Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Odunpazarı Kanlıpınar Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
search
Kanlıpınar Mahallesicancel
Odunpazarıcancel
Eskişehircancel
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun sonuç bulunamadı. Farklı bir arama yapabilir veya benzer ilanları inceleyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle
Benzer İlanlar
KONUT
ARSA
İŞYERİ
TURİSTİK TESİS
KAT KARŞILIĞI ARSA
DEVREN İŞYERİ
400.000 - 700.000 TL
700.000 - 2.000.000 TL
2.000.000+ TL
TÜM FİYATLAR

Kanlıpınar Mahallesi Satılık Konut Bakanlara Bölge Hakkında Kilit Bilgiler

Kanlıpınar Mahallesi satılık konut arayışınızı yaparken mahalle hakkında genel bilgileri öğrenmek istiyorsanız bu yazı tam olarak sizlere göre. Kanlıpınar Mahallesi, Eskişehir ilinin Odunpazarı ilçesinde yer alan bir mahalledir. Bölgede karasal iklim hâkimdir. Yazlar sıcak ve yağışsız, kışlar soğuk ve kar yağışlıdır. Yağışlar az ve kısa sürelidir. Ağustos, Temmuz ve Eylül ayları en az yağış alan aylardır. Yıllık yağış ortalaması ise 373,6 mm'dir. Bir senenin yaklaşık 90-100 günü yağışlı geçer. Sıcaklık rejimi karasal özelliktedir. Bitki örtüsü İç Anadolu Bölgesi'nin tipik bitki örtüsü olan bozkırdır. Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından Uluslararası Eskişehir Şiir Buluşması adıyla bazı etkinlikler yapılmaktadır. Uluslararası Eskişehir Festivali, Zeytinoğlu Eğitim, Bilim ve Kültür Vakfı tarafından ilk 1995 senesinde gerçekleşmiştir. Klasik müzik, Klasik Türk müziği, Türk Halk müziği, caz, blues, rock, tiyatro, fotoğraf, resim, heykel sergileri, çağdaş dans ve bale, Sinema, çocuk etkinlikleri, konferans ve söyleşilere yer veren festival her yıl ekim ya da kasım ayında düzenlenmektedir. Ve Festival dokuz gün sürmektedir. Eskişehir'de festivalin düzenlendiği bazı mekânlar: Anadolu Üniversitesi, Büyükşehir Sanat Merkezi Tiyatro Salonu, Atatürk Kültür Merkezi Opera ve Bale Salonu, Sinema Salonu, Spor Salonu, Kent Merkezi, Büyükşehir Sanat Merkezi Tiyatro Salonu, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı Konser Salonu, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı Tiyatro Salonu.

Kanlıpınar Mahallesi Satılık Konut Almak İsteyenlere Bölgenin Coğrafyası

Sündiken Dağlarının güney yamaçlarında meşe çalılıkları daha yükseklerde ise bodur meşeler yer alır. 1300 metreden sonra bazı yerlerde karaçamlar vardır. Bazı kısımlarda karaçamların arasında, kızılçamlar da yer alır. Eskişehir'in güneyindeki platolarda orman yoktur ancak step bitkileri görülür. Bölgede söğütler, kavaklar, karaağaçlar ve koruluklardan oluşan bitki örtüsü yer alır. Eskişehir'den geçen önemli iki akarsudan biri Sakarya Nehri diğeri ise Porsuk Çayı'dır. Bu akarsuların bölge sınırları içinde bulunan arazisinde iki adet baraj vardır. Porsuk Çayı üzerinde Porsuk Barajı, Sakarya Nehri üzerinde ise Gökçekaya Barajı yer alır. Siz de bu mahallede bir eve sahip olmak istiyorsanız Kanlıpınar Mahallesi satılık daire ilanlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kanlıpınar Mahallesi Satılık Konut Tercih Edeceklere Bölgenin Emlak Piyasası

2020 yılı aralık ayı EmlakJet bölge raporuna göre bölgedeki satılık konutların alanları ortalama 132 metrekare olarak karşımız çıkar. Kanlıpınar Mahallesi satılık konut fiyatları 432.432 Türk Lirasıdır. Metrekare başına düşen birim fiyatı 3.276 Türk Lirasına denk gelir.

