Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Odunpazarı Gültepe Mahallesi Satılık Ev

araması için 12 ilan bulundu
search
Gültepe Mahallesicancel
Odunpazarıcancel
Eskişehircancel
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR

Gültepe Mahallesi Satılık Konut Almak İsteyenlere Bölge Hakkında Merak Edilenler

Gültepe Mahallesi satılık konut arayışınızda EmlakJet sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz. Hayalinizdeki evlere sadece bir tık uzaklıktasınız. Ev almadan önce de mahalle hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazı tam olarak sizler için hazırlandı. Gültepe Mahallesi, Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde yer alan bir mahalledir. Bölgede karasal iklim hâkimdir. Yazlar sıcak ve yağışsız, kışlar soğuk ve kar yağışlıdır. Yağışlar az ve kısa sürelidir. Ağustos, Temmuz ve Eylül ayları en az yağış alan aylardır. Yıllık yağış ortalaması ise 373,6 mm'dir. Bir senenin yaklaşık 90-100 günü yağışlı geçer. Sıcaklık rejimi karasal özelliktedir. Bitki örtüsü İç Anadolu Bölgesi'nin tipik bitki örtüsü olan bozkırdır.

Gültepe Mahallesi Satılık Konut Tercih Edeceklere Bölgenin Kurumları

Emlakjet ile artık ev arayışı daha kolay. Sizler için hazırladığımız bu yazıda mahallede yer alan kurumları ayrıntılarıyla birlikte bulabilirsiniz.

·       Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Gültepe Mah., Şehit Yüzbaşı T. Cad., No:228, Posta kodu: 26040 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Günay Eczanesi, Gültepe Mahallesi, Ş. Yzb. T. Güngör Cad., No:192, 2 Posta kodu: 6040 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Fatih Anadolu Lisesi, Gültepe Mahallesi, Işıyan Sokak, No:27, Posta kodu: 26040 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Tekel Beğendik Market, Gültepe Mahallesi, Akarlar Sokak, No:15, Posta kodu: 26040 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Okka Eczanesi, Gültepe Mah., Halk Cad., No:109, Posta kodu: 26040 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Sevim Eczanesi, Gültepe Mah., Halk Cad., No:113, Posta kodu: 26040 Odunpazarı/Eskişehir.

·       A 101 Market, Gültepe Mah., Ş. Yzb. T. Güngör Cad., No:152, Posta kodu: 26040 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Denizci Tekel, Gültepe Mah., Posta kodu: 26040 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Hacı Bektaş-i Veli Şubesi  Ptt, Gültepe Mahallesi, Akbayır Sok., No:1, Posta kodu: 26040 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Taşbaşı Sürücü Kursu, Gültepe Mahallesi, Akbayır Sokak, No:4 A D:B, Posta kodu: 26040 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Süleyman Havva Kamışlı İlköğretim Okulu, Gültepe Mah., Baharlar Sok., No:55, Posta kodu: 26040 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Salih Zeki Anadolu Lisesi, Gültepe Mahallesi, Okçular Sokak, No:3, Posta kodu: 26040 Odunpazarı/Eskişehir.

Siz de bu mahallede ev sahibi olmak istiyorsanız Gültepe Mahallesi satılık daire ilanlarına ve bölgenin diğer yerlerindeki ilanlara listeleme sayfalarımız üzerinden hızlıca göz atabilirsiniz.

Gültepe Mahallesi Satılık Konut Emlak Piyasası

2020 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık konutların alanları ortalama 115 metrekare olarak karşımız çıkar. Gültepe Mahallesi satılık konut fiyatları 287.040 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 2.496 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 25 yıldır.

Gültepe Mahallesi satılık konut arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Siz de bütçenizi oluşturduysanız istediğiniz eve Emlakjet ile bir adım öndesiniz demektedir. Aradığınız evi bir an önce bulabilmek adına Gültepe Mahallesi satılık ev için listeleme sayfalarımıza göz atmanız yeterli.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Yıl Sonunda Kiraların Yüzde 30 Düşmes...

Yıl Sonunda Kiraların Yüzde 30 Düşmes...

18 Ağustos 2022

Aleyna Tilki'nin 3 Reklam Filminden K...

Aleyna Tilki'nin 3 Reklam Filminden K...

18 Ağustos 2022

Konut Fiyatlarında İnanılmaz Yükseliş

Konut Fiyatlarında İnanılmaz Yükseliş

18 Ağustos 2022

ABD'de Ulusal Konut Fiyat Endeksi Yüz...

ABD'de Ulusal Konut Fiyat Endeksi Yüz...

18 Ağustos 2022

Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı Arttı !

Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı Arttı !

18 Ağustos 2022

Odunpazarı Satılık Ev
71 Evler71 Evler Mahallesi75. Yıl OSB MahallesiAğapınarAğapınar MahallesiAkarbaşıAkarbaşı MahallesiAkcamiAkcami MahallesiAkçağlan MahallesiAkçakaya MahallesiAkkaya MahallesiAkpınar MahallesiAlanönü MahallesiArifiyeArifiye MahallesiAşağı Çağlan MahallesiAşağıılıca MahallesiAvdan MahallesiAyvacık MahallesiBüyükdereBüyükdere MahallesiCunudiye MahallesiÇamlıca MahallesiÇankayaÇankaya MahallesiÇavlum MahallesiDede MahallesiDeliklitaş MahallesiDemirli MahallesiDoğankaya MahallesiEmek MahallesiErenköyErenköy MahallesiEşenkara MahallesiGökmeydanGökmeydan MahallesiGöztepe MahallesiGülpınar MahallesiGültepe MahallesiGümele MahallesiGündoğdu MahallesiHarmandalı MahallesiHuzur MahallesiIhlamurkent Mahallesiİmişehir Mahallesiİstiklal MahallesiKalkanlı MahallesiKanlıpınar MahallesiKaraalan MahallesiKaracahöyük MahallesiKaracaşehir MahallesiKaraçay MahallesiKarahüyük MahallesiKaramustafa MahallesiKarapazar MahallesiKarapınar MahallesiKaratepe MahallesiKargın MahallesiKayacık MahallesiKayapınar MahallesiKıravdan MahallesiKırmızıtoprak MahallesiKireç MahallesiKurtuluşKurtuluş MahallesiKuyucak MahallesiLütfiye MahallesiMusalar MahallesiOrhangaziOrhangazi MahallesiOrta MahallesiOsmangaziOsmangazi MahallesiPaşa MahallesiSarısungur MahallesiSeklice MahallesiSevinç MahallesiSultandereSultandere 75. Yıl MahallesiSultandere MahallesiSümer MahallesiSüpüren MahallesiŞarkiye MahallesiTürkmentokat MahallesiUluçayır MahallesiVadişehir MahallesiVişnelik MahallesiYahnikapan MahallesiYassıhöyük MahallesiYenidoğan MahallesiYenikentYenikent MahallesiYenisofça MahallesiYıldıztepe MahallesiYukarıçağlan MahallesiYukarıılıca MahallesiYukarıkalabak MahallesiYürükkaracaören MahallesiYürükkırka Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.