Mahallesi, Muratbağı Mahallesi, Mümtaz Turan Mahallesi, Pınar Mahallesi, Pirali Mahallesi, Pirhasan Mahallesi, Saçlık Mahallesi Sekman Mahallesi Şerefiye Mahallesi Şeyhyusuf Mahallesi Tahirhoca Mahallesi Tavşancık Mahallesi, Teknecik Mahallesi, Yarboğaz Mahallesi, Yaylacık Mahallesi, Yazılıtaş Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilöz Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Yıldıran Mahallesi, Yukarıbademözü Mahallesi, Yukarıhorum Mahallesi, Yukarıtahirhoca Mahallesi, Yürükatlı Mahallesi ve Yüzören Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Erzurum Horosan ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Erzurum Horasan uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Horasan Satılık Ev
Adnan Menderes MahallesiAğıllı MahallesiAkçataş MahallesiAkçatoprak MahallesiAlagöz MahallesiAliçeyrek MahallesiAras MahallesiArdı MahallesiArpaçayır MahallesiAşağıaktaş MahallesiAşağıbademözü MahallesiAzap MahallesiBahçe MahallesiBulgurlu MahallesiCamii Kebir MahallesiÇamlıkale MahallesiÇamurlu MahallesiÇayırdüzü MahallesiÇiftlik MahallesiDalbaşı MahallesiDanişment MahallesiDeğirmenler MahallesiDikili MahallesiDöllek MahallesiDönertaş MahallesiEğertaşlar MahallesiEsentepe MahallesiFatih Sultan Mehmet MahallesiGerek MahallesiGündeğer MahallesiGüzelyayla MahallesiHacıahmet MahallesiHacıhalil MahallesiHarçlı MahallesiHasanbaba MahallesiHasanbey MahallesiHaydarlı MahallesiHızardere MahallesiHızırilyas MahallesiIğırbığır Mahallesiİğdeli Mahallesiİncesu Mahallesiİnönü MahallesiKadıcelal MahallesiKalender MahallesiKarabıyık MahallesiKaracaören MahallesiKaraçuha MahallesiKarapınar MahallesiKaynarca MahallesiKazım Karabekir MahallesiKemerli MahallesiKepenek MahallesiKırık MahallesiKırkdikme MahallesiKırkgözeler MahallesiKırklar MahallesiKızılca MahallesiKızlarkale MahallesiKüçükkonak MahallesiKükürtlü MahallesiMollaahmet MahallesiMollamelik MahallesiMuratbağı MahallesiMümtaz Turan MahallesiPınar MahallesiPirali MahallesiPirhasan MahallesiRecep Tayyip Erdoğan MahallesiSaçlık MahallesiSekman MahallesiŞerefiye MahallesiŞeyhyusuf MahallesiTahirhoca MahallesiTavşancık MahallesiTeknecik MahallesiYarboğaz MahallesiYaylacık MahallesiYazılıtaş MahallesiYeşildere MahallesiYeşilöz MahallesiYıldıran MahallesiYukarıbademözü MahallesiYukarıhorum MahallesiYukarıtahirhoca MahallesiYürükatlı MahallesiYüzören Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.