Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Odunpazarı İmişehir Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
İmişehir Mahallesicancel
Odunpazarıcancel
Eskişehircancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR

İmişehir Mahallesi Satılık Konut Düşünenlere Bölge Hakkında Kilit Bilgiler

İmişehir Mahallesi satılık konut bakan EmlakJet ziyaretçilerinin mahalle hakkında bilgi sahibi olmaları için bu yazıyı hazırladık. İmişehir Mahallesi, Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde yer alan bir mahalledir. Bölgede karasal iklim hâkimdir. Yazlar sıcak ve yağışsız, kışlar soğuk ve kar yağışlıdır. Yağışlar az ve kısa sürelidir. Ağustos, Temmuz ve Eylül ayları en az yağış alan aylardır. Yıllık yağış ortalaması ise 373,6 mm'dir. Bir senenin yaklaşık 90-100 günü yağışlı geçer. Sıcaklık rejimi karasal özelliktedir. Bitki örtüsü İç Anadolu Bölgesi'nin tipik bitki örtüsü olan bozkırdır.

İmişehir Mahallesi Satılık Konut Tercih Edeceklere Bölgedeki Kültür ve Sanat

Eskişehir, üniversite şehri olması sayesinde sosyal aktivite bakımından oldukça çeşitliliğe sahiptir. Bölgede Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın üç sahnesi bulunur. İlki Haller Gençlik Merkezi Tepebaşı Sahnesi'dir. Dünya Tiyatrolar Gününde açılmıştır. Tek sahnesi olan salon 202 kişiliktir. Şehir Tiyatrolarının Oyunları gösterilmektedir. Diğeri B.S.M. Turgut Özakman Tiyatro Salonudur. 2002 yılında açılan sahne 178 kişiliktir. Şehir Tiyatrolarının etkinlikleri burada olmakta ve fuaye, sergi, seminer ve toplantı için de kullanılmaktadır. Son olarak Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı Tiyatro Salonu ise 569 kişiliktir. Merkezde Şehir Tiyatroları etkinlikleri ve Devlet Opera ve Bale etkinlikleri gerçekleşir. Aynı zamanda şehirde üç adet kültür merkezi yer alır. İlki Yunus Emre Kültür Merkezi'dir. Çeşitli tiyatro, seminer ve gösterilerin gerçekleştiği bir yerdir. Diğeri Anadolu Üniversitesine yakınlığı sayesinde öğrenciler tarafından da rağbet gören Haller Gençlik Merkezi'dir. Bir başka kültür merkezi ise Atatürk Kültür Merkezi'dir. 19. yüzyıldan kalan tarihi Surp Yerrortutyun Ermeni Kilisesi, Zübeyde Hanım Kültür Merkezi olarak kullanılmaktadır. Bölge sinema salonu bakımından oldukça zengindir. Şehirde Cinetime, Cinemaximum, Cinema Pink, Eskişehir Kültür Merkezi, Sinema Anadolu gibi salonlar yer alır. Bölgenin Akarbaşı Mahallesinde yer alan Halk Eğitim Merkezinde ihtiyaca ve isteğe göre ücretsiz kurslar verilir. Bazı kurs programları şunlardır: Biçki-dikiş, çiçek yapma, müzik, halk oyunları, bilgisayarlı muhasebe,  seramik, fotoğrafçılık, yabancı dil, bilgisayar işletmenliği. Siz de bu mahallede yaşamak istiyorsanız İmişehir Mahallesi satılık daire arayışlarınızda ilanlara sitemizden istediğiniz zaman dilediğiniz yerden kolayca göz atabilirsiniz.

İmişehir Mahallesi Satılık Konut Almak İsteyenlere Bölgenin Emlak Piyasası

2020 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık konutların alanları ortalama 300 metrekare olarak karşımız çıkar. İmişehir Mahallesi satılık konut fiyatları 1.011.900 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 3.373 Türk Lirasına denk gelir.

İmişehir Mahallesi satılık konut arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Satılık konut için bütçenizi hazırladıysanız size en uygun evler EmlakJet’te. İlgili ilanlara göz atarken bölgenin istediğiniz özelliklerdeki evlerine örneğin İmişehir Mahallesi satılık evler şeklinde aratarak listeleme sayfalarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

Bakan Kurumdan Yeni Açıklama 81 İlde ...

1 Ağustos 2022

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

“Yazlık Konutlar Sürekli Konuta Dönüş...

25 Temmuz 2022

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

TOKİ 24 İlde Düşük Taksitli Evler İçi...

18 Temmuz 2022

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

Odunpazarı Satılık Ev
71 Evler71 Evler Mahallesi75. Yıl OSB MahallesiAğapınarAğapınar MahallesiAkarbaşıAkarbaşı MahallesiAkcamiAkcami MahallesiAkçağlan MahallesiAkçakaya MahallesiAkkaya MahallesiAkpınar MahallesiAlanönü MahallesiArifiyeArifiye MahallesiAşağı Çağlan MahallesiAşağıılıca MahallesiAvdan MahallesiAyvacık MahallesiBüyükdereBüyükdere MahallesiCunudiye MahallesiÇamlıca MahallesiÇankayaÇankaya MahallesiÇavlum MahallesiDede MahallesiDeliklitaş MahallesiDemirli MahallesiDoğankaya MahallesiEmek MahallesiErenköyErenköy MahallesiEşenkara MahallesiGökmeydanGökmeydan MahallesiGöztepe MahallesiGülpınar MahallesiGültepe MahallesiGümele MahallesiGündoğdu MahallesiHarmandalı MahallesiHuzur MahallesiIhlamurkent Mahallesiİmişehir Mahallesiİstiklal MahallesiKalkanlı MahallesiKanlıpınar MahallesiKaraalan MahallesiKaracahöyük MahallesiKaracaşehir MahallesiKaraçay MahallesiKarahüyük MahallesiKaramustafa MahallesiKarapazar MahallesiKarapınar MahallesiKaratepe MahallesiKargın MahallesiKayacık MahallesiKayapınar MahallesiKıravdan MahallesiKırmızıtoprak MahallesiKireç MahallesiKurtuluşKurtuluş MahallesiKuyucak MahallesiLütfiye MahallesiMusalar MahallesiOrhangaziOrhangazi MahallesiOrta MahallesiOsmangaziOsmangazi MahallesiPaşa MahallesiSarısungur MahallesiSeklice MahallesiSevinç MahallesiSultandereSultandere 75. Yıl MahallesiSultandere MahallesiSümer MahallesiSüpüren MahallesiŞarkiye MahallesiTürkmentokat MahallesiUluçayır MahallesiVadişehir MahallesiVişnelik MahallesiYahnikapan MahallesiYassıhöyük MahallesiYenidoğan MahallesiYenikentYenikent MahallesiYenisofça MahallesiYıldıztepe MahallesiYukarıçağlan MahallesiYukarıılıca MahallesiYukarıkalabak MahallesiYürükkaracaören MahallesiYürükkırka Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.