Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Odunpazarı Gökmeydan Mahallesi Satılık Ev

araması için 25 ilan bulundu
search
Gökmeydan Mahallesicancel
Odunpazarıcancel
Eskişehircancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR

Gökmeydan Mahallesi Satılık Konut Arayanlara Bölge Rehberi

Gökmeydan Mahallesi satılık konut bakan takipçilerimiz için mahalle hakkındaki genel bilgilere yer verdiğimiz yazımızı hazırladık. Gökmeydan Mahallesi, Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde yer alan bir mahalledir. Bölgede karasal iklim hâkimdir. Yazlar sıcak ve yağışsız, kışlar soğuk ve kar yağışlıdır. Yağışlar az ve kısa sürelidir. Ağustos, Temmuz ve Eylül ayları en az yağış alan aylardır. Yıllık yağış ortalaması ise 373,6 mm'dir. Bir senenin yaklaşık 90-100 günü yağışlı geçer. Sıcaklık rejimi karasal özelliktedir.  Bitki örtüsü İç Anadolu Bölgesi'nin tipik bitki örtüsü olan bozkırdır. Şehrin yemek türlerinden bazıları: Göceli Tarhana, Islat Tarhana, Kelem Dolması, Harşıl, Katlama Böreği, Düğü Köftesi Çorbası, Kuzu Sorpa, Üyken Börek, Kaşık Börek, Çibörek, Haşhaşlı Bükme, Toyga Çorbası, Sütlü Ovmaç Çorbası, Haşhaşlı Dolama, Mercimekli Mantı, Köbete, Sarıburma, Cantık, Kavurma Börek ve Kıygaşa Kırım - Tatar mutfağı’dır.

Gökmeydan Mahallesi Satılık Konut Tercih Edeceklere Bölgenin Kurumları

Emlakjet ile artık ev arayışı daha kolay. Sizler için hazırladığımız bu yazıda mahallede yer alan kurumları ayrıntılarıyla birlikte bulabilirsiniz.

·       Turgut Reis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Gökmeydan Mah., Kağıthane Sok., No:51, Posta kodu: 26100 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Sami Sipahi Ortaokulu, Gökmeydan Mahallesi, Kağıthane Sok., No:48, Posta kodu: 26100 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Gökmeydan Mahallesi Muhtarlığı, Gökmeydan Mahallesi, Ulus Caddesi, No:71, Posta kodu: 26100 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Ziyapaşa Eczanesi, Gökmeydan Mahallesi, Duygu Sokak, No:5, Posta kodu: 26100 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Sarar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Gökmeydan Mah., Sarper Blv., No:20, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Eskişehir Şehr-i Aşk Adası, Gökmeydan Mahallesi, Ondokuz Mayıs Caddesi, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Şeker İlkokulu, Gökmeydan Mahallesi, Ondokuz Mayıs Caddesi, Posta kodu: 26100 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaöğretim Okulu, Gökmeydan Mah.  Gülağaç Sok., No:1, Posta kodu: 26100 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Hacı Usta Antep Kebap, Gökmeydan Mah., Ondokuz Mayıs Cad., No:104, Posta kodu: 26100 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Gaziantep Akar Pide Kebap, Gökmeydan Mahallesi, Ulus Cad., No:71, Posta kodu: 26100 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Esbike Bisiklet Atölyesi, Gökmeydan Mahallesi, Sinangil Sok., No:6, Posta kodu: 26100 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Kent Gross Market, Gökmeydan Mahallesi, Ondokuz Mayıs Cad., No:210, Posta kodu: 26100 Odunpazarı/Eskişehir.

Siz de bu mahallede yaşamak istiyorsanız Gökmeydan Mahallesi satılık ev ilanlarına sitemizden istediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

Gökmeydan Mahallesi Satılık Konut Emlak Piyasası

2020 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık konutların alanları ortalama 128 metrekare olarak karşımız çıkar. Gökmeydan Mahallesi satılık konut fiyatları 376.832 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 2.944 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 30 yıldır.

Gökmeydan Mahallesi satılık konut arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Hayallerinizdeki eve hemen sahip olmak için emlakçıdan ya da sahibinden satılık daire Gökmeydan Mahallesi ilanlarına listeleme sayfalarımız üzerinden kolayca göz atabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Yıl Sonunda Kiraların Yüzde 30 Düşmes...

Yıl Sonunda Kiraların Yüzde 30 Düşmes...

18 Ağustos 2022

Konut Fiyatlarında İnanılmaz Yükseliş

Konut Fiyatlarında İnanılmaz Yükseliş

18 Ağustos 2022

ABD'de Ulusal Konut Fiyat Endeksi Yüz...

ABD'de Ulusal Konut Fiyat Endeksi Yüz...

18 Ağustos 2022

Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı Arttı !

Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı Arttı !

18 Ağustos 2022

Yabancıların Konut İlgisi Arttı ! Yab...

Yabancıların Konut İlgisi Arttı ! Yab...

18 Ağustos 2022

Odunpazarı Satılık Ev
71 Evler71 Evler Mahallesi75. Yıl OSB MahallesiAğapınarAğapınar MahallesiAkarbaşıAkarbaşı MahallesiAkcamiAkcami MahallesiAkçağlan MahallesiAkçakaya MahallesiAkkaya MahallesiAkpınar MahallesiAlanönü MahallesiArifiyeArifiye MahallesiAşağı Çağlan MahallesiAşağıılıca MahallesiAvdan MahallesiAyvacık MahallesiBüyükdereBüyükdere MahallesiCunudiye MahallesiÇamlıca MahallesiÇankayaÇankaya MahallesiÇavlum MahallesiDede MahallesiDeliklitaş MahallesiDemirli MahallesiDoğankaya MahallesiEmek MahallesiErenköyErenköy MahallesiEşenkara MahallesiGökmeydanGökmeydan MahallesiGöztepe MahallesiGülpınar MahallesiGültepe MahallesiGümele MahallesiGündoğdu MahallesiHarmandalı MahallesiHuzur MahallesiIhlamurkent Mahallesiİmişehir Mahallesiİstiklal MahallesiKalkanlı MahallesiKanlıpınar MahallesiKaraalan MahallesiKaracahöyük MahallesiKaracaşehir MahallesiKaraçay MahallesiKarahüyük MahallesiKaramustafa MahallesiKarapazar MahallesiKarapınar MahallesiKaratepe MahallesiKargın MahallesiKayacık MahallesiKayapınar MahallesiKıravdan MahallesiKırmızıtoprak MahallesiKireç MahallesiKurtuluşKurtuluş MahallesiKuyucak MahallesiLütfiye MahallesiMusalar MahallesiOrhangaziOrhangazi MahallesiOrta MahallesiOsmangaziOsmangazi MahallesiPaşa MahallesiSarısungur MahallesiSeklice MahallesiSevinç MahallesiSultandereSultandere 75. Yıl MahallesiSultandere MahallesiSümer MahallesiSüpüren MahallesiŞarkiye MahallesiTürkmentokat MahallesiUluçayır MahallesiVadişehir MahallesiVişnelik MahallesiYahnikapan MahallesiYassıhöyük MahallesiYenidoğan MahallesiYenikentYenikent MahallesiYenisofça MahallesiYıldıztepe MahallesiYukarıçağlan MahallesiYukarıılıca MahallesiYukarıkalabak MahallesiYürükkaracaören MahallesiYürükkırka Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.