Emlakjet

Odunpazarı İstiklal Mahallesi Satılık Ev

araması için 16 ilan bulundu
search
İstiklal Mahallesicancel
Odunpazarıcancel
Eskişehircancel

İstiklal Mahallesi Satılık Konut Arayanlara Bölge Rehberi

İstiklal Mahallesi satılık konut arayışında olan takipçilerimiz için mahalle hakkında bilinmesi gereken bazı noktalara dikkat çektik. İstiklal Mahallesi, Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde yer alan bir mahalledir. Bölgede karasal iklim hâkimdir. Yazlar sıcak ve yağışsız, kışlar soğuk ve kar yağışlıdır. Yağışlar az ve kısa sürelidir. Ağustos, Temmuz ve Eylül ayları en az yağış alan aylardır. Yıllık yağış ortalaması ise 373,6 mm'dir. Bir senenin yaklaşık 90-100 günü yağışlı geçer. Sıcaklık rejimi karasal özelliktedir. Bitki örtüsü İç Anadolu Bölgesi'nin tipik bitki örtüsü olan bozkırdır.

İstiklal Mahallesi Satılık Konut Tercih Edeceklere Bölgenin Kurumları

Emlakjet ile artık ev arayışı daha kolay. Sizler için hazırladığımız bu yazıda mahallede yer alan kurumları ayrıntılarıyla birlikte bulabilirsiniz.

·       Özel Eskişehir Göz Merkezi, İstiklal Mahallesi, Çınar Sokak, No:6, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Yunus Emre Devlet Hastanesi Semt Polikliniği, İstiklal Mah., Şair Fuzuli Cad., No:34, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Yeni Eczanesi, İstiklal Mah., Şair Fuzuli Cad,. No:22, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Eylül Eczanesi, İstiklal Mah., Şair Fuzuli Cad., No:43, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Özlem Eczanesi, İstiklal Mah., Şair Fuzuli Cad., 37/A, Posta kodu: 26020 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Halkbank Porsuk Şubesi, İstiklal Mah., Şair Fuzuli Cad., No: 40/A, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       İtalik Sahaf Kitabevi Kırtasiye, Dergi, Puzzle, Hobi Ürünleri, İstiklal Mah., İki Eylül Caddesi, Dinçer Sok., No:5, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları- Eskişehir, İstiklal Mah., Çınar Sok., No:11, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Ömer Ulutaş Müzik Evi, İstiklal Mahallesi, Dilekli Sokak, 11/A, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Eskişehir Music House, İstiklal Mah., Şair Fuzuli Caddesi, No:29 D:B, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Zeplin Kütüphane, İstiklal Mah., Esen Sok., 42/1, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Mng Kargo - 2 Eylül, İstiklal Mahallesi, Şirinyer Sokak, No:3, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

·       Deva Veteriner Kliniği, İstiklal Mahallesi, Konuk Sokak, No:38, Posta kodu: 26010 Odunpazarı/Eskişehir.

Siz de bu bölgeden ev sahibi olmak için İstiklal Mahallesi satılık daire ile ilgili ilanlara sitemizden dilediğiniz zaman istediğiniz yerden göz atabilirsiniz.

İstiklal Mahallesi Satılık Konut Emlak Piyasası

2020 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık konutların alanları ortalama 110 metrekare olarak karşımız çıkar. İstiklal Mahallesi satılık konut fiyatları 364.100 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 3.310 Türk Lirasına denk gelir. Evlerin ortalama geri dönüş süresi 20 yıldır.

İstiklal Mahallesi satılık konut arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Satılık konut arayışında en doğru adres EmlakJet. Siz de ev arayışında istediğiniz özelliklere sahip olan evi bir an bulmak için emlakçıdan ya da sahibinden satılık ev İstiklal Mahallesi ilanlarına listeleme sayfalarımızdan kolayca göz atabilirsiniz.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

Konut Fiyatları Neden Hızla Artıyor? ...

