/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Yeşilköy Sb Mahallesicancel

Bakırköy Yeşilköy Sb Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Yeşilköy Sb Mahallesi Satılık Konut Arayanlar İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Yeşilköy Sb Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, eğitim, sağlık, nüfus, sokakları ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alma tercihinde bulunabilirsiniz.

Yeşilköy Sb Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Hakkında Genel Bilgilendirme

İstanbul iline bağlı Bakırköy ilçesi içerisinde yer alan Yeşilköy Sb Mahallesi’nin toplam nüfusu 23.476’dır. Yeşilköy Sb Mahallesi satılık konut arayan kişilerin mahalle içerisinde konut tercihinde bulunabileceği 24 adet cadde ve 102 adet sokak bulunmaktadır. Mahalleden konut tercihinde bulunmayı düşünen kişiler mahallenin iklim ve ulaşım imkanları ile de yakından ilgilenmektedirler. Mahalle Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle de mahallede yazlar sıcak, kışlar ise oldukça yağışlıdır. Yeşilköy Sb Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşımında otobüs ve metro hatlarının kullanıldığı bilgisine ulaşmaktadır. Mahalle ulaşımında kullanılan ulaşım araçları:

  • 401 Numaralı Otobüs Hattı, 
  • 448 Numaralı Otobüs Hattı, 
  • 89K Numaralı Otobüs Hattı, 
  • 98 Numaralı Otobüs Hattı ve
  • M1A Numaralı Metro Hattı’dır.

Yeşilköy Sb Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Bilgileri

Mahalleden konut arayan çocuklu aileler mahallenin eğitim imkanları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Bakırköy Yeşilköy Sb Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin eğitim imkanları bakımından oldukça zengin olduğu bilgisine ulaşmaktadırlar. Mahalle içerisinde yer alan okullar:

  • Özel Vakıfcan Anaokulu: Yeşilköy Mah. THY Genel Müdürlük Binası Yanı, Atatürk Havalimanı Caddesi, 34149 Bakırköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 465 25 79 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Türk Hava Yolları Havacılık Akademisi: Yeşilköy Mahallesi. 341/49. Atatürk Havalimanı. B Kapısı, 34149 Bakırköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 463 63 63 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Global İngilizce Eğitim ve Danışmanlık: Dünya Ticaret Merkezi Egs Business Park Blokları No:12/1 B1 Blok Kapı No 71, 34149 Bakırköy. Daha detaylı bilgiler için (0212) 465 26 82 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Yeşilköy Özel Eğitim Meslek Okulu: Yeşilköy Mahallesi, Orhangazi Sokak, 34149 Bakırköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 662 41 41 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Yeşilköy Başaran Özel Eğitim Kurumu: Yeşilköy, İstasyon Caddesi D:No:10 Kat:3, 34149 Bakırköy/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 573 06 03 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul iline bağlı Bakırköy ilçesinin Yeşilköy Sb Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Bakırköy Yeşilköy Sb Mahallesi uygun fiyatlı ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Haziran Ayı Konut Satış İst...

TÜİK 2020 Haziran Ayı Konut Satış İst...

14 Temmuz 2020

İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

İş Yeri Kira Sözleşmelerinde Yeni Dön...

13 Temmuz 2020

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Bakırköy Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.