Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Mihalgazicancel
Eskişehircancel

Eskişehir Mihalgazi Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Mihalgazi Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Tanıtım Rehberi

Emlakjet.com eşliğinde oluşturduğumuz bu tanıtım rehberinde; Mihalgazi satılık konut arayanlar için Eskişehir’e doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Eskişehir’in Mihalgazi ilçesi, 9 mahalleden meydana gelmiş olup 2019 yılı TUİK son nüfus bilgilerine göre 3.373 nüfusla Eskişehir’in %0,39’luk kısmını kapsayan bir ilçesidir.

Eskişehir il merkezine 39 km uzaklıkta kalan bu ilçemiz; 131 km2 yüz ölçümüne sahiptir. Ekonomik geçim kaynağı; sebze ve meyve üreticiliği üzerinedir. Ulaşımı; merkezden kalkan toplu taşıma araçlarıyla çok rahat sağlanabilir. Ülkenin en önemli akarsularından olan Sakarya Nehri ilçeyi doğudan batıya doğru ikiye bölmektedir. İlçenin doğal güzelliklerinden de bahsedecek olursak eğer; Sakarıılıca Kaplıcaları gibi 55 derece ısıya sahip birçok hastalığa iyi gelen şifa merkezine sahiptir.

Eskişehir’in bu ilçesinde Mihalgazi satılık daire arayanlar için ilçenin;

  • Doğusunda; Eskişehir’in Sarıcakaya ilçesi,
  • Kuzeyinde ve Batısında; Bilecik ili,
  • Güneyinde; Eskişehir’in Merkez ilçesi yer almaktadır.

Mihalgazi Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Fiyat Bilgisi

Emlakjet’in emlakçılarından edinilen bilgiler doğrultusunda Mihalgazi ilçesinden ev satın almak isteyenlere Mihalgazi’ye ait dairelerin fiyatlarını ve m2’lerini; oda sayılarıyla birlikte sizler için paylaşmak istiyoruz. İlçede, birim fiyatı m2 üzerine 1.620 TL olan ortalama alanı 160 m2 sahip daireleri, 259.200 TL’ye satın alabilirsiniz. Yani; 

  • Ortalama; 130-160 m2 alana sahip bir 3+1 daireyi 170.000-260.000TL arasında,
  • Ortalama; 120 m2 alana sahip bir müstakil 3+1 evi 150.000-210.000TL arasında bir fiyata satın alabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmek istersek fiyatlar; bulunduğu bölgenin yaşam şartlarına göre değişim gösterebilir. Dilerseniz bu daireleri istediğiniz kriterlere uyduğu takdirde müstakil ev, villa, daire, bağ evi ve prefabrik ev tipinde de satın alabilmeniz mümkün. Eğer ki memur veya çalışan olup ilçeyle sürekli bir bağlantı halinde olduğunuz bir durumunuz var ise kendinize farklı alternatif çözümler de üretebilirsiniz. Örneğin; Eskişehir Merkezden ev satın alıp ilçeye gün içerisinde belli saatlerde kalkan minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz, böylelikle merkezden uzak kalmazsınız. Eğer bu konuda daha detaylı bir yardım almak isterseniz Emlakjet.com listeleme sayfasına Mihalgazi satılık müstakil ev yazıp istediğiniz kriterlerde ki evi seçip emlakçılarımızla veya ev sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Mihalgazi Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Mahalle Bilgileri

Eskişehir’in Mihalgazi ilçesine ait ev satın alabileceğiniz toplam 9 mahalle vardır. Emlakjet, buradan ev satın almayı düşünenler için en kalabalık nüfusa ait mahallerinden birkaçını, sizleri bilgilendirmek amaçlı yazıya döküp derledi. Bunlar;

  • Alpagut Mahallesi,
  • Dokuz Mayıs Mahallesi,
  • Sakarıılıca Mahallesi,
  • Karaoğlan Mahallesi,
  • İstiklal Mahallesi’dir.

Mihalgazi ilçesine ait en uygun ve en yaşanabilir evlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için bölgenin en güvenilir emlakçılarını ve ev sahiplerini sizlere sunan Emlakjet.com listeleme sayfasına Eskişehir Mihalgazi Alpagut Mahallesi müstakil ev yazarak dilediğiniz kriterlerde ki evlere en hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.