26 Eylül 2023

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

Yabancı Yatırımcı Gözünü Trakya’ya Di...

26 Eylül 2023

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

Büyükşehirlerde Yeni Konut Modelleri!...

26 Eylül 2023

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

TOKİ, 43 İlde 212 Konut ve 17 İlde 14...

25 Eylül 2023

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

7 Milyon Kiracıyı Ev Sahibi Yapacak K...

22 Eylül 2023

Odunpazarı Satılık Ev
71 Evler71 Evler Mahallesi75. Yıl OSB MahallesiAğapınarAğapınar MahallesiAkarbaşıAkarbaşı MahallesiAkcamiAkcami MahallesiAkçağlan MahallesiAkçakaya KöyüAkçakaya MahallesiAkkaya KöyüAkkaya MahallesiAkpınar KöyüAkpınar MahallesiAlanönü MahallesiArifiyeArifiye MahallesiAşağı Çağlan MahallesiAşağıılıca KöyüAşağıılıca MahallesiAvdan KöyüAvdan MahallesiAyvacık KöyüAyvacık MahallesiBüyükdereBüyükdere MahallesiCunudiye MahallesiÇamlıca KöyüÇamlıca MahallesiÇankayaÇankaya MahallesiÇavlum MahallesiDede MahallesiDeliklitaş MahallesiDemirli KöyüDemirli MahallesiDoğankaya KöyüDoğankaya MahallesiEmek MahallesiErenköyErenköy MahallesiEşenkara KöyüEşenkara MahallesiGökmeydanGökmeydan MahallesiGöztepe MahallesiGülpınar KöyüGülpınar MahallesiGültepe MahallesiGümele KöyüGümele MahallesiGündoğdu MahallesiHarmandalı KöyüHarmandalı MahallesiHuzur MahallesiIhlamurkent Mahallesiİmişehir Köyüİmişehir Mahallesiİstiklal MahallesiKalkanlı MahallesiKanlıpınar KöyüKanlıpınar MahallesiKaraalan KöyüKaraalan MahallesiKaracahöyük MahallesiKaracaşehir KöyüKaracaşehir MahallesiKaraçay KöyüKaraçay MahallesiKarahüyük KöyüKarahüyük MahallesiKaramustafa KöyüKaramustafa MahallesiKarapazar KöyüKarapazar MahallesiKarapınar MahallesiKaratepe KöyüKaratepe MahallesiKargın KöyüKargın MahallesiKayacık KöyüKayacık MahallesiKayapınar MahallesiKıravdan KöyüKıravdan MahallesiKırmızıtoprak MahallesiKireçköyü KöyüKireç MahallesiKurtuluşKurtuluş MahallesiKuyucak KöyüKuyucak MahallesiLütfiye KöyüLütfiye MahallesiMusalar KöyüMusalar MahallesiOrhangaziOrhangazi MahallesiOrta MahallesiOsmangaziOsmangazi MahallesiPaşa MahallesiSarısungur KöyüSarısungur MahallesiSeklice KöyüSeklice MahallesiSevinç MahallesiSultandereSultandere 75. Yıl MahallesiSultandere KöyüSultandere MahallesiSümer MahallesiSüpüren KöyüSüpüren MahallesiŞarkiye MahallesiTürkmentokat KöyüTürkmentokat MahallesiUluçayır KöyüUluçayır MahallesiVadişehir MahallesiVişnelik MahallesiYahnikapan KöyüYahnikapan MahallesiYassıhöyük MahallesiYenidoğan MahallesiYenikentYenikent MahallesiYenisofca KöyüYenisofça MahallesiYıldıztepe MahallesiYukarıçağlan KöyüYukarıçağlan MahallesiYukarıılıca KöyüYukarıılıca MahallesiYukarıkalabak KöyüYukarıkalabak MahallesiYürükkaracaören KöyüYürükkaracaören MahallesiYürükkırka KöyüYürükkırka Mahallesi
Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.