/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Ferah Mahallesicancel

Üsküdar Ferah Mahallesi Satılık Ev

araması için 47 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Ferah Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık ev arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Ferah Mahallesi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile mahallenin iklim, nüfus, ulaşımı ve konut satış rakamları hakkında bilgi sahibi olabilirisiniz.

Ferah Mahallesi Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin Mahalle Eğitim Kurumu Bilgisi

İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda yer alan Üsküdar ilçesine bağlı Ferah Mahallesi konumu itibari ile Marmara Bölgesi geçiş ikliminin etkisi altındadır. Bu nedenle mahallede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Mahalle ulaşım imkanları bakımından da avantajlı bir konumda yer alır. Mahalle ulaşımında otobüs ve minibüs hatlarından faydalanılmaktadır. Ferah Mahallesi satılık konut arayan kişiler mahallenin iklimsel koşulları ve ulaşım imkanları kadar mahallenin eğitim imkanları ile de yakından ilgilenmektedir. Mahalle eğitim kurumları bakımından bölge halkının ihtiyaçlarına yanıt verdiğinin bilgisine ulaşmaktadır. Mahalle sınırlarında birçok eğitim kurumu yer almaktadır. Ferah Mahallesi satılık daire arayan kişilerin etrafında konut tercihinde bulunabileceği eğitim kurumları: 

  • Gülen Gözler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi: Ferah, Ferah Mahallesi, Nato Yolu Caddesi, Gökhan Sokak No:59 / B-1, 34692 Üsküdar/İstanbul. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için bu eğitim kurumunu ziyaret edebilir ya da telefon ile (0216) 481 46 96 numaralı hattı arayabilirsiniz.
  • Büyük Çamlıca Koleji: Ferah Mahallesi, Ferah Caddesi, Darıcılar Sokak, No:6 D:No:6, 34692 Üsküdar. Bu eğitim kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için bu eğitim kurumunu ziyaret edebilir ya da telefon ile (0216) 481 63 35 numaralı hattı arayabilirsiniz.

Ferah Mahallesi Satılık Konut Arayan Kişiler İçin Mahalle Sağlık Kurumu Bilgisi

Mahalleden konut tercihinde bulunmak isteyen kişiler mahallenin sağlık imkanları ile yakından ilgilenmektedir. Mahalle sağlık imkanları bakımından incelendiğinde mahallenin sağlık kurumları bakımından incelendiğinde mahalle sınırlarında bir adet sağlık kurumunun yer aldığının bilgisine ulaşılmaktadır. Mahalle halkı bu sağlık kurumunun hizmet kalitesinden oldukça memnundur. Üsküdar Ferah Mahallesi satılık konut arayan kişilerin sağlık hizmeti alabileceği kurum:

  • Ferah Aile Sağlık Merkezi: Ferah, Bulduk Sokak, Posta Kodu:34692, 34692 Üsküdar/İstanbul. Bu sağlık kurumu hafta içi hizmet vermektedir. Bu sağlık kurumu hakkında daha detaylı bilgiler için bu sağlık kurumunu ziyaret edebilir ya da telefon ile (0216) 329 96 00 numaralı hattı arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sizler de satılık daire tercihini İstanbul ilinin Üsküdar ilçesine bağlı Ferah Mahallesi’nden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Üsküdar Ferah Mahallesi uygun fiyatlı satılık daire ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilir, böylelikle de tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

17 Ocak 2021

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

14 Ocak 2021

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

15 Aralık 2020

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit,  ...

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit, ...

7 Aralık 2020

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

Üsküdar Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.