/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ferhatpaşa Sb Mahallesicancel

Çatalca Ferhatpaşa Sb Mahallesi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Ferhatpaşa Sb Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişilere Mahalle Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ferhatpaşa Sb Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, eğitim, sağlık, nüfus, sokakları ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

İstanbul ilinin önemli mahallelerinden biri olan Ferhatpaşa Sb Mahallesi, Avrupa Yakası’nda yer almaktadır. Ferhatpaşa Sb Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklim ve ulaşım imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Ferhatpaşa Sb Mahallesi satılık ev arayan kişiler mahalle ulaşımı ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle ulaşımında otobüs hattının kullanıldığının bilgisine ulaşılmaktadır. Mahalle ulaşımında kullanılan otobüs hattı:

  • 401 Numaralı Otobüs Hattı’dır.

Ferhatpaşa Sb Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut arayışında olan çocuk sahibi aileler mahallenin eğitim kurumları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından oldukça zengindir. Mahalle halkı mahallenin bu eğitim kurumlarından oldukça memnundur. Ferhatpaşa Sb Mahallesi satılık daire arayan kişilerin mahallede etrafında konut tercihinde bulunabileceği okullar:

  • Ferhatpaşa İlkokulu: Ferhatpaşa, Atatürk Caddesi/Ali Paşa Sokak, No:1, 34888 Çatalca/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 789 11 55 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu: Ferhatpaşa, Kadri Duymaz Sokak, 34540 Çatalca/İstanbul. Bu eğitim kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgiler için (0212) 789 21 13 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Ferhatpaşa Sb Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Sağlık Bilgisi

Ferhatpaşa Sb Mahallesi’nden konut satın almayı düşünen kişiler mahallenin sağlık imkanları hakkında detaylı araştırmalar yürütmektedir. Mahalle sağlık imkanları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarını karşılayacak zenginliktedir. Çatalca Ferhatpaşa Sb Mahallesi satılık konut arayan kişilerin faydalanabileceği sağlık kurumları:

  • 2 Nolu Aile Sağlığı Merkezi: Ferhatpaşa, 34888 Çatalca/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 789 54 50 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Ana Çocuk Sağlığı Ve Aile Planlama Merkezi: Ferhatpaşa, Atatürk Caddesi, No:11, 34888 Çatalca. Daha detaylı bilgiler için (0212) 789 10 55 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Sağlık Eczanesi: Ferhatpaşa, Mescit Sokak No:26, 34888 Çatalca/İstanbul. Daha detaylı bilgiler için (0212) 787 16 09 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Çatalca ilçesine bağlı Ferhatpaşa Sb Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Çatalca Ferhatpaşa Mahallesi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

Günde 1.1 Milyar TL Konut Kredisi Kul...

10 Temmuz 2020

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

Ev Almak İsteyen Vatandaşlara Müjde!

9 Temmuz 2020

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

Konut Sektöründe Haziran Ayı Rekoru

8 Temmuz 2020

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

Çatalca Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.