Kanlıpınar Mahallesi satılık konut arayışınızda bu bilgiler oldukça faydalı olacaktır. Siz de eğer bütçenizi hazırladıysanız ev ilanları arasından size en uygun olanı bulmak EmlakJet sayesinde oldukça kolay. Aradığınız kriterleri karşılayan evler Kanlıpınar Mahallesi satılık evler sahibinden ya da emlakçıdan seçenekleriyle sitemizde sizleri bekliyor.

 

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Yıl Sonunda Kiraların Yüzde 30 Düşmes...

Yıl Sonunda Kiraların Yüzde 30 Düşmes...

18 Ağustos 2022

Konut Fiyatlarında İnanılmaz Yükseliş

Konut Fiyatlarında İnanılmaz Yükseliş

18 Ağustos 2022

ABD'de Ulusal Konut Fiyat Endeksi Yüz...

ABD'de Ulusal Konut Fiyat Endeksi Yüz...

18 Ağustos 2022

Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı Arttı !

Kentsel Dönüşüm Kira Yardımı Arttı !

18 Ağustos 2022

Yabancıların Konut İlgisi Arttı ! Yab...

Yabancıların Konut İlgisi Arttı ! Yab...

18 Ağustos 2022

Odunpazarı Satılık Ev
71 Evler71 Evler Mahallesi75. Yıl OSB MahallesiAğapınarAğapınar MahallesiAkarbaşıAkarbaşı MahallesiAkcamiAkcami MahallesiAkçağlan MahallesiAkçakaya MahallesiAkkaya MahallesiAkpınar MahallesiAlanönü MahallesiArifiyeArifiye MahallesiAşağı Çağlan MahallesiAşağıılıca MahallesiAvdan MahallesiAyvacık MahallesiBüyükdereBüyükdere MahallesiCunudiye MahallesiÇamlıca MahallesiÇankayaÇankaya MahallesiÇavlum MahallesiDede MahallesiDeliklitaş MahallesiDemirli MahallesiDoğankaya MahallesiEmek MahallesiErenköyErenköy MahallesiEşenkara MahallesiGökmeydanGökmeydan MahallesiGöztepe MahallesiGülpınar MahallesiGültepe MahallesiGümele MahallesiGündoğdu MahallesiHarmandalı MahallesiHuzur MahallesiIhlamurkent Mahallesiİmişehir Mahallesiİstiklal MahallesiKalkanlı MahallesiKanlıpınar MahallesiKaraalan MahallesiKaracahöyük MahallesiKaracaşehir MahallesiKaraçay MahallesiKarahüyük MahallesiKaramustafa MahallesiKarapazar MahallesiKarapınar MahallesiKaratepe MahallesiKargın MahallesiKayacık MahallesiKayapınar MahallesiKıravdan MahallesiKırmızıtoprak MahallesiKireç MahallesiKurtuluşKurtuluş MahallesiKuyucak MahallesiLütfiye MahallesiMusalar MahallesiOrhangaziOrhangazi MahallesiOrta MahallesiOsmangaziOsmangazi MahallesiPaşa MahallesiSarısungur MahallesiSeklice MahallesiSevinç MahallesiSultandereSultandere 75. Yıl MahallesiSultandere MahallesiSümer MahallesiSüpüren MahallesiŞarkiye MahallesiTürkmentokat MahallesiUluçayır MahallesiVadişehir MahallesiVişnelik MahallesiYahnikapan MahallesiYassıhöyük MahallesiYenidoğan MahallesiYenikentYenikent MahallesiYenisofça MahallesiYıldıztepe MahallesiYukarıçağlan MahallesiYukarıılıca MahallesiYukarıkalabak MahallesiYürükkaracaören MahallesiYürükkırka Mahallesi
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.